Blesková senzační zpráva: Putin má obrovské jmění! A důkaz...?

 

Tak už se zase práší za kočárem. Jen přešlo pár dní po vítězství v Sýrii a Putin se vyléčil ze slinivky, rakoviny, přestal jezdit na kolibříkovi a vyléčil demenci, je zde zase další senzace!

The Guardian společně s čtk připravuje a naše masmédia přebírají...

 

 Za chvíli to bude i ve zpravodajství České televize.

A pak bude následovat sestřelení letadla nad Ukrajinou, které sestřelil Putin atd., atd.

 

 

Nikde se jméno v dokumentaci  Putina neobjevuje, nikdo ho neviděl a to je právě ten důkaz, že ty peníze má a vše mu patří...

I když se prezidentovo jméno neobjevuje v žádném z materiálů, které má list k dispozici, je toto právě důkazem zločinu Putina, který jako agent KGB vše dokonale skrývá, že to ani CIA neodhalí...

A především důkazem zlodějny Putina je, že je tam jméno prezidenta Ukrajiny Porošenka, či členů čínského politbyra. Zprávu přinesl v neděli večer web britského deníku The Guardian na základě dokumentů, které se mu podařilo získat. Putinovo jméno tam vůbec není, což jasně dokládá, co si Putin nakradl.

Vedle diktátorů či autoritářských vládců jsou mezi klienty firmy ukrývajícími svůj majetek v daňových rájích například Porošenko, pákistánský premiér Naváz Šaríf či premiér Islandu Sigmundur Davíd Gunnlaugsson, uvedla BBC. Takže z toho vyplývá, jak Putin okrádá ruské občany, i když tam o Putinovi nic není!!!!


"Babičko, nevíte kolik je hodin?" "Já nekouřím" odpověděla a skočila do kanálu.

 Pak příjde Gabal a Evropské hodnoty s tím, že potrestají každého, kdo tyto zprávy zesměšňuje.

Co se stane, když se sejde idiot s idiotem? Senzační zpráva excelentních západních masmédií, které ještě potvrdí SOHR, SOHO a naše neziskové organizace.

Nezlobte se za bulvární psaní, ale za chvíli to bude jako oficiální (avšak neověřená neověřitelná) zpráva všude a i když to brzy  vyšumí jako nesmysl, hnusný smrad zde zůstane nadále...

 

 

Rubriky: ~ Štítky: ,

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
p.
před 7 měsíci

Nesmíte sebe, ani své nepřátele, brát moc vážně: pamatujete, jak každý rok na Silvestra začínáte nový život? Tak úplně stejně to funguje i v médiích: čím víc zúčastněných, tím více blbostí. Potřebné informace jsou někde mezi, kdo je opravdu najde, těžko bude stát na nějaké straně.
Řešit, co kdo kde plácne, má cenu, jen pokud není co dělat.
Realita lze vidět jasně a všude, na netu, i kolem, a tudíž lze souhlasit s panem prezidentem v tom, že většina, sebe ani jeho nevyjímaje, jsou hlupáci, kteří občas, metodou pokus/omyl udělají něco, co někdo vidí jako "inteligentní".
Nakonec, přiznejme si, že nebýt strachu z muslimů, cikánů, rusů, bude mít většina strach jen z vlastní blbosti a neschopnosti, a život se tak pro ně stane úplně nesnesitelným.
Nakonec, na koho má nadávat normální, průměrný, osamělý člověk, chodící celý život od tzv. práce, k tzv. zábavě, když obě disciplíny jsou v podstatě stejně nanic, protože díky tomu nikdy nebude milionář???

...
před 7 měsíci

Používání selského rozumu = ruská propaganda

..
před 7 měsíci

Česká větev Panama Papers vede ke zkrachovalé kampeličce WPB Capital, jedné z největších družstevních záložen...

Fond pojištění vkladů (k 30. 11. 2015 disponoval částkou 28,8 mld. Kč, Fond vytvořily převážně povinné příspěvky bank) musel v roce 2014 vyplatit družstevníkům rozkradených družstevních záložen Metropolitní spořitelní družstvo (MSD) a WPB Capital neuvěřitelných 15 miliard korun! Klienti MSD měli nárok na 12,018 miliard korun, klienti WPB Capital na 2,796 miliardy Kč. V případě Metropolitního spořitelního družstva se jednalo o druhou, u WPB Capital o čtvrtou nejvyšší výplatu ve dvacetileté historii Fondu.

Do roku 2010 klienti (= kampeličkáři, družstevníci) pojištěni nebyli a z Fondu pojištění vkladů by nedostali ani korunu. Ale "díky" vládní novele zákona o bankách a zákona o spořitelních a úvěrních družstvech (§ 14, zákon č.156/2010), zlodějští kampeličkáři vysáli cca polovinu Fondu pojištění vkladů!

Předkladatelem této novely byla Nečasova vláda a ministr financí Miroslav Kalousek, pro hlasovali téměř všichni poslanci napříč politickým spektrem, žádný poslanec nebyl proti:

http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=51854

Družstevní záložny ale nemají opravdové klienty, ale vlastníky! Každý, kdo má v družstevní záložně (kampeličce) účet, je jejím spoluvlastníkem. A jako takový je spoluzodpovědný za její hospodaření, včetně negativní důsledků této odpovědnosti.To je podstata družstevní záložny! Tedy co je komu potom, že si nějaká skupina družstevníků rozkradla své vlastní družstvo?

