Applebaumová vyhlašuje holokaust trollům?

 

 

Rozuměj: totální likvidaci těch, kteří odmítají bezmeznou poslušnost jedinému správnému názoru odkudsi z Pentagonu! A kdo jsou to vlastně ti Trollové?

 

 Vždy je to nepřítel jediné pravdy z USA!

Aplebaumová přeloženo do lidštiny: trolly, jako je Klaus a Zeman sejmeme…

Co je vlastně troll v podobě zvláštní dámy z Polska, píšící do Hospodářských novin? Je to ten, co přeruší proud jásotu nad USA a jejich politikou provokativním způsobem: vloží tam pravdivé odkazy.

 

 

Je to vyhlášení jakéhosi holocaustu, (holocaust, označovaný též jako šoa hebrejsky שואה neštěstí, zničení, pohroma, churben (jidiš חורבן zničení) či embarga na každého, kdo píše jinak, než  je nařízeno z nejvyšších míst! Čím to je, že se Anne Applebaum tak shodne s velvyslancem USA  v České republice Andrewem Schapiro, s bývalým velvyslancem USA v České republice Normanem  L. Eisenem, proč tak nenávidí konspirační teorie, které prý děsí totalitní a zvrácené systémy?

 

 

 

Kdo jsou tito sjednotitelé jediné pravdy?

 

Matka Czerner Schapiro, uprchla před holokaustem do USA

Rodiče Eisen přežili holokaust a uprchli do USA.

Anne Elizabeth Applebaumová je americká novinářka a spisovatelka židovského původu.

Její manžel je extrémní ministr zahraničních věcí Polska Radosław Sikorski.

Polský politik Sikorski: Zasloužíme si tu více vojáků armády USA….

 A neexistuje jiná pravda než jejich….

 

A kdo jsou ti nepřátelé a trollové?

Jsou to údajně všichni ti, kdo neposílají Putina na smrt a dokonce chtějí s Ruskem obchodovat a udržovat mír, všichni ti, co nevěří, že muselo být zabito tolik statisíců lidí ve Vietnamu, Iráku, ti, kteří vyhlašovali arabské jaro, ukrajinský Majdan a další a další mírové humanitární likvidace občanů ve jménu… Čeho, nikdo neví!

 

V článku níže se dočtete: trollové jsou ti, kdo lehce změní diskuzi, která má být jednotná s jedinou pravdou podle přátel Applebaumové. Svoboda patří pouze těm, kdo mají ten správný názor. A každý, kdo myslí jinak, píše jinak a v diskuzích (pozor slušně a proto nenápadně) změní diskuzi, je nebezpečný trool, kterého je třeba identifikovat, dát mu cejch jako nežádoucí a vyloučit ho ze společnosti! (Pozor nezaměňovat s trollingem, který byl osobní. To Applebaumová nemyslí. Chce likvidaci pouze těch, kdo si klidně napíší opačný politický názor!)

 

Applebaumová chce svobodu projevu, ale ne pro trolly (ty, kteří v diskuzích myslí politicky jinak)

(pro tablet v příloze)

skenov

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

Daruj hovno?

Napsal uživatel Zeolit dne So, 12/06/2014 - 15:02. Virtually

Gratuluji Lucii BARTOŠ /redaktorce PL za ústecký kraj/ za článek v kterém propaguje "nápaditý" projekt Michala Bulise:
=================
Hlava státu dostane v letošním adventním období nezvyklý dárkový balíček. Bude v něm skutečný sloní bobek. „Ať je jakej chce, dárek od Ježíška si zaslouží. Nevěříte, věřte!“ napsal na Facebook Michal Bulis, který mimo jiné založil na sociální síti událost s názvem „Zemane, Vánoce nám kazit nebudeš!“

Podle informací z portálu „Daruj hovno“, kde danou věc zařídil, půjde o dárkově zabalený balíček, v němž bývá většinou zhruba 350 mililitrů exkrementu. „Darujhovno.cz je zcela jedinečný projekt v České republice. Jde o anonymní zásilkovou službu, která na základě objednávky na této stránce připraví a doručí na libovolnou adresu v České nebo Slovenské republice balíček se zvířecím trusem,“ píše se na webové stránce. Funguje to tak, že sloní trus objednáte, zaplatíte na účet poskytovatele služby, ten poté hovínko zabalí, uloží do neprůhledné plastové krabičky s mašličkou a zašle příjemci. O tom, kdo dar posílá, není pro obdarovávanou osobu nikde ani zmínka.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ka...

Parádní osvěta!
Vlastní v. o. s. Media Power, v rámci níž REALIZUJE OSVĚTOVÉ a INFORMAČNÍ AKTIVITY, vydává nízkonákladové TISKY (DISTRIBUOVANÉ i DO ŠKOL) a podobně.

Brabec
před 2 roky

nevím, proč ti věční petenti shání sloní trus. Dostupnější jsou pemprsky Šláfenberka. Ten jich denně prochčije a prosere dost. Jistě to bude celý národ zajímat !

Kluk
před 2 roky

Poláci nás po Mnichovu obsadili o 24 hodin dřív než Němci ! Polákův není co věřit, touží být "velmocí": Zavraždili nám posledního Přemyslovce. Je to pakáž, vadí jim reklama na telefony, ale nevadí jim, co cpou do žrádla, které nám prodávají. Polákům se nedá věřit. Víte, že měli hroznou pověst jako vojáci v Anglii za války ? Mimo jiné pro jejich šíření pohlavních chorob ! jo, jo,....pamětníci vyprávěli

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...