Kdo připravil masakry a zabíjení v Praze, ke kterému naštěstí nedošlo?

 

Provokace naprosto jasná!
Provokace naprosto jasná!

 

 Stejně tak záhadná režie pod dohledem elit typu Dientsbier, Šabatová, TOP 09 a známých provokujících postaviček, které však policii (vedení) vůbec, ale vůbec nezajímají, protože jsou hluboce eurounijní, sluníčkářské, multikulturní...

 

 

Kdo je ten společný jmenovatel, když to jeden háže na druhého, byť důkazů minimálně o "nenormálnosti" je už dost? A my starší jsme ty provokační akce mnohokrát prožili, než aby nás nějací nováčci oblafli!

 

Důkaz, že tam byli pouze slušní občané České republiky!
Důkaz, že tam byli pouze slušní občané České republiky!

Kdo vydal příkaz vyvolat masakr jako 17.listopadu 1989?

Kdo okopíroval represe z bolševických let, kde nás nahnali na "Palachy a Srpny" do úzkých koridorů a tam nás řezali STBáci s obrovským potěšením? A že se tak v sobotu  nestalo, bylo zásluhou občanů, kteří šli protestovat na Václavské náměstí a Hradčanské náměstí, ale odmítli se střetnout k zoufalství těch, kdo tento zločin plánoval včetně jakéhosi Paulcynského a Cemplara!

Druhá věc je, že jsme nehledali senzaci, ale podhoubí toho, co se s námi provádí a na tyto otázky by následně měl odpovědět někdo, kdo je zodpovědný! Mělo se vážně schylovat ke zločinu a následně hodit na "Konvičky a Okamury"?

A zde amatérské zakreslení, jak byly rozloženy akce v Praze - viz titulek a obrázek v úvodníku

 

Tohle vážně nejpovolanější neviděli?
Tohle vážně nejpovolanější neviděli?

Takže všichni, kdo chtěli na Hradčanské náměstí, museli absolvovat tuto trasu (fialová). Mnozí přišli, o půl hodiny později, jiní se tam nedostali vůbec. Jedna tramvaj 22 to nezvládla. A každý si může na internetu najít, co se v oblasti provokatérů dělo. 

 

Podobnou záhadou obvinil i nejpovolanější:


Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje. Odhalil v zakuklených útočnících policisty a vyzval Chovance k odstoupení

7. 2. 2016 16:35

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz vyjádřil k sobotním demonstracím, které se konaly v Praze. Zároveň vyzval ministra vnitra k odstoupení.

VIDEO


 A další!

Celý příspěvek Jany Černochové na Facebooku:

Odsuzujte stejně jako já násilí, ale ne pokrytecky a selektivně, prosím. Až se budete někteří dojímat nad chlapci a děvčaty, squattery z Kliniky, přečtěte si laskavě tohle a nedělejte z toho Křišťálovou noc a útok nácků proti migrantům, když, jak předpokládám, teprve začalo policejní vyšetřování! Tady už je jeden podnik tzv. Řízkárna více než rok terčem útoků, majitelům hoří auta, několikrát týdně se odehrává vyklizení celého komplexu, oznámení o jedech v jídle etc.....Za co? Propustili jednoho zaměstnance, kamaráda squatterů z Kliniky. Ale o tom, co dělá partička z Kliniky jiným se tady už pokrytecky nepíše, ani se za Řízkárnu nedemonstruje, nesbírají se peníze na náhradu škod. Může to být náhoda, nevím o tom víc, než sem dávám, ale v minulém týdnu se na poslance hromadně obrátil údajný zoufalý majitel Řízkárny, dávám to sem včetně mojí odpovědi s nabídkou na interpelaci na MV, zatím se zpátky neozval. Čtěte od konce.

