Kdyby lezl prezident Zeman do zadku USA, Kalousci by aplaudovali jeho státotvornosti a hrdinství, letí-li však na proruskou konferenci Dialog civilizací na Rhodos, je to vlastizrada a měl by abdikovat, jelikož utrácí státní peníze...

Břetislav Olšer 

Na 300 tisíc korun přišla podle odhadu Černínského paláce státní kasu nedávná třídenní pracovní cesta prezidenta Miloše Zemana na řecký ostrov Rhodos.


Půjde však jistě o mnohem větší částku; v sumě prý totiž nejsou zahrnuty náklady na cestu vojenským speciálem, které obvykle tvoří nejvyšší položku, a také na ochranku. Ty jdou z rozpočtů ministerstev obrany a vnitra...Tolik pro začátek, když je nezbytné si položit otázku: Proč neustále vadí zahraniční cesty prezidenta Miloše Zemana do ciziny a proč nevadí stejné cesty jiných politiků? Třeba Bělobrádka, Sobotky či Halíka?Odpověď na novém webu www.skrytapravda.cz zde:

Kdyby lezl prezident Zeman do zadku USA, Kalousci by aplaudovali jeho státotvornosti a hrdinství, letí-li však na proruskou konferenci Dialog civilizací na Rhodos, je to vlastizrada a měl by abdikovat, jelikož utrácí státní peníze...

.

.

.

.


Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
kubík
před 27 dny

A sosani pro české podnikatele.....stačí dnešní e15....

n
před 29 dny

A socani zeman se sralbotkou to dorazili.....

*antibuzna*
před 29 dny

Neznáš ekonomická data.

S příchodem ČSSD v roce 1999 začalo 8 let ekonomické prosperity ČR.

Pak to vzali do ruky pravičáci a nastalo opět sedm mizerných let pro českou ekonomku.

Pravice je neštěstí pro českou ekonomiku.

*antibuzna*
před 29 dny

Neuvěřitelné, že PP-ho ekonomický guru Mirďa Kalousků dostal takový kartáč. :))

Vždyt Mirďa byl globalistickou hlásnou mediální troubou Emerging Markets oceněn jako nejlepší ministr financí galaxie, jelikož zadlužil ČR o téměř 700 miliard (celkově pak pravice téměř bilión) z toho 350 miliard u zahraničních bank.

A toto zadlužování dokázal i v době, kdy v ČR významně rostl export v letech 2010-2013. Přesto Mirďa dokázal snížit HDP a zadlužit rozpočet.

V rámci PP-ho sebereflexe se již těším na článek o dalším ekonomickém guru Václavu Klausovi, který zlikvidoval inflací 50% úspor občanů ČR a stihl to běhěm 2 let. Dále pak uměle podhodnocená koruna o 250% a to v době negativní obchodní bilance - což je dvojnásobný zločin, co je proti tomu současných 5-10%:), umožnila zahraničnímu kapitálu vykoupit národní hospodářství doslova za hubičku.

Určitě by stálo za to podíval se, kdo stál za privatizací OKD v roce 1990. A kdo snížil základní jmění u této společnosti jen na straně státu v roce 1997 a tímto stát navždy ostrouhal. U toho všeho byl guru Václav Klaus. Náhoda? :))

Tak PP, naostřit péro a zítra už tady může viset, článek. :))

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...