Zatýkání novinářů v Rusku skutečně Putin schvaluje! Opozice úpí!

 

Chrám všech svatých na krvi Jekatěrinburg Sverdlovská oblast
Chrám všech svatých na krvi Jekatěrinburg Sverdlovská oblast

 

Teda, zda to přímo Putin schvaluje nelze objektivně prokázat. Jsou zprávy, že nic nenamítá, by zněla pravdivá slova. A že opozice v Rusku proto úpí je také pravda. Tak v čem je problém?

Zaručeně pravdivá Svobodná americká Evropa tyto zprávy rozesílá, ale vždy zapomene přidat malilinkou, pro ni nedůležitou připomínku.

 

Novináři? Pseudonovináři? Teenageři? Zatím se pořádně neví

Před pár týdny neznámí pachatelé (zatím v Rusku nevědí kolik) vpašovali do textů či zpravodajství návody na hromadné sebevraždy náctiletých. (Něco podobného se stalo na Slovensku, kdy čtveřice děvčátek snědla prášky a zapila je alkoholem, protože prý nechtějí žít. Čtyři slovenské školačky se pokusily o společnou sebevraždu...) A samozřejmě opozice a Svobodná americká Evropa toho využila, že se v Rusku zatýkají novináři. Což je sice pravda, pouze zamlčeli, proč a čeho se to týká, zatímco razantně zdůraznili, že opozice ze zatýkání úpí a vysílá to do svobodného amerického světa!

Pokud se dozvíme další podrobnosti, rádi je zveřejníme, ale ani ruská prokuratura nechce zatím oznámit, kolika novinářů či za ně se vydávajících se to týká a kdo byl iniciátorem.  

 

V Petrohradě vyšetřovací výbor pro audit publikací v médiích podal trestní oznámení z podněcování k hromadné sebevraždě. 

A Výbor rodičů Sverdlovské oblasti (Urals PTA) se také aktivně zapojil do identifikací online najít kriminální zdroje, kteří hledají děti, mající sklon k sebevraždě.

"Podrobnosti zveřejníme pouze na základě rozhodnutí soudu," řekl tiskový mluvčí Jevgenij Krasnikov. Zástupce sociální sítě dodal, že se s tímto jevem potýkají už delší dobu a že pro uživatele připravili speciální tlačítko, aby ihned informovali policii.

"Iniciativu výboru Sverdlovských rodičů plně podporuje inspekce sociálních sítí a komunit v nich," napsal na Twitteru Astakhov. Řekl, že nejlepší forma kontroly je rodina a veřejnost. "Musíme společně nalézt zdroje, které se dostanou do dětských komunit a tyto komunity uzavřít,"  napsal tento komisař pro práva dítěte.


A pak to přeberou Evropské hodnoty, Štětina, Bursík, Langšádlová a Gabal a samozřejmě nadšená Jau Jau Bursíková Biomasová včetně TOP 09 a s děsem v očích veřejnosti oznamují, jak Putin oklešťuje demokracii zatýkáním ve svobodných, opozičních médiích. Zpráva je dokončena, úkol splněn. A spokojeně vyšlou zprávu na americké velvyslanectví, jak to dokonale dotáhli do konce.

Pravda (ne)vítězí! Grázlové zneužijí vše! Další bublina splaskla!

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Bohouš
před 5 měsíci

K článku "Zatýkání novinářů ...".
Doporučuji si poslechnout Pjakina ze 30.5. (v ruštině). Ona pátá kolona v RF (říkají si vlastenci) je velká.

novota
před 6 měsíci

Přidám další....http://www.novinky.cz/domaci/404633-mlad... vrchní pomlouvač osvč , že to jsou vyžirky atd. Kolega to dělá a úplně jsem otočil názor na ně jak mi vykládal jak se u nás podniká. Odborník na osvč jenom kopiruje zde odborářské kecy...protože nikdy nepodnikal...

n
před 6 měsíci

Socanský soud pak to tak vypadá...http://www.novinky.cz/domaci/404636-usta...

opus111
před 6 měsíci

"Hamáček totiž ukončil diskusi a nechal o zákoně hlasovat, ačkoliv byli do rozpravy přihlášeni poslanci. Diskuse tou dobou trvala již 25 hodin a pravicová opozice připouštěla, že hodlá schválení normy zabránit stůj co stůj."

