Porošenko a Ukrajina: kdo je ten pravý? USA, Rusko, temná díra

 

 

Položme si otázku o "východní frontě" bez možnosti znát skutečná fakta! Není záhadou, že do jasného názoru nás nutí několik politiků, jeden velvyslanec a jednotně majnstreamová média?

 

Který Porošenko je ten pravý?

 Nevím.. A něco tady  nehraje....


Dají se lehce najít jeho s prominutím žvásty, které citují s radostí všechny agentury včetně naší ČT, včetně  naivních nebo koupených komentátorů , kteří jenom přenášejí zprávy, ale i mozkově vypatlaných Kocábů stejně tak jako od stupidních knížat Schwarzenbergů až po různé Palaty a Karasy, kteří obdivně tyto "plebejské výroky" uvádějí do světa.

 

 A pak vidím a slyším stejného pana  Petra Olexijovyče Porošenka, který svými činy dělá dohody s prezidentem Putinem a EU, dělá jasná prohlášení, která nepřekračují logiku jak dál a člověka, který dokáže požádat rozzlobené občany Ukrajiny, kterým chtěli vzít právo a ruské kořeny, k jednání.

 

Porošenko

Je to ten, co plácá stupidní výkřiky, nad kterými jásá Obamova administrativa a europeiský knížecí plebs, nebo vysoce inteligentní prezident Ukrajiny, který zacpává ústa hlupákům, ale cíluje přesně kroky, bez kterých Ukrajina a Česká republika (na EU kašlu) nemůže být?

Osobně jsem viděl původně Porošenka jako dalšího říťoleze USA. (nezaměňovat s přátelstvím) za jakoukoliv cenu.  Ale poslední týdny a především jasná vyjádření, že občané Ukrajiny jsou svobodní občané, kteří nesmějí být za svoji vůli trestaní a šikanovaní ukazuje jinou tvář: cestu, že bez tisíců zabitých a tisíců zmrzačených tělesně i duševně  lze také v civilizovaných zemích (což dnešní USA rozhodně nejsou) cestu z bídy najít.

Pomůžeme mu, pokud nebude řinčet zbraněmi a mučením narozdíl od USA,  ale prací a pílí?


Poslední jeho prohlášení:

Jaderné zbraně by byly nezodpovědnost, prohlásil v ...

Porošenko nařídil poslat na východ Ukrajiny plyn i elektřinu .

Petr Pokorný

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...