Jsou tyhle novinářské hyeny na Ukrajině ještě lidi? Senzace víc než lidský život!

 

Pozorně se dívejte. Máme pak litovat jejich smrt, když sami se tak chovají? A tuhle sběř pouští naše vláda do České republiky? Bude to i u nás?

A co na to Porošenko, najednou mlčí?

 Neuvěřitelné hyeny z novinářské ukrajinské žumpy, kdy místo aby se postavily běsnícímu teroristovi, perou se o co nejsenzačnější snímky. Co kdyby náhodou propásly smrt dokopaného člověka? 

To není úlet jednoho reportéra, ale systém, který se nám sem hrne ze všech stran do Evropy. A naše vláda je vítá!

Svět na hraně

Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče


Pokud naše vláda v čele se Sobotkou tuto spodinu vítá, nechť si je bere do svých domovů.  Ale proč se máme bát těchto teroristů a šílenců my? A té zabijácké zrůdy si nikdo nevšímá, pouze hyeny fotí a filmují zmláceného!

A nakopnutý do hlavy je jen proto, že šel volit na ruskou ambasádu!

Buď Hate Free Culture a drž hubu, protestující Čecháčku...

novinUkrajina

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

*antibuzna*
před 2 měsíci

Obyvatele Lvova zklamala politická elita, která se dostala k moci v důsledku euromajdanu, žádají, aby se vrátila vláda Janukovyče. Bývalá ukrajinská premiérka a předsedkyně strany Otčina (Baťkyvščyna) Julija Tymošenková o tom hovořila na zasedání smírčí rady Nejvyšší rady, informuje televizní stanice 112.

Podle slov ukrajinské političky hovořila během své nedávné cesty do Lvova s jeho obyvateli v městských ulicích a dozvěděla se, že jsou velice nespokojeni se současnou situací v zemi. Tymošenková zdůraznila, že nikdy neviděla „takovou spoustu slz, prokletí a beznaděje" u lidí hájících nezávislost Ukrajiny. „Když nezvládají demokratické síly, které jsou dnes u moci, řízení, ať odejdou a ať se vrátí „ta zločinná moc", která měnila život lidí k lepšímu", citovala Tymošenková požadavky obyvatel Lvova. Bývalá ukrajinská premiérka zdůraznila, že lidé, s nimiž se setkala, obviňují Kyjev z genocidy, která se provádí „záměrně a systematicky".

https://cz.sputniknews.com/svet/20160920...

Pro všechny hlupáky, kteří si myslí, že všichni Ukrajinci jsou jen fašisti. Jak můžete být tak mediálně zmanipulovaní, to nechápu. Ale ani se nedivím, když čtete články jako tento dnešní od PP.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...