Vytáhněme gaunery se solární elektřinou na světlo boží

Tiskové prohlášení k aktivitám Josefa Zielence

Kandidát za stranu Věci veřejné do Senátu Parlamentu České republiky v letošních senátních volbách Josef Zielenec vede svou kampaň v senátorském obvodu č.19 – Praha 11. Činí tak přesto, že se jeho aktivity jednak neslučují s postavením, o něž v senátorských volbách usiluje, a nadto ve svých důsledcích pravděpodobně poškodí životní úroveň občanů a rovněž ekonomiku České republiky.

Josef Zieleniec je členem investičního týmu soukromé akciové společnosti Burgus, jež investuje mimo jiné do energetiky a ekologie. Josef Zieleniec přitom jako zmocněnec strany Věci veřejné, podobně jako předtím v postavení poslance Evropského parlamentu, donedávna nápadně důrazně prosazoval zavádění solárních elektráren a významně se zasazoval o nemalé finanční výhody pro tento druh podnikání.


Finanční zvýhodnění solárních elektráren by mělo v příštím roce způsobit výrazné zdražení cen elektrické energie. Svůj podíl na této škodlivé skutečnosti ale Josef Zieleniec před svými voliči zatajuje. Jsem přesvědčen, že veřejnost by o něm měla být v plném rozsahu informována. Fakticky lobbystické jednání Josefa Zielence se přitom zjevně neslučuje s postavením zákonodárce, o které pan Zielenec jako kandidát do Senátu Parlamentu České republiky usiluje.


Praha, 28. září 2010


prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc.


kandidát do Senátu Parlamentu České republiky

Předešlé:

Pravda, proč bude drahá elektřina a kdo skutečně za to může

Nová solární elektrárna zabírá 100 fotbalových hřišť

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Pastafarian
před 6 roky

He he, rád se se svou střechou (1/2 kolektory na vodu, 1/2 fotovoltaika) vytáhnu na světlo boží... Záviďte, trubky -- teplá voda gratis, v home-office počítače jedou gratis, platím jen za to, když peču v troubě, topím infrákem v koupelně nebo musím přisvítit kytkám ve skříni. Mlask.

jumbo
před 6 roky

na střeše solár, zato v hlavě vákum. solár ti žádnou čest neudělá a koneckonců ty jemu taky ne.

Petr Pokorný
před 6 roky

Drahý Pastafariane, každý nový výrobek, každá nová naleziště, každé nové technologie mají lidem pomáhat, zlepšovat úroveň žití. Zelení zásluhou několika lidí volených viz PŘEDEŠLÉ v článku, kteří nenesou trestně právní zodpovědnost, udělali pravý opak. Direktivně a fašisticky musím nakupovat, co nechci. Sám jsem přemýšlel o "větrníčku", o ohřívači, ale PRO SEBE! Ostatním musím prodávat za tržní cenu, nikoliv bolševicky jim ji nařídit!

Pavel
před 6 roky

No, hlavně jestli máš dobře spočítanou návratnost. Těch 13% navíc za elektriku si ale připrav taky, srandisto, a odpusť si nadávky. A hlavně se tady píše o solárních elektrárnách, které elektriku prodávají, to ty asi nebudeš. Ty jsi teoreticky přínos.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...