Překabátěný bolševik a práskač Štětina pronásleduje Nelu Liskovou!

 "Poslali jsme tam minulý týden výzvu," sdělila mluvčí s tím, že od doručení poběží dvacetidenní lhůta, během níž může spolek, který je zapsán pod názvem Zastupitelské centrum DNR, stav napravit.

 

Nela Lisková
Nela Lisková

Mluvčí Krajského soudu v Ostravě Lucie Olšarová uvedla  na pravou míru původní informaci, podle níž už byla výzva doručena, soud v pátek ještě potvrzení o převzetí zásilky neměl.

Já osobně skládám lidu Doněcké lidové republiky hlubokou poklonu a to za jejich neskonalou odvahu. Oni odmítli zcela jasně podřízení se diktátu Kyjeva a USA. Jsou daleko chudším národem než my Češi, ale neprodali za Jidášský groš svůj jazyk, svoji kulturu, své děti a matky. To my Češi jsme skrze politiky jako jste vy pane Štětino jen ubohé prodejné kurvy. V tomto směru se skutečně Český národ má hodně co učit a bohužel na tuto českou slabost politici spoléhají a těží z ní, píše pro Rukojmí.cz Oldřich Rambopusek.

 

Pravý práskačský dokument:

věřte, že datum skutečně není rok 1948!

 

 

Značka EUROPEAN PARLAMENT

Jaromír Štětina

 

 
 
 

Samozřejmě že nejde o nějaký název, který lze jedním písmenkem či jedním slovem změnit. Jde o to, že jsou mezi námi zrůdy, které v okamžiku, kdy bude u moci Hitler, budou chodit práskat na gestapo, v okamžiku, kdy tady bude Stalin, budou chodit práskat na STB a KGB, a v okamžiku, kdy tady povládne Obama a Pentagon, budou chodit na americké velvyslanectví s poklonou k agentům a veřejně hlásat, jak si uvědomují, že náš vůdce je z USA a my máme rýt nosem v zemi směrem na západ.

 

Lisková Aktuálně.cz sdělila, že jí výzva ještě doručena nebyla. "Od Krajského soudu v Ostravě mi doposud nic podobného s takovým požadavkem nebylo doručeno," napsala.

 

Předešlé

Pozor, velice závažné: politik Štětina žádá POLITICKÉ zatčení Nely Lískové!

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
gogo
před měsícem

Aeronet se s Opusem nesral a dostal za svoje trolleni ban:

Administrátor
Opus dostal ode mně banán. Nebudu tolerovat, aby někdo roznášel o našem serveru na jiných webech pomluvy, že jsme žumpa a současně se dožadoval toho, abychom mu tady umožnili volně komentovat. Na AE News může každý psát, co chce. Já ale jako admin můžu zabanovat, koho budu chtít. VK mi do toho ani nesmí mluvit, taková je dohoda naší spolupráce. Tento projekt tvoří skupina dobrovolníků a jestli to někoho neuráží, tak mně ano, abych tady četl o tom, že jsme žumpa. Nikdo nikoho nenutí číst AE News a nikdo z nás nepíše na našem serveru o tom, že nějaký jiný XYZ alter-server je žumpa. AE News respektuje ostatní servery alternativy a nikdy proti nikomu neútočíme. My si hledíme svého a netrolujeme na cizích serverech. Pokud je názor vyjádřen slušně a není v něm cítit trolling proti našemu serveru, komentář nikdy nesmažu, i když je kritický. Ale číst tady o tom, že jsme žumpa a hned za tím, že Bohouš Sobotka je lumen a jeho vláda nej a bojuje proti migraci (asi Opusovi nedošlo, že ta samá vláda vyčlenila 0.5 miliardy na první dva roky na integraci arabášů do ČR), tak to opravdu tady trpět nebudu. Opus může jít na mainstream a tam plivat na alternativu a psát o žumpách a vychvalovat Sobotku s plzeňským „turboprávníkem“ Chovancem, tam to určitě ocení, tady takové provokatéry tolerovat nebudu.

Rex
před měsícem

Snad je autor článku natolik inteligentní, aby dokázal rozeznat význam slova "bolševik" od významu slova "komunista".
Kdyby inteligentní byl , slovo "bolševik "by nepřiřadil kuwě štětinovi, jelikož tahle kuwa patří k neomarksistům, nikoliv k bolševikům. Viz. např. Pjakin.

Vostok
před měsícem

Štětina byl je a bude bolševik,v současnosti pouze s předponou neo, tudíž neobolševik. Bolševici byly jsou a budou kurvy bezcenný. Na tom nezmění nic nějakej Pjakin, kterej je pohůnkem pojebanýho gnostika Dugina, jehož předobrazem byl Rasputin, kterej pomohl rozvrátit Rusko, čehož zneužili bolševici.
Tož tak ty "Rexi"

Rex
před měsícem

Neříká to jen pan Pjakin, to jsou historická fakta která dají dlouho studovat, jenže lidi jsou líní a číst natož studovat to nebudou. Proto je pan Pjakin nejrychlejší cesta k vědění. Nic na tom nezmění černo-bílý názor nějakého vostoka. Komunista a bolševik není to samé ! ! !

