Vážně je vyhnání šílenců rasismus? Který magor si to dovolí říct?

Francie Čtyři Francouzky se staly terčem šíleného Maročana. Ten je pobodal v Alpách. Osmiletá dívka od té chvíle bojuje o život.

 

Útočník marockého původu pobodal malou dívku, její dvě starší sestry a matku. Původně se udávalo, že se útočníkovi nelíbilo jejich sporé oblečení. K tomuto podezření však podle místního prokurátora neexistují žádné důkazy. 

Původní text ZDE.


Německo

Sedmnáctiletý Afghánec, který ve vlaku v Bavorsku zranil sekerou pět lidí, sepsal před smrtí dopis, ve kterém sliboval pomstu „nevěřícím“ za utrpení muslimů. Uvedlo to v úterý státní zastupitelství v Bambergu. To vyšetřuje i policisty, kteří útočníka zastřelili.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/utok-vlak-nemecko-bamberg-bavorsko-dtn-/zahranicni.aspx?c=A160719_171941_zahranicni_aba

Francie - Nice

Během oslav státního svátku pádu Bastily najel kamion do slavícího davu na promenádě jihofrancouzského města Nice. O život přišlo osmdesát čtyři lidí, sto osob je zraněno, z toho osmnáct zůstává v kritickém stavu. Řidič vozu – pravděpodobně Francouz tuniského původu – zemřel při přestřelce s policií. Útokem se zabývá protiteroristická prokuratura.

 

 „Nejen  případě sedmnáctiletého Afghánce jsou sociologové i psychologové bezradní. Umí to popisovat, ale pokud nejsme schopni jasné obrany a prevence, jsme velmi ohroženi,“ uvádí psycholog a psychiatr Zdeněk Bašný.

 

Je to strašné a vžít se do zoufalství pozůstalých snad ani nejde. Co však je ještě zvrácenější? Zatímco za holocaust a zpochybnění se žádá trest, přestože ta krutost už byla dávno, dnes chodí po svobodě ti, co si dělají z utrpení legraci a strachující se občany či dokonce pozůstalé nazývají rasisty a nežádají tresty pro vrahy, ale pro ty, kteří na ně ukáží, nebo se jich bojí - přitom naprosto důvodně!

Mimochodem napadlo někoho, že šílenství těchto zabíjáků může mít stejné podhoubí, jako když se jeden blázen podpálí a najednou máme sérii stejně duševně vyšinutých, podpálených lidských pochodní?

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

opus111
před 4 měsíci

From cloud: proč čekáte argumenty ode mne? já nejsem zčistajasna přeorganizovaná policie.Tu komedii jménem stenozáznam ze sněmovny považujete za fakta?

-----------------------------------

Čekám argumenty od vás, protože vy obviňujete Sobotku, že se něčeho dopustil.

Policie Sobotku neobviňuje.

Pokud máte nějaké důkazy o spáchání trestného činu, je vaší povinností to oznámit policii.

§ 368
Neoznámení trestného činu

(1) Kdo se hodnověrným způsobem dozví, že jiný spáchal trestný čin a takový trestný čin neoznámí bez odkladu státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu nebo místo toho, jde-li o vojáka, nadřízenému, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta;

Takže já bych si s tím být vámi nezahrával pane cloud.

A pokud si jen vymýšlíte, tak potom byste mohl být stíhán za pomluvu.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...