Šílený exodus nepřizpůsobivých, který se Francií a celou Evropskou unií šíří jak lavina, už Francie přestává tolerovat. Volby a vítězství Le Penové není ideologií extrémismu, či dokonce rasismu, jak tvrdí různí opilci ve funkcích prezidentů, socialističtí šílenci a další sorta tvrdě hájící lukraticní posty v Bruselu.
Do Afriky vyvážíme zbraně, od nich emigruje bída
Toto jsem natočil před
volbama v Paříži a potvrzuje výpovědi Le Penové.
(Na velkou
vzdálenost)
Tolerance už není možná!
Dnes agentury přinášejí záběry, které multikulturní šílence zase vyženou do ulic. Ale není jiné cesty. . Musí se vrátit zpět a ti, co zde chtějí žít, musí přizpůsobit pravidla chování a řeč společnosti, jíž o pomoc žádají. Přijít s žebrotou a ještě nutit toho, co rozdává stejně jako u našich nepřizpůsobivých, aby rozdal vše a ještě poděkoval? Už je třeba tuto zvrácenost ukončit. Byť na úpadku Evropy je to jenom ta menší část.
V severofrancouzském městě Calais ve středu zasáhla policie proti třem táborům, které si zhruba 800 přistěhovalců z Asie, Blízkého východu a Afriky zbudovalo v blízkosti tamního přístavu. Migranti se chtějí dostat povětšinou do Velké Británie, uvedl server deníku Le Monde.
Francouzská policie vyklízí tábory přistěhovalců v Calais Video
Aktualizováno - V severofrancouzském městě Calais ve středu zasáhla policie proti třem táborům, které si zhruba 800 přistěhovalců z Asie, Blízkého...
Do Melilly pronikly stovky migrantů:
Na 1000 afrických běženců vzalo ráno útokem hraniční ploty, oddělující španělskou enklávu Melillu od Maroka. Zhruba 400 migrantů proniklo na její území s cílem dostat se do Evropy. Přijímací centrum pro uprchlíky v Melille je přeplněné. Je v něm kolem 2000 lidí, přitom jeho kapacita je 480.
Je jediná cesta jak jim pomoci: nevyvážet do Afriky a i jinam zbraně a snížit pro ně likvidační cla na vývoz. Potom Afrika začne vyrábět a toto šílenství, tento exodus se zastaví. A protože zase někteří budou poukazovat na čínské zboží, musím doplnit:
Snížení cel nám neublíží. Ale to, co dělá například Čína je stále ještě neúměrně nízká cena čínského jüanu (čínsky: 元 nebo 圆; pinyin: yuán), tudíž to není tržní konkurence, ale z čínské strany podvod. Na druhou stranu mzdy tam tak rychle stoupají, že během několika let ztratí Čína tuto komparativní neférovou výhodu a trh vyrovné v Evropě zboží. Takže tohoto se není třeba obávat. Ale kdo pořád chřestí zbraněmi?
Komentáře