Kde bere úředník ČSSD Sobotka drzost chovat se hůře než totalitní šmejdi?

 

 

My a ne lid rozhoduje!
My a ne lid rozhoduje!

Člověk, který si z náhrad nakradl i na byt vyhlašuje drze občanům České republiky, že jsou nesvéprávní a tudíž nemají právo rozhodovat o svém životě?

 

Tato slova si nedovolil vyslovit ani Leonid Brežněv a i na okupaci Československa si vyžádal zvacím dopisem formální souhlas zrádců jako byli Biľak, Švestka, Kapek, Indra a Kolder, a který byl patrně vlastizradou i dle tehdejších zákonů. Dopis byl odkryt v archivech bývalého Sovětského svazu 15. července 1992. 

 

A dnes se opět vrací doba totality!

 

Evropskou unii si rozvrátit nedáme a je to, jako by zněla úderná slova Milouše Jakeše – neboli totalitní stupidity o Sovětském svazu a jeho satelitech.

Pokud by totiž lidé byli k referendu nesvéprávní, tak by byl předseda vlády a s ním další členové vlády nelegitimní, protože stejně tak zastupují ten divný, nesvéprávný lid! Zmatené výroky premiéra Sobotky a jeho nohsledů? Samozřejmě! Jsme skutečně nesvéprávní vůči státní a politické správě?

 

Prostě drzost Sobotky se rovná totalitní špíně, a za to by měl okamžitě podat demisi!

 

Sobotka (předseda vlády a otázkou je, za koho mluví) jednoznačně odmítá vůli lidu, zda být či nebýt jako poddaní Bruselu, USA a začlenit se po bok válečného šílenství pod knutou Pentagonu. Přesněji řečeno, odmítá vyslyšet vůli lidu, ať je jeho názor jakýkoliv, což je v demokracii základ.

 

Vláda ústy Sobotky a jeho mluvčího reagovala na výroky prezidenta Miloše Zemana, který by nebyl proti celostátnímu referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie. Sám prezident by ale hlasoval proti vystoupení. Podle TOP 09 Zemanovy návrhy útočí na priority české zahraniční a obranné politiky posledních desetiletí. Ale kdo určuje naší prioritu? Lid, nebo pár vyvolených?

„Dlouhodobou prioritou zahraniční politiky vlády České republiky a národním zájmem je být členem EU i NATO,“ uvedl mluvčí vlády Ayrer.

Prý stabilizovaná, soudržná a fungující EU je podle vládního prohlášení zárukou dalšího bezpečného rozvoje ČR. „Vláda v této souvislosti nezvažuje činit jakékoli kroky, které by naše členství a dlouhodobé směřování zahraniční politiky ČR jakkoli zpochybňovaly, nepočítá se tedy ani se žádnými referendy,“

Takže Evropská unie je stabilizovaná, soudržná a fungující?

A především: položila si vláda otázku, kdo skutečně v demokracii vládne? Pracuje u nás vláda dle vůle lidu, nebo lid má dle totality vlády bezvýhradně poslouchat, jako to bylo v období, kdy zde byla zakotvena ústavně pravda jedné státostrany - komunistické, a současně lid byl nucen vykonávat vše dle jejího myšlenkového trustu za dohledu UV KSSS? Sobotka se tváří jako hrdina a pak odjede na zasedání a plazí se po zemi.

Možná by stálo za připomenutí: kolik válek bylo na území sféry vlivu Ruska a Číny za posledních padesát let. A kolik bylo tam, kde vliv USA a amerického NATO zakládal demokracii a svobodu včetně přátelství a míru? Tak kdo má právo ohánět se záštitou míru v Evropě, když nyní stačí jeden chybný manévr a…?

A nyní jedou do Varšavy, aby pod americkým NATO odsouhlasili vše, co předlužené USA nařídí! Nebo někdo věří, že se Sobotka a Stropnický pochlapí a budou se chovat jako svéprávní zástupci České republiky? Vážně tomu někdo věří? Uvidíme...

 

 

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Soudce z lidu
před 4 měsíci

Sobotka nikdy nikoho nezradil. Zeman se v roce 2003 odvařil sám, že dělal machra a ani nekandidoval v prvním kole.

A druhá volba Zemana, byl přímá volba, tam nemohly být žádné stranické vlivy. Naopak Zeman chtěl vyšachovat Sobotku, že se sčuchnul s Haškem. Jenže Sobotka to ustál, protože občané, kteří jej volili, tak přišli masivně Sobotku podpořit.

A to se občanům vyplatilo.

Sobotka je nejlepší premiér, má výrazné ekonomické úspěchy, nezaměstnanost klesla o 40%, zvyšují se mzdy a to při nulové inflaci.

Pokud se žádné úniky neprokázaly, tak není možné něco vyšetřit. Sám sobě si odporuješ.

Kdyby byly úniky, tak by to jako první vynesli novináři.

Prostě žádné brutální úniky se nekonají, jsou to jen bláboly ze Šlachtovy zhrzené mozkovny.

A k tomu ještě tvoje bláboly, co tady šíříš, protože ničemu nerozumíš.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...