Cyklistický král Lance Armstrong kapituloval. Nedokázal nevinu!

Absurdní a zvrácený verdikt cyklistické asociace, která je hodný vyhlášení totalitních režimů: dokaž svoji nevinu, nebo budeš zatčen a potrestán. Inkvizice, která nehledá pravdu, ale její právo je rozhodnout: dokaž, žes nezabil….

 

Šílené: to není o tom, zda Armstrong dopoval, přestože mu dělali přes 500 dopingových kontrol, to není ani o tom, že třeba nenašel prostředek, jak obejít kontroly na doping. Šílené, strašné je vyjádření :

Armstrong oznámil, že se dál nebude hájit proti obvinění z dopingu. Americká antidopingová agentura USADA Armstronga v reakci na jeho prohlášení doživotně distancovala z cyklistických závodů a zbavila ho všech titulů od roku 1998 včetně sedmi vítězství z Tour de France.

USADA slavného cyklistu podezřívá z toho, že mu k vítězstvím na Tour v letech 1999-2005 pomáhal krevní doping EPO, testosteron, růstový hormon, steroidy a nepovolené transfuze. K dispozici má údajně 38 krevních vzorků z 500 , které vykazují podezřelé výkyvy.

Přesně takto na podezření pracovalo fašistické gestapo, přesně tyto principy zastávalo KGB s bolševickým, zrůdným vedením vražedného stalinismu! A co další závody, co dnes, kdy opět vítězil v triatonu… Navíc, po vzetí titulů není nikdo čistý. Ti za ním brali doping prokazatelně při stejných testech. Jak je možné, že jim s na to přišlo a Armstrongovi ve stejné chvíli ne? A teprve po 12 létech je obviněn, protože se domnívají, že to není úplně v pořádku.

Ano, v Sudetech takto postupovala fašistická mládež  Henlajnovců, kde každého obviňovali, aby následně ukradli jejich majetky. A o co jde v tom to případě?

Dokud se Armstrongovi nedokáže, že dopoval, je nevinný a právo je na jeho straně!

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...