Operací pod falešnou vlajkou (false flag operation) byla ve vojenství celá řada a lze je nalézt na Internetu. Asi nejznámější z nich bylo přepadení radiového vysílače v tehdy německém městě Gleiwitz, nyní polských Gliwicích.

Ondřej Neff snad pro jednou promine za zveřejnění bez dovolení, ale toto by nemělo zapadnout a vytrhnout z kontextu by dobře či správně nevyznělo.

O víkendu v neděli nad ránem proběhla v Benešově rvačka. Tři cizinci napadli dvě dívky ve věku 22 let a jednoho muže. Tato zdánlivě bezvýznamná informace by si normálně nezasloužila pozornost médií, protože takových konfliktů o víkendech probíhá spousta po celé republice, koneckonců, páteční a sobotní zábavy, tancovačky a diskotéky na vesnicích a malých městech mají svůj svéráz.

Zaznělo to dnes ráno z rádia. Ale já si myslím, že to je taková reformně komunistická - havlovsky disidentská bajka o "zničeném socialismu s lidskou tváří". Ale ve skutečnosti těch zničených životů bylo daleko více, celé milióny.

Úplně v tichosti masmédií proběhla jízda aut - ve stopách motorkářů - Nočních vlků.. V Berlíně od Braniborské brány startovala 7. srpna mezinárodní automobilová jízda Berlín - Moskva, jehož se účastnilo na 250 lidí z různých zemí.

Problém ČT je dvojí; špatní hosté a ještě špatnější komentátoři jako Dolanský, Tvarůžková, Takáč…, výjimečně špatní hosté a světlá výjimka – dobrý komentátor Borek, což se stalo v pátek v komentářích ČT24; čtveřice mušketýrů možná věděla, kdo byl Alexandr Dumas starší, ale plavala v problémech jako Ferdyš Pištora nejstarší. Svojí absurditou vynikal snad jen budoucí senátor, připomínající trpaslíka Šmudlu.

 

Lidé se po celém světě stále více bouří proti americkému terorismu, či terorismu, který vzniká po šíleném zabíjení armády USA po celém světě. A najednou vznikají dohody na bázi, která by ještě před pár lety byla nemyslitelná.

V nočním klubu Club Blu v Ft. Myers na Floridě zaútočil neznámý střelec. Nejméně dva lidi zabil a dalších 17 zranil. V době útoku se v klubu pohybovaly děti ve věku do 13 let.

Při náletech v severosyrském Aleppu byly za posledních 24 hodin zasaženy čtyři polní nemocnice a také krevní banka. Při jednom zásahu zahynulo novorozeně, sdělili v neděli lékaři, které citovala agentura AFP.

Snad neporuším žádné etické redaktorské  normy, když zde ocituji  velmi krásný prolog – EDITORIAL (nikoliv text) ze začátku prázdnin šéfredaktora asi nejkvalitnějšího týdeníku TÉMA Zdeňka Šustra.

.

Dnes chci fakta o této genocidě uvést jako pietní vzpomínku na člověka, který se odmítl na těchto masakrech podílet.

Mám takovou celkem neškodnou úchylku, že si po cestách za volantem rozmýšlím nadpis a text dalšího článku. Ale, když jsem se doma v poledne posadil k televizi, Jan Šmíd z Paříže mi moji koncepci dokonale rozmetal.

To, co se objevilo na facebooku, nevypadá jako útok na Michala Horáčka z pozic uměle vytvořených kompromitujících materiálů. Na internetu to vypadá velmi věrohodně.

Ráno jsem trochu pospával po noční a také tak trochu brouzdal po TV kanálech. A zjistil jsem, že CNN se Brxitem a jeho následky zabývá daleko podrobněji než třeba BBC. Ti už té senzace asi mají plné zuby.

Rozhovor s Václavem Klausem se uskutečnil před Brexitem. Ale to, co vyslovil rozčílený americký občan maďarského, židovského původu slova Václava Klause pouze potvrzují. Vůbec ho nenapadne, že větev si nikdo pod sebou nepodřeže a ten ansábl bruselský sám sebe nerozpustí!

Je otázkou, zde je Velká Británie banánovou republikou, kdy ti, co prohráli, pláčí, že odtržení odhlasovali chudí a ti bohatí přece mají silnější právo a nemá se to brát závazně, nebo je petice komedií sociálů, přilepených v tlupách bezpracně na dotace a bojí se, že budou muset pracovat, nebo se vrátit domů.