Vostok
před měsícem

Hele "Rexi" ja s Tebou na tohle téma diskutovat nehodlám a nebudu. Pro mě by to byla ztráta času. Měj se.
Tož tak

cloud
před měsícem

Bolševici se neštítí ničeho a udávání je jejich parketa.Jsou to zrůdy a spodina lidstva.

*antibuzna*
před měsícem

Po válce mnozí lidé rychle zapomněli, kdo ji rozpoutal a s čí pomocí. Mohly mít vychodoevropské země důveru k USA, Británii a Francii, když se ihned spojily s nacistickým Německem, největším vrahem a zlodějem Evropy?

Paradoxně mohou za smrt Horakové, protože přihlíželi tomu, co dělaly američané a jejich tajné služby ve východním bloku. Jelikož do těchto zemi nemohli zasahnout vojensky, snažili se rozvrátit prosovětske režimy zevnitř. Osočením politiků i doloženymi důkazy, byť mnohdy podvrženými, rozpoutaly teror ve snaze zasít nenávist.

Operace Splinter Factor, hl.postavy-Allan Dules, Noel Field a podplukovník Swiatlo, šéf tajné policie PLR, am.agent. A to se jim zčásti podařilo. Horaková požádala západní mocnosti o vojenskou intervenci v ČSR. Proti vlastní zemi a národu! Tedy takový západni Bilak. Američané se ale postarali, aby se o tom dovědela Gottwaldova vláda. Pak už jí nebylo pomoci. Ale na tom Dullesovi přeci nezáleželo. Obětoval i své známé.

Dnes máme možnost vyposlechnout spoustu informací o tom jak se vede informační válka a mnozí lidé už jsou v obraze. Pjakin by Horákovou ozančil jako "podpindosa", pátou kolonu. Já bych řekl, že měla v sobě i něco ze Štětiny, je známa její spolupráce s nacisty a potom i s komunisty, dokud jí nedali jasně najevo, že ministryní zahraničí nebude. Tak se ihned vydala v šanc americkým agentům, prtože netušila, že ji zneužijí k daleko sofistikovanějším cílům.

Horáková se těch zložinů, ze kterých byla obviněna skutečně dopustila, jsou o tom nezvratné důkazy, byla zadržena se spoustou materiálů, také u ostatních zadrženýcjh byly nalezeny důkazy.

Kdo viděl film z výpovědi Horákové, pak musel pochopit, že ona byla přesvědčená, mluvila spatra. Nikoliv, že to měla naučené, to by se alespoň občas podívala směrem nahoru, to dělají lidé, kteří citují zpaměti.

Nedávno chtěli tahat po soudech paní Semelovou a dopadlo to přesně jak jsem předvídal. Šlo to k ledu, protože nikdo nemá zájem, aby pravda vyšla napovrch. Dějiny, které jsou nám oficiálně představované jsou informačně překroucené.

Snad jste se už mnozí přesvědčili jaké bláboly šíří režim v české TV, jakou rusofobii předvádí především pravicoví politici, jak se neustále hraje na strunu antikomunismu a největší borec je ten, co se ohání tím, že za všechno mohou bolševici.

Je to potom velmi úsměvné, když tito lidé, žíjící v těžké nevědomosti ještě urážejí druhé a spílají jim do debilů, kreténů apod. :))

Ty se mi jen zdáš, tohle není možný
před měsícem

ty bys potřeboval ozdravnej pobyt v KLDR jako prase drbání, soudruhu.

Vostok
před měsícem

Ten/ta antibuzna je srovnatelnej jen s takovou tou entitou z Conchitou wurst. U obou není jasné zda se vůbec jedná ještě o člověka, pro oba nebyla zatím vymezena odpovídající kategorie, oba jsou to neskutečný hovada. Jedno hovado se vyskytuje ve sféře "showbusinessu" druhý holt v netosféře.

gogo
před měsícem

Spartakiada neziskovek aneb Tanec vlastizradcu.

https://www.youtube.com/watch?v=cmth443j...

Anna Šikolová
před měsícem

Kolaborant a lidská zrůda ŠTĚTINA co dodat.

Pepan
před měsícem

Prosím vás co by jste mohli chtít od takový jako je štětina v řiti, bývalí komanč kariérista jenž po hadráku zahodil rudou knížku, a okamžitě se z něho stal špičkový antikomo bojovník, tito lidé to co dělají mají v genech, bohužel není sám je jich tam a nejen v parlamentu a senátu přehršle, ovšem není to náhodou vina nás všech? Co jsme si zvolili ba i nezvolili ( TOP 09 ) to tam je, nyní už záleží jen na nás zda to budeme trpět dál, nebo s tou chátrou zúčtujeme.