Vytunelované MSD a WPB Capital poslal v roce 2014 do likvidace guvernér ČNB Miroslav Singer. Místo aby milé družstevníky pozavíral.

Nikdo
před 7 měsíci

Nadpis článku na ibakalaDnes:
"Putinovská stopa kauzy Panama Papers. Miliardy ukrýval čelista i bankéř". Aler poněkud to přehnali. Málokdy se chodím podívat do jejich diskuse, ale tentokráte to stojí zato.Být autorem toho článku, tak jdu domů kanálem.

Kód pro Captcha - smola - nemám rád smolu, tak tam napíši "štěstí". Teď je tam "okap". OK.

gogo
před 7 měsíci

Prave rikali na EuroNews, ze na seznamu neni <b>ani jedno jmeno z USA!</b> Tam jsou vsichni kristalove cisti!

lubajs
před 7 měsíci

Tak to potom znamená, že skandál byl vytvořen a je řízen z USA a ty něco tím sledují.

Dopálený
před 7 měsíci

Tak to je hustý. To je koloběh života.

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Zde vidíte, jak funguje české zpravodajství a zda je věrohodné. A Pařát dnes nedělá nic jiného, než se ty žvásty snaží podchytit od základu a ukázat špinavost české žurnalistiky, jakožto, kdo v té špíně figuruje. Mnozí jste pochybovali a psali i osobně, že to není možné. Zde máte popsán chronologicky rozjezd dehonestace a jak to vzniká. Jak vidíte, možné to je. Na začátku je odhalení a přihodí se jméno. V dalším se přidá sloveso, udělá se kolečko a ten, co tam vůbec není, je najednou světoznámý zločinec, či dokonce vrah. To je ta nová, západní demokracie, od které dáváme ruce pryč. Dobrou noc.

p.
před 7 měsíci

Petře, západní demokracie je pouze krycí název pro demokracii lidovou; lidová značí, že jde o zřízení určené pro lidi. Stejně jako každé jiné zřízení, musí mít i toto podporu dostatečného množství lidí, jinak se mění ve zřízení skoro podobné, jen s jiným jménem, dle toho co je "in"; kvalita života odpovídá geografickým podmínkám. Takže národ zemědělců má nejnižší HDP na světě, nemají chudáci ani na mobil a na cestu do práce; naštěstí dělají jen na sebe a rodinu.
Zkuste v okolí najít člověka, který aspoň jednou za život "nepřávrátí kabát", a zjistíte, že je to nějaký obecní blb, který žije v jiném světě.
Kdysi v dětství, na pionýrském táboře vznikla skupina dětí, plánujících útěk z tábora, který trval 14dní, a všichni na něj přijeli s nadšením a dobrovolně, jenže se jim ráno nechtělo vstávat v šest a chodit na rozcvičky. A přesně tohle probíhá teď nejen v ČR, a probíhalo asi od počátku lidstva, jenže právě US internet nám umožňuje vidět TO v přímém přenosu! Projevte prosím, alespoň trochu vděčnosti a tolerance, nebo shovívavosti! My přece nejsme jako oni?

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Aktuálně.cz už potvrzuje, i když to tam není: Vladimir Putin však není zdaleka jediným politikem, který v kauze "Panama Papers" figuruje.

Petr Pokorný
před 7 měsíci

A samozřejmě Britské listy a pomatenec Čulík zveřejňují, že Tajný svět Putinových peněz odhalen...

Petr Pokorný
před 7 měsíci

A už to jede, už je to jasné: E15
na němž se ÚDAJNĚ podílí ruská banka Rossija a ÚDAJNĚ sahá až k Putinovi.
A nadpis už dává jistotu: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika...
Putin i Porošenko. Dokumenty odhalují daňové úniky světové elity

Petr Pokorný
před 7 měsíci

A už samozřejmě ECHO24:
http://echo24.cz/a/wwNLu/unik-dokumentu-...
Únik dokumentů o daňových rájích zmiňuje Čechy i Putinovy miliardy

p.
před 7 měsíci

Problém Ruska a Číny, jako opozice USA+Západ je v tom, že všichni lumpové se budou mít kam přestěhovat, pokud je začnou někde příliš dusit.
Nebezpečím jsou potom světové konflikty.
Pokud bude jedno mocenské centrum, bude možné koncentrovat i kontrolovat kapitál výrazně líp, bojovat se bude pořád, ale půjde hlavně o potyčky sparťanů se slávisty, katolíků a mohamedánů s ateisty, vědeckých proudů, atd, což zajistí další vývoj těchto resortů. ZHN, potřebné k boji mezi velmocemi, se rozvíjet nemusí, a tím se výrazně ušetří. Ne, komunismus určitě nebude, a pokud bude nějaký základní příjem, bez práce, pomůže to snížit stav obyvatel, protože mnozí se budou věnovat jen tomu, co je baví (víno, ženy, zpěv). Ačkoliv je diversita dobrá, má svoje hranice. Stačí se podívat na roztříštěnou společnost středověku, ke které isolací a dělením budeme opět směřovat, až skončíme zase jako ideální středověká rodina, kde žena a děti od tří let pracovali na poli, a hlava rodiny to vše moudře řídil, za plynulého nasávání medoviny.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...