Jsou tyhle novinářské hyeny na Ukrajině ještě lidi? Senzace víc než lidský život!

 

Pozorně se dívejte. Máme pak litovat jejich smrt, když sami se tak chovají? A tuhle sběř pouští naše vláda do České republiky? Bude to i u nás?

A co na to Porošenko, najednou mlčí?

 Neuvěřitelné hyeny z novinářské ukrajinské žumpy, kdy místo aby se postavily běsnícímu teroristovi, perou se o co nejsenzačnější snímky. Co kdyby náhodou propásly smrt dokopaného člověka? 

To není úlet jednoho reportéra, ale systém, který se nám sem hrne ze všech stran do Evropy. A naše vláda je vítá!

Svět na hraně

Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče


Pokud naše vláda v čele se Sobotkou tuto spodinu vítá, nechť si je bere do svých domovů.  Ale proč se máme bát těchto teroristů a šílenců my? A té zabijácké zrůdy si nikdo nevšímá, pouze hyeny fotí a filmují zmláceného!

A nakopnutý do hlavy je jen proto, že šel volit na ruskou ambasádu!

Buď Hate Free Culture a drž hubu, protestující Čecháčku...

novinUkrajina

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Myslím, že bude vážně lepší, když se s námi rozloučíte. Evidentně vám zdejší klima nesvědčí a ještě byste si mohl stěžovat, že vám poškodilo zdraví. Všichni mimo ČSSD jsou tupci, hlupáci, mediálně zmanipulovaní včetně všech ekonomů,kteří nejsou u ČSSD. Dám vám jednu možnost: buď nám předložíte texty ucelené, koncepční a porovnatelné, abychom to mohli konfrontovat, nebo jděte. Už jsem vám jednou napsal, abyste si zaplatil server a tam vkládal své expertní posudky, nebo máte li je, zveřejním je zde a můžeme se k nim za rok vrátit. Pokud toto neuděláte, nedivte se následným krokům, které s Adminem provedeme. Jistě jste pochopil, že toto opatření není za jeden výkřik,který každému z nás ujede, ale za programové provokace na každého, či na každý text zde vložený. Takže naposledy: předložte zde ucelenou koncepci, obhajujte jasnou definici a my to časem zkonfrontujeme, nebo zanechte svých aktivit zde. A abyste pochopil: pokud Sobotka bude dělat špínu pro vás - členy ČSSD, nechť je nekritizovatelný a můžete ho takto brutálně obhajovat. V okamžiku, kdy naše životy a peněženky jsou závislé na jeho nesmyslných zločinných dotačních systémech, opakuji - naše - potom máme plné právo ostře tyto zločiny pranýřovat! Na obranu máme plné právo a za to nám nadávat nebudete. Kritizujeme jak TOP 09, ODS, tak ČSSD. Vždy tam, kde nám zločinné rozhazování a přehazování peněz hrozí do budoucna. Navíc je to zde soukromá, nezisková stránka, dostávající občas příspěvky od čtenářů.A nevím, že byste si zde předplatil nějaký prostor. Snad jsem to napsal jasně! Pokud ne, je to váš problém, ne náš.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...