
- Donald Trump
Je s obdivem, jak média dokáží den co den úmyslně demagogicky zaměňovat pořadí, co se vlastně děje a vzhledem k tomu, že je to od USA až po Českou republiku, může to řídit i sám Putin?
Rvačka příznivců a odpůrců donutila Trumpa zrušit míting v Chicagu
(píší sluníčkáři v médiích)
Přitom evidentně i ze záznamů je vidět, jak černošská tlupa se
chová jako teroristé, policie to nezvládá a černoši pak řvou, jak
zmasakrovali demokratický mítink a Trump, aby se nikomu nic
nestalo, raději akci rozpustil. Přesto se napíše, že Trump je
kontroverzní stejně jako jeho
příznivci!
Kam zmizela americká svoboda a slušní novináři?
Na Hradčanském náměstí se sešly tisíce slušných lidí proti exodu Arabů
Novináři dostali echo, že rvát se bude pár teroristů se Slávisty, (což měla být akce fašistů, nácků a rasistů od Konvičky) A tak byli přítomni podivné šarvátce za hlasitého humbuku policistů, zatímco obrovská demonstrace na Hradčanském náměstí, kde i odchod byl připraven tak, že lidi policisté nahnali do uzounké Konvické uličky a přesto se nic nestalo, protože lidé byli slušní a přesto média oznamovala:

- To není Hradčanské náměstí!! Takže to ani nemůže být Konvička! Lžou!
na akcích proti islámu byly rvačky a vždy tam byl zdůrazněn Konvička, případně Okamura, i když ti se tam vůbec nevyskytovali.
A Chovanec stále tvrdí, že tato provokace byla náhodná a že to policisté zvládli. Proč se odvádí pozornost?
|
Nás nezajímá, zda to policisté zvládli. (A zdá se, že díky občanům na Hradčanském náměstí ano.) Nás zajímá, kdo to narežíroval tak, aby mělo dojít ke střetu s těmito teroristy (sluníčkáři) a když se to nepodařilo (dobrovolníci posílali lidi kolem této inscenace), někdo zrežíroval pro média pseudorvačku, která je stále v televizi. A nás zajímá, kdo to zrežíroval a nikoliv, kdo se tam pral! |
Kam zmizeli slušní, neprodejní novináři?
Kde jsou ti psi a hlídači demokracie? Samozřejmě lidé se stále více odvrací od tohoto režírovaného divadla, zatímco Brusel a Washington do občanů s jejich pucfleky jako je Gabal, Langšádlová, Evropské (pa)hodnoty či Svoboda pálí stále ostřejšími náboji a výhrůžkami, lidé se obracejí o pomoc zákonitě a instiktivně na druhou stranu.
V čem se liší dnešní USA od těch, které jsme si vážili?
Co bylo a je "Americký sen"?
|
Dříve platilo v USA: najdu dolar a vydělám miliony prací. Dnes platí v USA: dejte mi miliony a já ukáži, jak je umím utratit. |
Jakoby z mužského myšlení přešel na ženský, lascivní, pozlátkový, chemický...
Vážně tuto zvrácenou myšlenku posledních desetiletí žití na dluh máme i my přijmout za svou? A stačí se rozhlédnout kolem sebe, kdo se ty peníze snaží vydělat a kdo pouze natahuje ruce, jak je utratit. Bez práce, bez námahy a když to nejde po dobrém, tak po zlém! Strach žen na úřadech práce hovoří za vše a Dienstbier se to marně snaží ututlat!
Těžko někdo z nás může popsat kandidáta Trumpa jako špatného, či dobrého. Neznáme ho. Ale jedno je jisté: popisuje realitu, jaká skutečně je. Ten běloch s tmavou kůží a havraníma vlasama není v USA přece běloch, ale černoch, který se minimálně musí doplnit jako Afroameričan a Trump prostě řekne, že černoch je černoch. Když se někdo válí doma a chce peníze od ostatních, tak to není chudinka, ale lempl, který nemá dostat nic. A už vůbec ne vydírat ty, co pracují!
Protože rasismus není to, za co dnes se vydává!
Rasismus není to, když žádáte po cikánovi či černochovi (příště Arabovi), ale stejně tak i bělochovi práci a pořádek. Rasismus je, když z nudy si někoho vyhlédnete a budete ho mučit, mlátit či dokonce zabíjet. Těch skutečných rasistů je u nás dle policistů kolem tří set. Ty ostatní statisíce jsou zoufalí a strachující se lidé, které zvolená vláda na rozkaz Washingtonu a Bruselu odmítá bránit a odmítá ochránit, pokud budou dělat celé dny a noci neuvěřitelný vyrvál a pro peníze chodit bezpracně a výhrůžkou. Nic víc, nic méň! (Raději část vlády jako Dienstbier.)