Vážený pane Krulče,

události kolem Vašeho podniku a útoky, kterým čelíte, považuji jednoznačně za nezákonné projevy teroru a šikany, které nemají v demokratické společnosti co dělat. Považuji za hrubé pochybení policie, že není schopna ochránit majetek a zájmy člověka, který čelí takto nevídané vlně násilí a výtržností ze strany extrémistů. Jednoznačně platí, že ať je předmět původního sporu jakýkoliv a pravda na kterékoliv straně, nelze připustit, aby byly k řešení vzájemných konfliktů užity prostředky teroru. Od toho zde jsou soudy a i jiné rozhodčí orgány. V právním státě nelze brát "spravedlnost" do svých rukou takto podlým a neurvalým způsobem. V obraně vůči extrémistům máte mou podporu a pokud souhlasíte, jsem připravena interpelovat v této záležitosti ministra vnitra.

S pozdravem,

Mgr. Jana Černochová

 Divné je, že při odchodu z Hradčanského náměstí byli občané vystaveni stejné šikaně v úzkém koridoru, kde mohlo dojít k totálnímu masakru, ale nikdo to jako nebezpečí nevyhodnotil, byť laickým pohledem, kdy obrovský dav jde do uzounkého koridoru mohl v případě paniky někoho ušlapat! (Opět viz původní obrázek a zde další foto:

 

Vážně pár stovek lidí?
Vážně pár stovek lidí?


Kdo vlastně byli ti se zápalnými lahvemi spojovaní s poklidnou demonstrací všech účastníků na Václavském náměstí a na Hradčanech? Kdo tuto zločinnou strategii vytvářel? Proč se ve veřejných sdělovacích prostředcích mlčí o té "záhadné protistraně"? Nebo to vážně nevědí nebýt nás? Neměl by nám dát někdo odpovědi včetně primátorky Krnáčové, prezidenta Tuhého, ministra Chovance a především premiéra České republiky?

 

Tyto otázky nejsou směrovány na policii ve výkonu a pořadatele mítinků úředně ohlášených, kteří, pokud jsme mohli pozorovat, také provedli kvalitní a bezchybnou práci. I lidé z antikonfliktního týmu, byť jsem se snažil dozvědět, proč to tak je. Z této strany pochvala. Ústřední otázka zní: proč ti, co připravovali dokumentaci a systém demonstrací tak, že mohlo dojít k masakrům, nebo těžkému ublížení na zdraví včetně policistů, nic údajně netušili, když každý občan, sledující dění se chytal za hlavu, kdo to vymyslel. (I Nezávislá televize Studio Report na to předem upozorňovala)

Nebo to bylo záměrem?

 Vše do sebe zapadá jako kolečka švýcarských hodinek...

Jak je možné, že lidé na vše upozorňují, ale elitní kapacity policie a vlády (magistrátu) nemají ani tušení?

Takže legitimní otázky občana zní:

1) Proč nechaly úmyslně státní orgány obklíčit partami provokatérů "sluníček - Cemper, aktivista Pražského Majdanu Tomáš Peszyński  a dalšími ústřední velké demonstrace?

2) Jaká byla koordinace mezi ústřední správou Prahy, státu a nejvyššími složkami police?

3) Je logické, aby všechny přístupové cesty byly zataraseny provokačními skupinkami a hlídanými policisty, aby nikdo nemohl projít?

4) Proč Česká televize zásadně ukazuje provokatéry a grázly jako chudáčky, zatímco ti slušní jsou grázlové a zločinci?

5) Jak je možné, že Dientsbier a Šabatová neomylně vždy na slušné ukáží jako na lotry, Dientsbier má vždy monolog, jak se ubližuje utečencům a menšinám, ale jak strašně trpí většina při styku s menšinami, se zveřejňovat nesmí?

Co se dělo na Hradčánském náměstí: slušní lidé, pouze se tleskalo a pískalo. Žádný exces. Důkaz je níže. A co oznámili provokatéři z centra? 

Nenávist a tupost. Takhle ne!

Centrum zdůraznilo spojitost útoku se sobotními demonstracemi proti islámu. „Vyzývá také lidi, kteří se účastní islamofobních demonstrací, aby si uvědomili, koho tímto způsobem podporují,“ dodalo.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/utok-na-komunitni-centrum-klinika-reakce-fpk-/domaci.aspx?c=A160207_135520_domaci_hro

 Kdo si z nás dělá nejen legraci, ale dokonce jak za komunistů připravuje masakry, do kterých se, díky Bohu, zatím nikdo nedostal?