Muži mají být trestáni za nahé dítě na klíně, což důrazně prohlašuje nejen gender Marksová, Šabatová a další v čele s Dienstbierem. Zato ženě má dítě strkat prstíčky do všech direk. Osočování? Ne, zde je důkaz!

Vážně ve slepé nanávisti vůči prezidentu Zemanovi zapřel páter Halík to, co je páterům přikázáno dle Kodexu kanonického práva Can. 285 §3?

Víte to Gabale a Langšádlová či dokonce Votápku? To vás musí Putin učit demokracii? Kam až jsme se dostali, že nás školí demokracii Rusové a jejich prezident a dokonce má pravdu? Kam jsme za dvacet pět let došli s USA za zády?

Podezříval jsi policii, když se záhadně rvaly dvě partičky a média s policií to chtěly hodit na rasistické občany z Prahy? Tak to né, holenku, i s Nečasem jsem si poradili, natož s nějakým Vítkem!

Do ulic hlavního města vyjíždí kompletně nový  trolejbus se sadou dieselového generátoru a v nejbližších dnech bude pokračovat v testování s cestujícími na běžných linkách, oznámili výrobci z moskevského závodu Mosgortrans

Tihle Ukrajinští vlastenci mně nepřestanou udivovat.
Teď právě jeden politický vědec z Kyjeva "racionálně" očekává, že Rusko se do dvou let zhroutí a Ukrajina bude vítat ruské uprchlíky s plnými kapsami peněz.

Německo obrací! Už skoro nebude dotovat nové obnovitelné zdroje energie a zásadně pro ně omezí finanční podporu. A podle Trumpa má pro USA Obamova ekologická politika ničivé důsledky na pracovní místa ve Spojených státech.

A mohou se nazývat superorgasmus hlídání psího lejna! To, co se vyneslo z Primy, je běžná diskuze redaktorů s šéfredaktorem a rozebírání závažného tématu, dokonce ve velmi demokratické diskuzi. Od BBC pro Bloomberg a u nás není jiné!

Jen Bůh a Petra Procházková ví, jak je v Rusku. Buď je Rusko země neomezených možností jako za Sovětského svazu, nebo je Petra Procházková - expert na protiruskou propagandu schopná za dolar udělat vše jak Savčenková.

Všichni, kteří máme všeobecný přehled a zajímáme se o politiku, jistě známe aktuální situaci na východě Ukrajiny.

Osud tomu chtěl, že jsem včera, místo bolševické aktivity přešel k buržoazní pasivitě a složil se na pohovku před zapnuté HBO. Vybrat si bylo těžké, tak jsem zkusil přes dvacet let starý film The Last Supper (Poslední večeře).

 ANTIFA ANTIFA

Všimli jste si, že ti "takzvaní západní moralisté" mohou vyhrožovat, mohou urážet, mohou dokonce sestrojit bomby a nic se neděje, zatímco jedna věta Konvičky o masokombinátní moučce, seznam Židů B. Bartoše dovede justiční společnost do úplné extáze?

„Proamerická česká vláda ničí v naši zemi vše zdravé, přirozené a tradiční, systematicky likviduje vše smysluplné, potírá naše národní hodnoty a snižuje například úroveň vzdělanosti, která neměla ve světě obdoby.

A já myslel, že válku v Evropě začne Putin.
A ono ne, budou válčit státy Unie mezi sebou.
Nevím s kým se do toho dáme my. Máme 4 sousedy, kteří padají do úvahy.
Německo, Polsko, Slovensko a Rakousko.
Ti všichni by nás lehce porazili.

Sergej ChelemendikBRATISLAVA - Exposlanec Národnej rady SR Sergej Chelemendik zomrel v nočných hodinách po mozgovej príhode. Úmrtie bývalého politika potvrdila na sociálnej sieti jeho dcéra Polina.

Zahnal jsem ho do kouta a tam mě zmlátil jako psa... Nekončící story dementních politiků, kteří se plazí před americkou ambasádou v povlíkačkách a žebroní o pohlazení. K čertu s nimi!

