Budete v šoku, kdo je Člověk v tísni a jeho propojení! A dávno před Putinem a Krymem!

 

Politická propaganda alias Člověk v tísni - kdo je Kristina Tabery (ová)?
Politická propaganda alias Člověk v tísni - kdo je Kristina Tabery (ová)?

 

Všimněte si, na co žebrá Člověk v tísni a co skutečně dělá! Žebrá o peníze pro chudáky zoufalé děti, ohrožené rodiny, ale ve skutečnosti dělá politickou propagandu!

Už v roce 2000 - 2003 vzniká propagandistická subkultura česká za koncesionářské poplatky skrytá jako Nadační fond Josefa Luxe!

Kdo jsou a jaké je propojení (zisky a dotace) u Moniky Pajerové, Kateřiny Pajerové zvané Biomasová, Jana Urbana, Jana Rumla, Oldřicha Pánka, Kristíny Taberyové, mladé hlasatelky Pajerové, Jaromíra Štětiny, Bursíka, Mejstříka, Roithové, Halíka a dalších? Za co dostává Halík ceny v USA? Jak se kultivuje propaganda v České veřejnoprávní televizi a za jaké peníze? Kam jdou koncesionářské poplatky?

Občané, plaťte Člověka v tísni a plačte...

 


Klub přátel Člověka v tísni

Staňte se členy Klubu přátel Člověka v tísni. Je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat.

Pokud nás můžete podpořit, neváhejte prosím. Stát se členem Klubu přátel je snadné: vyplníte PŘIHLÁŠKU, my vám obratem pošleme bankovní údaje a Vy zadáte trvalý příkaz během pár minut pomocí internetbankingu, nebo při návštěvě banky. Většina členů posílá 200, 300 nebo 500 korun měsíčně. Nebojte se závazků. Trvalý příkaz můžete zrušit stejně snadno, jako když ho zadáte.

Co z vašich příspěvků pořídíme?

V případě živelní pohromy (záplavy, zemětřesení) nebo jiné nenadálé události jsme schopni pořídit například:

Jídlo pro rodinu, která přežila zemětřesení, na 10 dní. Plachty a provazy na provizorní přístřešek. Tablety na vyčištění 10 000 litrů vody. Zabrání epidemiím po povodních.

 

A ve skutečnosti je to probruselská propaganda!

Člověk v tísni připravil pro učitele sadu k mediálnímu vzdělávání

 Sada je prakticky využitelná a dostupná on-line, učitelům pomůže při výuce mediální gramotnosti. Veřejnost je zvána na debatu k tématu...

 

 Výukové aktivity jsou na míru zpracované přípravy do hodin, takže je pedagogové mohou prakticky využít. Jsou navrženy tak, aby vedly studenty k tomu, aby přistupovali k informacím kriticky, poznali nástroje, kterými média zpracovávají informace, dokázali rozpoznat neseriózní zdroje.

Lekce jsou především pro středoškolské pedagogy a měly by jim pomoci učit žáky kriticky posuzovat mediální sdělení (Výsledek objektivity lze vidět každý den ve veřejnoprávní televizi ČT). Vzhledem k tomu, že takto ucelený materiál zřejmě nemají učitelé v současné době k dispozici, očekáváme velký zájem z jejich strany,“ říká Strachota.

Koncepci sestavil Karel Strachota a na přípravě sady se podíleli dále Ludmila Součková z Jednoho světa na školách a renomovaní novináři a odborníci – Ondřej Soukup, Josef Pazderka, Ondřej Kundra, Jan Urban nebo Jaroslav Valůch. Všechny výukové aktivity důkladně otestovali ve třídách sami pedagogové a připojili k nim své postřehy a doporučení.

Kontakty:

 Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísniA fraška nakonec - kdo jsou vlastně ti pomahači zoufalých a kam jdou koncesionářské poplatky z veřejnoprávní televize, především komu?

 

 

Zakladatelé  Člověk v tísni v propojení s Českou televozí jako nadace

Šimon Pánek
Jaromír Štětina
Česká televize

 

Správní rada - statutární orgán

Kristina Taberyová - předsedkyně
Jan Pergler
Petr Jančárek  spolupracuje s kanceláří Václava Havla od roku 2003

 

Dozorčí rada

Václav Mazánek
Jan Urban
Vlasta Lajčaková

 

Skutečně Jan Urban, Taberyová či Štětina pomáhají v Africe v postižených oblastech, nebo jsou to jenom slouhové bruselské propagandy za naše peníze?

 
       TABERYOVÁ Kristina

Specializace: předsedkyně správní rady Člověka v tísni
Email: kristina.taberyova@ceskatelevize.cz

A mimo jiné je předsedkyní Nadačního fondu Josefa Luxe, který od "Krize v České televizi" kultivuje do dneška zpravodajství a veškeré výstupy, zaměřené na správnou propagandu. Výsledek známe! Tyto zločinecké "neziskové organizace" jsou propojené navzájem a všechny okrádají naši společnost!
Hezky se umí zaháčkovat.....

A další!
 

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Marek
před 10 měsíci

A pod tuhle slataninu se autor ani nepodepsal...

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...