Nevážený pane Cempere, navíc nemáte, než zablokovat přístup na Hradčanské náměstí?

Hradčanské náměstí včera odpoledne

A poslední "záhada" byla na závěr.  Ač z dokumentů a natočených filmů jasně vyplývá, že lidé kolem "Konvičky a Okamury" byli slušní, spořádaní, museli absolvovat potupný odchod z Hradčanského náměstí uzonkou uličkou, zatímco provokatéři měli volnost všude vůkol. Ta záhada spočívá v tom, že na Malostranském náměstí byl klid, dvě ohniska o pár desítkách byla viz mapka, ale uzavřená oblast pro všechny byla neuvěřitelně obrovská. Koho měli policisté bránit, když ti údajní zločinci byli uvnitř a navíc naprosto mimo? Nebo měli něco policisté (kukláči) uklidit, protože ani metro na Malostranské nestavělo? Prý na naši ochranu. Jenomže uvnitř byli pokojní civilisté, kteří směli ven, ale prokazatelně slušní lidé odcházející z demonstrace dovnitř nesměli. Všichni policisté, ale ani členové antikonfliktního týmu neměli ponětí, co se děje.

 

Toto je záběr z pohledu od Hradu:

 

PROČ?

Vzhledem k tomu, že všechny tyto zvláštní souvislosti nedokážeme vyhodnotit, osobně požádám pana Vítka z policejních odborů, aby nechal posoudit, zda je to "normální" postup policie, která má "Pomáhat a chránit"!

 

 

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Lomcovák
před 9 měsíci

Policie se právě přiznala: "muž v hnědé bundě" byl náš člověk

Vedení pražské policie po dvou dnech potvrdilo, že muž v hnědé bundě, který se snažil uklidnit potyčku maskovaných příslušníků krajní pravice s levicovými aktivisty, byl kriminalista. Právě jeho role během střetu na rohu ulic Thunovská a Zámecká na Malé Straně vzbuzovala posléze na sociálních sítích největší kontroverze.

http://echo24.cz/a/wKayA/policie-priznal...

A co falešní neonacisté s gumovou dlažební kostkou a tyčkou?!

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

Muslimové zabírají Británii!
http://martinkavka.blog.idnes.cz/c/49374...

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

Všeho do času!:
Autor: J. Matuška Datum: 8.2.2016 10:54 NP

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/roz...

Doufám, že na Mgr. Petra Śtěpánka BPI nezapomene, až bude hledat kandidáty pro Krajské a senátní volby.!!!

benda
před 9 měsíci

tak hlavně aby na něj nezapomněli, až se budou arizovat napřed muslimské a potom židovské majetky. Vilka nebo dvě

tak
před 9 měsíci

Pane Bendo, proč taková nenávist?

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

Aby to nezapadlo!!!:
Autor: J. Matuška Datum: 8.2.2016 10:04 NP

Jestli po té sobotní policejní frašce v pražské Thunovské nepadne ministr vnitra a policejní ředitel, a ten policajtský floutek v bundě se šálou, který tu policejní provokaci organizoval na místě nebude okamžitě vyhozen na dlažbu, pak je opravdu nejvyšší čas k defenestraci. Také se ukáže, jestli zde zbyla ještě vůbec nějaká solidní média. A mimochodem: který debil byl odpovědný za tuto inscenaci? Česká televize by se pak měla omluvit veškerým svým nedobrovolným koncesionářům - chlebodárcům za zcela neobjektivní zpravodajství hraničící taktéž s debilitou. /Macek v botách - pondělní glosa/

Zifčák
před 9 měsíci

soudruzi, STB to dělalo podobně ! Chyběl Vám mrtvý student Šmíd. Jinak jste diletanti, mám své zkušenosti

Ina
před 9 měsíci

Pozor, tentokrát by to nemuselo mít takový operetní průběh, pomyslete na Kyjevský majdan a střelbu demonstrantům do zad. Takže by tam místo Zifčáka mohl ležet někdo doopravdy a třeba někdo z nás - to není navádění ke strachu, ale k opatrnosti.

