Kdo vyhrožuje ministru Zaorálkovi, že se posledních čtrnáct dnů totálně sesypal?

Celou dobu ministr Zaorálek překvapoval často neohroženými postoji k migraci a jeho postoje narozdíl od západních sousedů byly velmi i často značně realistické.

Před čtnácti dny se najednou po příjezdu z Bruselu totálně sesypal

A od té doby:

Česká republika by podpořila případné návrhy na rozšíření sankcí EU na ty občany Ruska, kteří se podílejí na perzekuci ukrajinské pilotky Nadiji Savčenkové. Po příchodu na jednání ministrů zahraničí osmadvacítky to novinářům v Bruselu řekl šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek.

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek tvrdí, že Rusové vozí do Evropské unie uprchlíky například letecky. "Rusové jsou velmi činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí z jihu všelijakými severními cestami, například letecky. Doložitelně nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků," má Informace z pondělní schůzky ministrů zahraničí EU v rozhovoru pro úterní Hospodářské noviny.

Přitom Rusko nedělá nic jiného, než Rakousko a další státy už dlouhou dobu: Merkelová potřebuje gastarbeitery, Rusko je odmítá, tak je naloží do autobusů či letadlel a šupem je posílá do Německa ke kancléřce Merkelové, která o ně prosila!

 

Nehledejte vyjádření růžných politiků ve smyslu "co řeknou", ale proč a především "odkdy " to řeknou. Tam bývá spojitost, nátlak či vydírání!

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

LAVINA
před 8 měsíci

To co z pana ministra zahraničí v poslední době vypadlo moc inteligentní nebylo. Je to stejná změna jaká se udála s premiérem po návštěvě USA. Ale stejně ať jim vyhrožují čím chtějí, musejí tihle přece vědět, že kdyby jednali čestně, měli by národ na své straně. Oni se místo toho jen bojí. Když se nevzepřou s národem , bude to muset dokázat národ sám. USA může vyhrožovat vojenskou intervencí NATO - ti si další Ukrajinu rozmyslí když je Putin zpět ze Sýrie opět v Evropě . A EU ať sis voje dotace nechá, byli jsem před nimi budeme i po nich.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...