UNICEF: 60 % migrantů tvoří ženy a děti. Okamžitá reakce na německý migrační zákon?

 

Musí se utajit! A bude jich víc! Záběr z Německa
Musí se utajit! A bude jich víc! Záběr z Německa

Německá vláda včera schválila zpřísnění azylových zákonů. Omezí se tak možnost přistěhování rodin běženců, kteří v Německu získali azyl. Začalo se to projednávat na začátku ledna. A?

Reakce byla okamžitá!

V červnu loňského roku bylo mezi migranty na cestě do Evropy ještě zhruba 73 procent mužů, uvedl UNICEF. Během ledna do Evropy dorazilo celkem více než 67.000 migrantů. Více než třetina z letos příchozích byly děti, jejich počet se rázem ztrojnásobil. Jen během prvního únorového dne na řecké ostrovy dorazilo dalších 1250 migrantů.

 

 Opatření by měla začít platit 1. března, souhlas s nimi však ještě musí vyslovit obě komory parlamentu.

 

Možnost spojování rodin uprchlíků se pozastaví na dva roky, poté by měla být obnovena, uvedl mluvčí vlády Steffen Seibert. Vláda chce také dávat rodinným příslušníkům běženců přednost při sestavování kontingentů lidí, které by měla země v budoucnu vyzvedávat přímo z krizových oblastí.


Dnes už je Německo nevítá...
Dnes už je Německo nevítá...

Jenomže zatímco lidé v Evropě protestují proti všem a jsou nazýváni xenofoby a rasisty, Německo, Francie, Velká Británie a především USA s Kanadou na to jdou jinak: selektivně vyberou lékaře, vědce a ostatní ať pochcípají. To však rasismus není, protože ne všechny odmítnou!

Inu, tato pětice v čele s USA jsou žebráci a vzdělání svým dětem dát nemohou, zatímco svět na to má...

Stačí připomenout, jak za Havla Britové selektovali cikány na letišti Ruzyně a svět mlčel, zatímco z Matiční kvůli cikánům Kocáb, Šabatová, Uhl a další donutili starousedlíky, aby šli někam po svých. To však rasismus nebyl...

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
.
před 9 měsíci

Německý ministr vnitra Thomas de Maiziére telelfonuje Merkelové: "Paní kancléřko, na hranicích je 30 milionů lidí, co máme dělat?" Merkelová odpovídá: "No tak je pusťte, Willkommenskultur." Thomas de Maiziére: "Ale to jsou Němci a chtějí ven!"

anabel
před 9 měsíci

6. 2. 2016 – CELOEVROPSKÉ DEMONSTRACE PROTI ISLAMIZACI EVROPY. OD 15 hod HRADČANSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE, OD 14 hod NÁMĚSTÍ SVOBODY V BRNĚ

Sobota 6.2.2016 bude po celé Evropě ve znamení protiislamistických demonstrací. Tváří v tvář "nadpolitické" hrozbě likvidace evropské identity se nehodláme ohlížet na malicherné spory jednotlivců či politickou příslušnost. Vítán je každý, komu se nelíbí z nejvyšších míst řízená imigrace do Evropy.

http://www.blokprotiislamu.cz/demonstrac...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...