Lomcovák
před 9 měsíci

Hlavně odchod z Hradčanského náměstí! Policie umožnila jediný úzký odchod pro přibližně 10 000 demonstrantů proti islámu.

Někteří byli starší lidé a jen zázrakem se jim nic nestalo.

Jako když na Národní třídě bylo 17. listopadu 1989 přibližně 10 000 demonstrantů uzavřeno mezi dva policejní kordony. :-(

benda
před 9 měsíci

další dávka staré hitlerovské propagandy od Petra Pokorného. Po tzv. křišťálové noci přišlo tehdejší říšské vedení s tím, že si ty krámy a synagogy židé většinou podpálili sami aby mohli páchat pojišťovací podvody, zbankrotovat říšské pojišťovnictví a s penězi se snáze vystěhovat. Pojistky byly posléze vyplaceny nikoliv pojištěncům, ale říši, a tak bylo zajištěno že si už každý žid svoje podvodné machinace napříště rozmyslel

Občan CR
před 9 měsíci

Dnes v 10.05 podáno na P5 trestní oznámení na pana Pokorného za podnecovani rasové nesnášenlivosti paragraf 198.Dolozen i tento stvavy web.Dle kriminalisty naplněna skutkova podstata tr.cinu.Simacek

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

"Otec na rodičovské dovolené." Pane Šimáčku, Vy se nudíte?

Lomcovák
před 9 měsíci

Pane Šimáčku, léčíte se někde? Myslím na psychiatrii?

Bc. Martin Šimáček, v dubnu 2015 odvolán z pozice ředitele Agentury pro sociální začleňování, neboť chyboval v administrativě při veřejných zakázkách a uzavírání smluv, agentura dostala pokuty v celkové výši přes 700 tisíc korun od finančního úřadu za porušení rozpočtové kázně. Do funkce dosadil Šimáčka tehdejší ministr pro lidská práva Michael Kocáb. Šimáček předtím působil v organizaci Člověk v tísni.

"Poslední kapkou byla zakázka na nákup televizního vysílacího času v hodnotě 5 milionů korun (na nákup vysílacího času v televizi pro spoty kampaně proti nenávisti - pozn.), kterou ředitel podepsal, přestože věděl, že je potřeba souhlasu vlády," oznámil novinářům ministr Dienstbier. Dienstbier Šimáčkovi vytýká i to, že u poslanců a ministra školství lobboval za vypuštění ustanovení o posuzování dětí při jejich zařazování do běžných tříd ze školské novely.

Politické názory "státního úředníka 21. století" Martina Šimáčka:
http://blog.aktualne.cz/blogy/martin-sim...

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

Není od věci se podívat na 80 komentářů pod Šimáčkovým blogem.
Lomcováku díky za odkaz. Jak Dienstbiera rád nemám, jeho postoj k Š. hodnotím kladně. Udávat někoho kvůli názorům, tak na to musí být hodně silný žaludek.

Petr Pokorný
před 9 měsíci

Děkuji, konečně se zjistí, kdo nás pod různými jmény sprostě uráží, vyhrožuje a pronásleduje.

Občan CR
před 9 měsíci

Pronásledování?Urazeni?Opravdu jste smesny...váš web je stvavy...a jak tu dnes už někdo napsal podnecujete k rasovym utokum.

záhada
před 9 měsíci

Přesně tímto slovníkem nás uráželi komunisti v Rudém právu. Štvavé rádio Hlas Ameriky, Štvavá vysílačka Svobodná Evropa. Nepracoval jste v Rudém právu?

benda
před 9 měsíci

"nás", tím myslíte nacisty za říše, protektorátu? Média zaprodaná plutokracii se křečovitě snaží ignorovat existenci komplotů kdy si protinacionální elementy samy vypalují svůj majetek aby to mohly hodit na vlasteneckou mládež, a vy to tady odhalujete? Marxisté chtějí zmasakrovat vaše poctivé soukmenovce, a vy to tu odhalujete?

Kde si vůbec myslíte že jste

tak
před 9 měsíci

Pane Bendo, to myslíte vážně nebo jenom provokujete?

benda
před 9 měsíci

člověk by řekl, že tuhle otázku budete spíš klást petru pokornému než mně.

