
Ahoj kamarádi,
po dvou úspěšných ročnících Trampských Pikovic vás zveme na třetí ročník, který navazuje na předchozí ročníky Pikovic, kterých bylo více jak dvacet. Opět se sejdeme v areálu tábořiště Pikovice u zlatonosné řeky Sázavy a to v
sobotu 23.5.2015 .
A jaký vás čeká program ?
Tady je :
| Čas vystoupení | Skupina nebo písničkář |
|---|---|
| 11:00 - 11:45 | Poutníci |
| 12:00 - 12:30 | Vlak do Dobříše |
| 12:45 - 13:15 | Gladly S.W. |
| 13:30 - 14:15 | Cop |
| 14:30 - 15:00 | Kamarádi starý řeky |
| 15:15 -- 15:45 | Paběrky Marko Čermáka |
| 16:00 - 16:30 | Jitka Vrbová a Standa Chmelík |
| 16:45 - 17:45 | Pavel Dobeš |
| 18:00 - 18:45 | Pacifik |
| 19:00 - 20:00 | Klíč (kvartet) |
| 20:15 - 21:15 | Taxmeni |
| 21:30 - 22:00 | Epydemye |
V areálu je zajištěno parkování, občerstvení a možnost přespání ve stanu.
Vstupné : 200 Kč





Komentáře