A ani Austrálie, o USA vůbec nemluvě. Vůbec nechápu, proč jedna věc přijatelná nejméně pro polovinu Západního světa, je nepřijatelná pro EU. Například, velmi kontroverzní trest smrti není v EU udělován, ani vykonáván...

http://www.rukojmi.cz/files_web/user/preview-76-76/bretislav-olser-1447420249.jpg

Andrej Babiš je pražskou kavárnou zbytečně peskován, že jako majitel firmy MAFRA ovlivňuje obsah jejích deníků a personální politiku; pokud by tomu tak bylo, už dávno by skončili na dlažbě Palatové, Navarové či editor Bohumil Špaček…

Tento anglický spisovatel, vlastním jménem Eric Arthur Blair, byl nejen skvělým pozorovatelem tehdejší sovětské společnosti, kterou ve svých knihách naprosto geniálně karikoval, ale byl také velmi jasnozřivým.

 Ovanul mě puch starých časů, minulost se vrací a zvrací; přišel mi odkaz, který jsem měl zpočátku za připomínku na chmurný příběh mého táty z dob, kdy byli slušní občané řazeni do státních a protistátních-extrémistických škatulek.  Břetislav Olšer

Stále častější výhrůžky všemi směry, nádšení USA pro vyzbrojení těchto teroristických skupinek z ukrajinských mafií. To vše je východní destabilizace Evropy, když ta západní už začala. A u všeho jsou USA!

 Nemělo by zapadnout.   Vznik Kosova byl jen předobraz další destabilizace v citlivé části Evropy. Bohužel, kromě USA, které zde mělo své strategické globální zájmy, se i EU propůjčila k tomu, že zde vznikl další stát, který bude Evropu ohlodávat.

 

Tak tahle doba už snad zvrácenosti nezastaví a Norsko v tom snad drží prim. Zprávy, který běží internetem jako fantasmagorické, nyní potvrdilo i ECHO 24:

 

Jak zastavit Trumpa.
Jak zastavit Trumpa.

Hele, letí ptáček, je říkánka pro děti na odvádění pozornosti. V totalitě či Banánistánu postavíme myšlence a diskuzi násilí. Kam až jsi se dostala, bývalá svobodná zemi, nazývaná dnes USA?

Policie zadržela v Praze ruského ‚kmotra‘, vora v zakoně, píší nejen Lidové noviny. Fakt je, že když se připočte jak nás Rusko chce během pár dnů napadnout, vznikne z toho Žantovského "Ochlazení" z Kremlu.

Oficiální zpráva o trestech vojáků se zatím neobjevila. Podle údajů agentury budou výsledky vojenského vyšetřování zveřejněny v částečně upravené variantě v nejbližších dnech.

Kolegium vědců v Saúdské Arábii dospělo k závěru, že ženy jsou skutečně savci, což znamená, že musí mít stejná práva jako jiní živočichové této skupiny – velbloudi, jednohrbí velbloudi a dokonce kozy,

Možná by nebylo na škodu vědět, kde  získal Michal Žantovský na další snůšku pitomostí a hlavně v dnešní době provokací v nově vydané knize granty či peníze.

Soud ve Finsku uložil pokutu dvěma servírkám za diskriminaci romských návštěvníků, obsluha restaurace od nich totiž požadovala platbu předem. Proč asi? (Týden.cz)

Neuvěřitelně zvrácený projekt, který prý nadšeně lidé z Brna vítají. Lidé z vyloučených lokalit budou mít vše zdarma včetně bytů a to je prý naučí pracovat!

Celou dobu ministr Zaorálek překvapoval často neohroženými postoji k migraci a jeho postoje narozdíl od západních sousedů byly velmi i často značně realistické.

Subject: inkluze
 

Zdálo se mi, že inkluze by se měla zavést i do státní správy. Na každém
ministerstvu by mělo být povinné procento mentálně retardovaných
úředníků, ve vládě povinné procento mentálně retardovaných ministrů, u
každého soudu povinné procento mentálně retardovaných soudců...

Je to autentický a děsivý popis sledování každého z nás tajnou službou USA! Kdo hledá v tomto dokumentárním filmu krev a vraždy, není to pro něj. O to víc je děsivé, autentické poznání, že už díky USA nepatříme sami sobě, ale skupině počítačů, které nás špiclují, pronásledují a zabíjejí!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...