Já vás ovšem ujišťuji, že tihle čeští pohrobci německého nacismu se berou stoprocentně vážně. Marxisti na ně skutečně líčí vražedná osidla, rasové rozpliznutí Evropy je pro ně skutečná hrozba a následek židovských komplotů, to pro pokorného není provokace ale vážná věc

Otázka
před 9 měsíci

Kde máte pasáž, která by podněcovala k rasovým útokům? Která pasáž je podle vás nepravdivá? Vy jste tam byl a víte, že to bylo jinak?

Loreley
před 9 měsíci

Otázka je, jestli je Pokorný prícetný. Osobne si myslím, ze ne.

Zablokování demonstrantů na Hradčanském nám.
před 9 měsíci

Blogger pan Kulhavý píše to samé: "Začátkem prosince 2015 je na 6.2. ohlášená mezinárodní demonstrace na Hradčanském nám. a v lednu p. Cemper ohlašuje své aktivity na všech přístupech k Hradu zespoda, ale také v ulici Ke hradu od tramvaje a z Pohořelce. Ano, záměr odporné přísavky se částečně zdařil; několik set až tisíc lidí se nahoru nedostalo, nepočítaje ty, kteří to vzdali hned, když viděli, že tradičními cestami neprojdou. Co to musí sedět na tom magistrátu za individuum?!! Spřátelené sluníčko, které spolupracovalo?! Nebo totální, nepřemýšlející ignorant!!! M.j., otázka nepřímo související: proč musela být později nahlášená demonstrace na Václaváku ve stejný den? Proč nebyla o týden dříve nebo později? Úvahy na toto téma nechám na vás, vážení čtenáři."

Miroslav Kulhavý: Nevážený pane Cempere, navíc nemáte, než zablokovat přístup na Hradčanské náměstí?

http://kulhavy.blog.idnes.cz/c/494264/ne...

A tady je důkaz - dokument Přehled oznámených veřejných shromáždění na území hlavního města Prahy ke dni 22. 1. 2016:

www.praha.eu/public/95/1/1f/2138023_6367...

Blok proti islámu již 7.12.2015 oznámil na 6. 2. 2016 na Nám. Míru a Hradčanské nám. shromáždění s účelem Hrozba islamizace ČR pro čas 9,00 – 18,00.

Jan Cemper o měsíc později 1. 1. 2016 (lze oznámit v den státního svátku a pracovního volna?) oznámil na 6. 2. Shromáždění za otevřenou a tolerantní Evropu, proti rasismu a xenofobii na všechna následující místa v čase 11,00 – 20,00:
Pohořelec
Loretánská
Radnické schody
Ke Hradu
Zámecké schody
Nerudova
Klárov
Thunovská
Zámecká
Kanovnická
Roh ulic Staré zámecké schody a Na Opyši
Střelecký ostrov
Újezd
Václavské náměstí (od Muzea po prostředek Václavského náměstí)
Průvod 1: Pohořelec – Loretánská – Radnické schody – ke hradu – Zámecké schody – Thunovská – Zámecká – Nerudova – Malostranské náměstí – Mostecká – Karlův most – Karlova – Malé náměstí – Staroměstské náměstí – Železná – Rytířská – na Můstku – Václavské náměstí
Průvod 2: Klárov – U Lužického semináře – Míšeňská – Mostecká – Malostranské náměstí (jižní a západní část) – Nerudova – Ke Hradu
Průvod 3: Střelecký ostrov – most Legií – Všehrdova – Újezd – Tržiště – Jánský vršek – Nerudova – Radnické schody – Loretánská

Magistrát mohl nabídnout pozdějšímu oznamovateli Janu Cemperovi z organizace "Tahle země není naše - Refugees welcome" jiné vhodné místo či dobu konání nebo jím oznámenou demonstraci zakázat z organizačních důvodů, když místa kolidovala s demonstrací na Hradčanském náměstí, nebo zakázat kvůli zdraví účastníků.

Proč Magistrát hlavního města Prahy ohrozil účastníky zablokováním?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...