Jsem rád, že v ÚS sedí rozumní lidé.

25 hodin zbytečně prožvaněného času.

Konečně EET oddělí zlodějské ponikatele od poctivých živnostníků.

Zloději se pak mohou jít přihlásit na Pracák, případně i na Policii ČR, kde doznají své zlodějny.

novota
před 6 měsíci
opus111
před 6 měsíci

Pan Vilém Rössle je zcela zbytečně frustrován. Politika je umění možného a kdo jde hlavou proti zdi, tak nikdy nic kloudného neprosadí. Také ve všem nesdílím například Zaorálkův přístup k ukrajinské krizi, ale slyšel jsem od něj i odmítavé postoje, co se týče Praporů Azov nebo Gajdar či Pravý Sektor. Z Ukrajiny má bolení hlavy celá EU a vojenské řešení by bylo to nejhorší. Musí to vyhnít politickými prostředky a sami UKrajinci si ty zločince kolem Porošenka a samostného Porošenka odsoudí a pověsí.

ČSSD prosadila přes 80% jejich volebního programu a díky tomu se významně zlepšila ekonomická situace v ČR a o peníze jde vždy až v prní řadě. Zadlužení se za dva roky vlády Bohuslava Sobotky zvýšilo o 4 miliardy, přitom HDP se zvýšilo o 400 miliard a deficit klesl o 50%.

Nezaměstnanost klesla o 34% a dále klesá. Hovoří se už o v podstatě plné zaměstnanosti.

Přitom OSVČ už prakticky vůbec neplatí daně. Nevím co by OSVČ ještě více chtěli, to už je naprostá nehoráznost pokud si na něco stěžují!

novota
před 6 měsíci

Asi začnu číst konspirační weby , protože se tady začíná opět razit jediný správný názor jak za bolševika. A nikdo neví proč Ti lidé musejí dělat osvč- hlavně po 50 letech věku...mně to tady připadá jako kydy socanských odborářů..středuly a spol..http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

opus111
před 6 měsíci

Včera v Události Komentáře zazněla rozhodující myšlenka. Pokud hnutí ANO mělo nějaký problém ses zněním zákona, jak jen předložil poslanec Benda, tak jej nemuseli rovnou hodit pod stůl, ale mohli si vzít přestávku a mohlo se to prodiskutovat a případně udělat změnu. A i kdyby si nevzali přestávku a schválili to jak to je, tak tady ještě máme Senát a ten to mohl vrátit a také mohli dělat úpravy. A to uznal i ten ťulpas, co tam byl za ANO a řekl, že oni prý ještě nejsou tak zkušení. :)

Ale takto?

Hnutí ANO jsou podrazáci od první chvíle co jsou ve Sněmovně. Navíc diletanti a amatéři. Zbytek je sběř přeběhlá z jiných pravicových stran, především ODS.

novota
před 6 měsíci
opus111
před 6 měsíci

Všichni zloději a korupčníci z řad OSVČ se už teď třesou strachy a to je jenom správně.

12 miliard je možná jen 0,66% z celkového dluhu, ale také je to 15-20% ročního deficitu a tyto peníze pak chybí někde jinde, třeba na valorizece důchodů.

Je s podivem, že v roce 2005 bylo méně OSVČ než je tomu nyní a přesto v roce 2005 se vybralo na daních od OSVČ přes 26 miliard korun a nyní sotva 3 milirdy.

Je třeba skutečně narovnat podnikatelské podmínky, jak k tomu přijde poctivý hospodský, který vše řádně prožene přes skladové účetnictví a následně přesně eviduje náklady a zisky a naproti tomu nějaký zloděj, co všechno tahá z Makra a vyvařuje načerno a neplatí DPH.

A sankce jsou zcela na místě. Počet OSVČ je v ČR naprosto neudržitelný a zbytečně vysoký. Vždyť výběr daní od OSVČ je pouze 0,25% z celkového výběru daní za rok! Ale naproti tomu milión OSVČ chce čerpat v plné výši všechny výhody společné kasy, jako jsou cesty, policie, hasiči, učitelé apod. To přeci není možné!

