Jak jsem ublížil Nečasovi (Kalouskovi) a zvýhodnil Sobotku (ČSSD).

 

Glosa - omluva ODS:  V době krize západních bank jsem i já zatáhl ze brzdičku a ač jsem peníze za Nečasovy vlády našetřil,  auto jsem pro jistotu nekoupil.

 

Teprve v okamžiku, kdy jsem si byl jist, že západ nám bankovní zákon neprolomí a peníze z našich dcer - bank neodebere, tak jsem si auto až za Sobotkovy vlády koupil.

Kaji se, neboť vím, že jsem v HDP Kalouska poškodil, pouze jsem šetřil a srazil mu HDP , čímž Sobotka dostal protekci a zvýšenou HDP.

Ale není to trestné, pouze se Sobotka (a Babiš) kasá za něco, co jsem provedl  já...

 

P.S. Na tomto jednoduchém příkladu je vidět, jak politici dělají z lidí hlupáky.  Tak přesně

Hholub voláč

toto se dělo napříč celou Evropou. A protože naši dělníci jsou špička ve výrobě aut, Sobotka se dme pýchou jako páv. Ale chlubí se cizím peřím.

Avšak pozor, takový holub voláč se tak dlouho nadýmá, až spadne ze střechy, když zafouká vítr...

holub voláč

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

*antibuzna*
před 2 měsíci

A co teprve ti nezodpovědní, co mohli jít do práce, ale nešli, 630 000 těch nezodpovědných bylo a čekali až se ujme vlády Sobotka. Je to fakt vůči tomu Kalouskovi nefér, že se ti lidé tak chovali. To nepochopím.

A teď se ten Sobotka jeden chlubivý nadýmá, že 250 000 lidí se až teď rozhodlo jít do práce. To by jednoho trefilo, to je fakt pech.

Nebo ti úředníci na tom MMR, ti by také zasloužili. Ne že by si mákli, aby Mirďa mohl čerpat dotace. Ne, to oni ne, to oni si počkali až přišel ten Sobotka jeden nafoukaný. A teď makají, teď, chápete to? A Sobotka se pak nadýmá, že vyčerpal 190 miliard z fondů EU, no chápete to? To nemohli těch 60 000 projektů zvládnout za Mirďi? Co by jim to udělalo, trochu sebou hýbnout.

Jak k tomu ten Mirďa Kalousků přišel, jak mu to mohli ti voliči udělat? Vždyť oni Mirďu chápali, že jim 6 let nezvedl minimální mzdu, no a co?! Mirďa říkal je krize, tak kušuj, je krize a je třeba šetřit.

Nebo ten Bárta, no to vám taky byl pěkná záškvara. Ten toho Mirďu tedy pěkně podrazil. Bárta řekl: A dost! Šetříme! A zastavil na dopravě všechny projekty. A lidi to chápali, že si ještě musí počkat než ty objížďlky zmizí. Někteří si dokonce ani nekoupili auto. No ale jak k tomu přišel Mirďa? Investice šly dolů a tímto také HDP.

A teď, teď se všichni můžou přetrhat. aby se z toho Sobotky všichni nezbláznili, jak mu lezou, no však víte kam. Já ty lidi nechápu. Že mají prý vyšší vyplaty. No a co! Za Mirdi je mohli mít taky, jen kdyby sebou trochu více mrskli. A hlavně přemýšlet, takříkajíc soudružsky, myslet na jiné, ne jen na sebe. Ale to oni ne! Oni mají plnou hlavu Sobotky.

A přitom, co ten Sobotka, nic. ČNB zdevalvovala, a to jsou ty korunky. Jenže ten Sobotka, no mu to nestačilo. Koupil na úřad vlády tatramatku a teď pere nějaké špinavé toxické úvěry. A to je panečku džob, to se korunky sypou a HDP, jen Sobotkovi lítají miliardy před očima. V srpnu to přehanli s Babišem, měli 85 miliard navíc. Ale oni si nedají pokoj. Oni tu vládu nakonec vyperou celou a hezky dočista. :))

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...