Překabátěný bolševik a práskač Štětina pronásleduje Nelu Liskovou!

 "Poslali jsme tam minulý týden výzvu," sdělila mluvčí s tím, že od doručení poběží dvacetidenní lhůta, během níž může spolek, který je zapsán pod názvem Zastupitelské centrum DNR, stav napravit.

 

Nela Lisková
Nela Lisková

Mluvčí Krajského soudu v Ostravě Lucie Olšarová uvedla  na pravou míru původní informaci, podle níž už byla výzva doručena, soud v pátek ještě potvrzení o převzetí zásilky neměl.

Já osobně skládám lidu Doněcké lidové republiky hlubokou poklonu a to za jejich neskonalou odvahu. Oni odmítli zcela jasně podřízení se diktátu Kyjeva a USA. Jsou daleko chudším národem než my Češi, ale neprodali za Jidášský groš svůj jazyk, svoji kulturu, své děti a matky. To my Češi jsme skrze politiky jako jste vy pane Štětino jen ubohé prodejné kurvy. V tomto směru se skutečně Český národ má hodně co učit a bohužel na tuto českou slabost politici spoléhají a těží z ní, píše pro Rukojmí.cz Oldřich Rambopusek.

 

Pravý práskačský dokument:

věřte, že datum skutečně není rok 1948!

 

 

Značka EUROPEAN PARLAMENT

Jaromír Štětina

 

 
 
 

Samozřejmě že nejde o nějaký název, který lze jedním písmenkem či jedním slovem změnit. Jde o to, že jsou mezi námi zrůdy, které v okamžiku, kdy bude u moci Hitler, budou chodit práskat na gestapo, v okamžiku, kdy tady bude Stalin, budou chodit práskat na STB a KGB, a v okamžiku, kdy tady povládne Obama a Pentagon, budou chodit na americké velvyslanectví s poklonou k agentům a veřejně hlásat, jak si uvědomují, že náš vůdce je z USA a my máme rýt nosem v zemi směrem na západ.

 

Lisková Aktuálně.cz sdělila, že jí výzva ještě doručena nebyla. "Od Krajského soudu v Ostravě mi doposud nic podobného s takovým požadavkem nebylo doručeno," napsala.

 

Předešlé

Pozor, velice závažné: politik Štětina žádá POLITICKÉ zatčení Nely Lískové!

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

*antibuzna*
před měsícem

To je právě obrovská chyba, že se ti jedno slovo slévá do nějakého černobílého vidění doby před rokem 1989. Já rozhodně nesouhlasím s tím, že by tu dobu bylo možno obecně popisovat jako jen špatnou a "bolševickou".

Komunistický režim udělal pro vetšinu lidí daleko více než udělaly režimy po roce 1989. Komunistický režim neustále reálně zvyšoval životní úroveň všech obyvatel ČSSR. Růst HDP se pohyboval neustále a reálně v rozmezí 2-5% ročně, což se o obbdobí po roce 1989 rozhodně nedá říci. Klausovo období nepřineslo vůbec žádný reálný růst a období Kalouska znamenalo dokonce pokles. Produkčně jsme zastagnovali na produkci roku 1989.

Celkem pak nový režim propadá co se týče velkých investičních celků. Než se na něčem vůbec domluví, tak jsou vždy volby, střídá se parta, která vše smete ze stolu a jede se odznovu.

Velké investiční celky rozsahu Pražské letiště Ruzyně, Pražské Metro, Gabčíkovo, Vltavská kaskáda apod., už současné vlády ani nejsou schopny realizovat.

Pjakin to uvedl do jasných souvislotí. Ŕekl, dejte si pozor na ty co budou říkat, že "vsjo vinovaty bolševiki", ti co toto říkají jsou ti největší zrádci národa.

A tak to bylo i před rokem 1989, házet všechny do jednoho pytle je obrovské nedorozumění, skuteční komunisté budovali pro národ lepší budoucnost a ti, co byli jen "u komunistů" jako Štětina, tam byli jen z vlastního prospěchu a po převratu otočili hned kabát a jsou dále v nějaké straně jen z vlastního prospěchu.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...