Proto Babiše v tomto plně podporuji, na OSVČ je dřeba si řádně posvítit a ukončit ten jejich parazitický způsob života na úkor ostatních členů společnosti. Musí ještě následovat razantní zvýšení odvodů na zdravotním a sociálním takzvaně pojištění. A také razantní snížení výdajových paušálů.

novota
před 6 měsíci
opus111
před 6 měsíci

ODSák Tubera se naváží do státu, že prý nevymáhá právo a nebojuje proti lichvě. :)

A co dělal Tubera, když tady 7 let exekutoři řádili jak černá ruka a nikdo se jim z ODS nepostavil?

Pak přišla ČSSD a okamžitě zpřísnili podmínky pro exekutory.

Tubera je pouze trapný populista, stejně jako Okamura.

novota
před 6 měsíci
opus111
před 6 měsíci

Poněkud si odporujete novota, jednou dáváte odkazy na parlamentní dřisty, potom zase na jejich protiproud, měl byste si konečně vybrat směr. :)

Pro mne ani parlamentní dřisty ani protiproud nejsou relevantní zdroj nformací.

Natož nějaký Pravý prostor-sektor, to už jsou totální úlety.

novota
před 6 měsíci

A půjde sralbotka s padákovým specialistou do tepláků http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

opus111
před 6 měsíci

Bláboly na serveru parlamentí listy nemá smysl se zabývat. Ztráta času, už jsem to tady jednou psal.

novota
před 6 měsíci
novota
před 6 měsíci

Už máte socani zaplaceno Altnerovi a nebo se svazák Chvojka zapoměl podepsat...

opus111
před 6 měsíci

Dneska Zeman vypovídal u soudu a média nějak mlčí. Tak to pro Altnera asi moc dobře nevypadá.

novota
před 6 měsíci

Tak důchodcům dají almužnu a sami si přidali 7000kč měsíčně k poslaneckým platům....

opus111
před 6 měsíci

Přesně ten příspěvek novoty zapadá to toho, co tady autor článku nakousnul.

Neustálá manipulace a demagogie.

Není pravda, že si přidali 7000Kč, přidali si jen 4000Kč.

Vzhledem k výši platů ze který se to odvíjí a vzhledem k odpovědnosti Ústavních činitelů je to navýšení adekvátní. Srovnejte si plat premiŕa ČR s platem kteréhokoliv jiného západního politika v jeho postavení a zjistíte, že je to absolutně nesrovnatelné. Naříklad jen pro zajímavost takový Erdogan 50 000 EUR měsíčně.

Další důležitá informace, kterou zamčujete je fakt, že ze zákona měli poslanci původně nárok na navýšení platů až 18 000Kč.

Pravice se v čele s Kalouskem těšila na zvýšení platů poslanců o 18 tisíc a Bohuslav Sobotka jim to skrouhnul na 4000Kč a Kalousek byl dost vytočený

http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7...

Vidím, že se novota stále více profiluješ jako manipulátor.

opus111
před 6 měsíci

Proti demagogii a manipulacím je třeba se bránit padni komu padni.

Je to velmi podobné, když Okamura na svých mítincích demagogicky překrucuje a tvrdí, že peníze důchodcům vláda nechtěla dát!

Přitom vláda Bohuslava Sobotky navrhovala před koncem roku 2015 přidat již v prosinci 2015 důchodcům 600Kč jednorázově! A kdo myslíte, že to zrychlené projednání zablokoval? No přeci opozice!

Následně přišla vláda s tím, že v únoru 2016 zvýší tuto částku o 300Kč tedy na 900Kč.

Do toho zpravodaj Miroslav Opálka (KSČM) navrhnul ještě o 300kč vyšší jednorázovou výplatu a vládní koalice nebyla proti a kupodivu sněmovna to celkem jednohlasně odhlasovala.

Proč s nějakým návrhem nepřišel Okamura?

Jak může tedy Okamura tvrdit, že vláda důchodcům nechtěla nic dát?

Toto je prostě nehorázné překrucování skutečností, podvod a demagogie! Ale takový je je Okamura!

Jinak k mediální situaci v RF byl nedávno velmi zajímavý pořad s hlavním hostem Marii Zacharovovou, kdo ji nezná, tak se jedná o mluvčí ruské diplomacie, extrémně půvabná dáma s extrémně vysokým IQ a vybroušenou ruštinou.

https://www.youtube.com/watch?v=SWNA2oIj...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...