Jsou tyhle novinářské hyeny na Ukrajině ještě lidi? Senzace víc než lidský život!

 

Pozorně se dívejte. Máme pak litovat jejich smrt, když sami se tak chovají? A tuhle sběř pouští naše vláda do České republiky? Bude to i u nás?

A co na to Porošenko, najednou mlčí?

 Neuvěřitelné hyeny z novinářské ukrajinské žumpy, kdy místo aby se postavily běsnícímu teroristovi, perou se o co nejsenzačnější snímky. Co kdyby náhodou propásly smrt dokopaného člověka? 

To není úlet jednoho reportéra, ale systém, který se nám sem hrne ze všech stran do Evropy. A naše vláda je vítá!

Svět na hraně

Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče Zabraný Krym volil Putinovu stranu, v Kyjevě zbili ruského voliče


Pokud naše vláda v čele se Sobotkou tuto spodinu vítá, nechť si je bere do svých domovů.  Ale proč se máme bát těchto teroristů a šílenců my? A té zabijácké zrůdy si nikdo nevšímá, pouze hyeny fotí a filmují zmláceného!

A nakopnutý do hlavy je jen proto, že šel volit na ruskou ambasádu!

Buď Hate Free Culture a drž hubu, protestující Čecháčku...

novinUkrajina

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Pane Ježku, s tímhle problémy nemáme. Ta skutečná pravda, co vidět není je ta, že je zde každý den dalších 500 až tisíc Ukrajinců, Bulharů, muslimů, ale o těch se oficiálně mlčí. Proto ostře odmítám tyto s prominutím debily, kteří si vezmou statistiky a mlátí nám je o hlavu. Jenom v Babišových firmách za poslední měsíc věrohodně přibyly desítky Bulharů, Arménů a Ukrajinců. A stačí překontrolovat bulharské či polské agentůry a konfrontovat je s prolhaným Sobotkou a Marksovou. Kdyby byly nezávislé noviny či servery, tak by to Babišovi, Sobotkovi a Marksové omlátili o palici. Ale ono se statisticky mlčí, protože to nejsou české agentůry. Tak k čemu jsou statistiky toho blba? Proto tady končí - lže a každého osočuje, aniž ví jako důchodce bydlící na internetu, jaká je skutečnost. A nikoliv proto že by měl jiný názor. Prostě vytáhne statistiky ČSSD a každému, kdo je odmítá, protože nejsou pravdivé, nadává do blbů apod..
A takové lidi já, jako zakladatel Pařátu prostě nebudu tolerovat. Samozřejmě když si vynadají normální lidé, či si uleví, tak na toto ventilování hospoda či internet je a Chovanec má zavřít ústa! Ale programově provokovat - vždy platilo: kybic, drž klapajznu, než ti jednou majznu. My nemlátíme, ale prostě jak výše napsané: dá vlastní koncept a důkazy můžeme časem vyhodnotit: O.K.. Nedá, tak ať táhne. To je celé.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...