Country Pikovice na Sázavě 2014 - setkání vodáků a trampů

Letošní Trampské Pikovice budou 24.5. opět v Pikovicích. Můžete se těšit na věhlasné kapely, fajn kamarády, dobré pivo a jídlo, jízdy na kánoích a kajacích. Vezměte si na festival karimatky, celty, deky, lavičky budou opět u občerstvení.

 

 

 

 

Program :

 

11:00 - 11:30 Sem tam

11:45 - 12:15 Paběrky Marko Čermáka

12:30 - 13:00 Jitka Vrbová a Standa Chmelík

13:15 - 13:45 Eldorádo

14:00 - 14:45 Chrpa Chrudim

15:00 - 15:45 Pacifik

16:00 - 16:30 Kamarádi Staré řeky

16:45 - 17:45 Nezmaři a Miky Ryvola

18:00 - 18:45 Kamarádi táborových ohňů - KTO

19:00 - 20:00 Taxmeni

20:15 - 21:15 Robert Křesťan a Druhá tráva

21:30 - 22:00 Epy de mye

 

Pořadem provází Miloš Keller a Míla Pražák

 


Vstupné : Dospělí 200 Kč, děti od 12.let  100 Kč. Vodáci, kteří pojedou na lodích Dronte v den festivalu z Týnce do Pikovic, mají slevu 50% na vstupenku.

 

Akci pořádá Dronte s.r.o. Půjčovna lodí,kánoí a kajaků

PŘEDEŠLÉ:

 

Pikovice 2013 už jenom vzpomínkou. Tak ahoj v roce 2014

Setkání pod Medníkem - Pikovice 2012

Skochovický minifest místo Country festivalu v Pikovicích 2011

Country festival v Pikovicích 2010

Zemřel písničkář a spisovatel Kapitán Kid (Jaroslav Velinský)


Rubriky: ,

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 3 roky

Omlouvám se Petru Pokornému, že i pod pozvánkou na Trampské Pikovice jsem postoval politiku. Doufám, že jenom menšina je tak "postižená" jako já a hlavní pozornost bude věnována bohatému programu, který je detailně uváděný. Ještě jednou "sorry"...

Zeolit
před 3 roky

Off Topic
Čtyřka na eurokandidátce ČSSD Miroslav Poche přímo na tiskové konferenci obvinil Evropskou unii, že eskalovala krizovou situaci na Ukrajině. „Evropská zahraniční politika selhala, stejně jako selhala v situaci v Jugoslávii a při arabském jaru, kde EU také podporovala radikály," řekl včera.
.....
„Hybnou silou v klíčových okamžicích dějin bývají menšiny a jen málo dějinných pohybů se děje bez krve. A to i navzdory několika mrtvým policistům. Ty mohou mít na svědomí i někteří demonstranti z potyček. Na násilí se odpovídá násilím.“ /Protiproud/
==================================
Podle mého názoru neselhala jenom zahraniční politika EU. Nevím, co myslí prezident Obama tím, že "něco to bude Rusko stát". Na tom tažení na východ nikdo nevydělá. A troufnu si předpovědět, že se bude opakovat scénář vítězství a následné prohry po oranžové revoluci. Tentokrát symbolická barva pro převrat zvolena nebyla. Stačilo pouze sugestivně veřejnosti opakovat jedno slovo: MAJDAN. /Na čí stranu se postavíme, pokud v Barceloně si Katalánci postaví také takový MAJDAN?/

Revoluce a převraty mají oprávnění v zemích, kde neexistují svobodné volby. Nikdo nemůže popřít, že v takových volbách na Ukrajině byl prezidentem většinou hlasů zvolený Janukovyč. Podepsaná dohoda mezi zástupci EU a ukrajinským prezidentem večer před "převratem" také o tom svědčí.
Je vidět, že Štětina nezapře školení, která dostával jako člen KSČ. Ano, v Rusku dobře organizovaná menšina bolševiků dokázala s pomocí geniálního nápadu německého generálního štábu nemožné.

Rusové jako velmoc se za žádnou cenu Krymu nevzdají z řady důvodů. V květnu v referendu občané Krymu rozhodnou o maximální autonomii v rámci státu Ukrajina. Dříve nebo později současná prozápadní a protiruská garnitura ve volbách prohraje, protože očekávání občanů nebude naplněno.

"Západ" místo očekávaného zisku /trhů/ bude počítat ztráty. /Zlatej Kissinger - v Bilderbergu zřejmě radil k realistické politice.../

Pravicová politika se musí řídit ZDRAVÝM rozumem, jak říká prof. Petr Fiala...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...