Nela Lisková
před měsícem

je probolševická kráva, nezávisle na tom, co Štětina

Ruda
před měsícem

Ta paní není kráva.Je to vlastenec a zato vy jste opravdu debil.Velice si jí vážíme za to,jak se nebojí říci nahlas pravdu přesto,že na ní vládní zločinci tak zuřivě útočí.Proto jí nenadávejte a zmizte odsud.

*antibuzna*
před měsícem

Rád bych připomenul PP-mu, že Štětina určitě nebyl a není "bolševik".

Slovo "bolševik" je odvozeno od "bolšinstvo" a znamená v nejširším slova smyslu "hájit zájmy většiny".

A dále, ne každý komunista byl bolševik, převládali takzvaní "trockisté". Tam bych v širším významu slova řadil i Štětinu.

Je naprosto mylné se domnívat, že slovo "bolševik" vzniklo v Rusku z toho, že jich snad bylo nejvíce.

Ono to bylo přesně naopak, bolševiků bylo nejméně, ale byli to lidé, kteří hájili zájmy většiny.

Já osobně se hrdě hlásím k tomu, že jsem "bolševik".

Štětina není bolševik, nikdy nebyl bolševik a není ani překabátěný bolševik. Štětina je člověk, který byl z prospěchu jen "u komunistů".

Ten, co to cáluje
před měsícem

Pane Bože, taky to čteš? Neměli bychom říci "antibuznoviopusovi", že v České republice dement není dement, ale je to většinou značení opovržení, jako bolševik se nepožívá jako definice, ale jako vidění doby nedávno minulé stejně tak jako ty vole používané v určitém období neznamenalo, že zde běhali čtyřnozí tvorové, ale dokonce to někdo používal místo pane?
Je vidět, že sice neovládá homonyma, synonyma, ale azbuku určitě. Už chápete, jak čte v češtině?

*antibuzna*
před měsícem

To je právě obrovská chyba, že se ti jedno slovo slévá do nějakého černobílého vidění doby před rokem 1989. Já rozhodně nesouhlasím s tím, že by tu dobu bylo možno obecně popisovat jako jen špatnou a "bolševickou".

Komunistický režim udělal pro vetšinu lidí daleko více než udělaly režimy po roce 1989. Komunistický režim neustále reálně zvyšoval životní úroveň všech obyvatel ČSSR. Růst HDP se pohyboval neustále a reálně v rozmezí 2-5% ročně, což se o obbdobí po roce 1989 rozhodně nedá říci. Klausovo období nepřineslo vůbec žádný reálný růst a období Kalouska znamenalo dokonce pokles. Produkčně jsme zastagnovali na produkci roku 1989.

Celkem pak nový režim propadá co se týče velkých investičních celků. Než se na něčem vůbec domluví, tak jsou vždy volby, střídá se parta, která vše smete ze stolu a jede se odznovu.

Velké investiční celky rozsahu Pražské letiště Ruzyně, Pražské Metro, Gabčíkovo, Vltavská kaskáda apod., už současné vlády ani nejsou schopny realizovat.

Pjakin to uvedl do jasných souvislotí. Ŕekl, dejte si pozor na ty co budou říkat, že "vsjo vinovaty bolševiki", ti co toto říkají jsou ti největší zrádci národa.

A tak to bylo i před rokem 1989, házet všechny do jednoho pytle je obrovské nedorozumění, skuteční komunisté budovali pro národ lepší budoucnost a ti, co byli jen "u komunistů" jako Štětina, tam byli jen z vlastního prospěchu a po převratu otočili hned kabát a jsou dále v nějaké straně jen z vlastního prospěchu.

taková Milada Horáková
před měsícem

by určitě souhlasila, ty svazáckej rozumbrado

*antibuzna*
před měsícem

Horáková organizovala ozbrojený státní převrat. Za to je všude ve světě trest smrti, tak to co tady nacvičuješ ty rozumbrado?

V USA se na policajta špatně podíváš a dostaneš kulku mezi oči.

Se prober, nevíš vůbec v čem žiješ!

Hlavně sem dotáhla mandelinku
před měsícem

ty debile, doufám, že tvojí DNA nemám v rodině, to bych nepřežil.

Pepan
před měsícem

Nekonečný debil jsi akorát tak ty, bez možnosti léčby, je to poprvé co s antibuznou souhlasím na 100% a ty jsi asi chodil do školy po hadráku kdy se dějiny z ničehož nic rapidně změnili, takže až si něco ze skutečných dějin přečteš ( máš-li na to ) ale hlavně pochopíš-li skutečnost tak potom můžeš něco psát, zatím být tebou tak bych šel někam kde mne nikdo neuvidí a jednu bych si střelil a přitlač děláš to pro sebe.

chceš mi snad říct
před měsícem

že Horáková organizovala státní převrat? Polej se studenou vodou, debile

lachtan
před měsícem

"Jistý" pan Štětina musí být nekonečně hloupý a nešťastný člověk, když podniká podobné kroky. Vězet takto po pás v pr**li USSA, to už představuje pořádnou dávku bezpáteřnosti. Nebo zoufalství z vlastní neschopnosti rozpoznat dobro a zlo?

lad
před měsícem

On je zrůda !

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...