- Dělají provokace příznivci Trumpa? Ne, tito reportéři - provokatéři!
A vraťme se ještě: jsou skutečně Gabalovci, Langšádlovci, Kalouskovci či lidé Evropských hodnot a sluníčkáři ti slušní nebo extrémní?
A jak jinak nazvat party bijící se do krve a napadající holemi, klacky, řetězy či dlažebními kostkami občany, mající na cokoliv, tentokrát migraci, jiný názor? Co jiného jsou rváči, rozbíjející shromáždění s neuvěřitelnou zuřivostí a mlátící kolem sebe, kdy mají v jedné ruce rudou kartu a v druhé ruce dělnickou pěst, nebo v USA dokonce střelné zbraně bijící se údajně za černošskou svobodu?
U nás se tato teorie začala rozvíjet v roce 2000, kdy my jsme chtěli v České televizi svobodu a pluralitu názorů, zatímco sluníčkáři a spacáci Rumlové, kteří teroristicky obsadili toto médium, chtěli také svobodu, ale pouze jejich, jejich pravdu a nic jiného, a ta tam zůstala do dnešních dnů! (Totéž udělali komunisti - také si uzákonili jejich pravdu.)
Donald Trump to říká tvrdě a na rovinu a proto je parazitující chátrou tak nenáviděn. Ne, asi ho zatím skutečně nikdo nezná. Ale jak je vidět, i ti slušní Američané si toužebně přejí, aby se vrátilo právo, svoboda a pořádek zpět mezi slušné lidi.
A jak řekl za sluníčkáře Gabaly, Evropské (pa)hodnoty, Langšádlové a další loutky dnešní agresorské USA Marjanovič: děsí mě to, děsí mě to. My si vybudovali nějaký západní systém a nepřátelské převzetí Trumpem by vše dnešní výdobytky zničilo. Všichni špiclové a gauneři, kterých se zastáváme, by mohli jít do kriminálu a to nepřipustíme, by se mohla parafrázovat úpěnlivá zoufalost dnešních extremistů.
Stále dokola: gauner volá - zatkněte gaunery,
zloděj volá - chyťte zloděje a
"slušní sluníčkáři" holemi a klacky rozhání demonstrace těch údajných zlých, co pokojně chodí na mítinky.
Svět v dnešní podobě USA je
zvrácený!
Předešlé - včetně filmových
záběrů
Celý dokument: Islám v ČR nechceme. Režírovala to policie, nebo americké velvyslanectví jako červené karty?





Komentáře
nižší rasy dělají problémy kandidátovi který mluví o multimilionových deportacích a zvláštních průkazech pro jisté menšiny. Divné, divné, českému nacistovi to vrtá hlavou, jak je ten svět zvrácený
A co konkrétně ti vrtá hlavou?
Tak mně vrtá hlavou, jestli může být něco ještě ubožejšího než nacisté kteří si mezi sebou vykládají, jak mají z nižších ras plné kalhoty. Slovy pokorného, zoufalí a strachující se lidé
Bendo Bendo trolle trolle
Bendo Bendo rokle trolle
Bendo bendo trolle trolle
Sračka
Máš pravdu, havloidi jsou opravdu sračka.
Pán je příznivec socialistické Evropské unie a nikdy jinak?