POZOR MIMOŘÁDNÁ ANKETA: SOUHLASÍTE S DLUHEM NA ZADLUŽENOU EU?

Zastupitelé České republiky


NA  HLASOVÁNÍ   DO

ULTRAS     EVROPY

BEZ REFERENDA

NEMÁTE PRÁVO

Anketa  => => => => => => => => => => => => => => =>


Protože je nepravděpodobné, že by referendum mohlo být bleskově vyhlášeno, je zde jediná možnost, jak obhájit jistotu hlasování. Občané nevěří, že další výpůjčky do společné Evropy jsou nezištné, že na nich neparticipují eurofanatičtí politikové , žádáme, aby ČNB povolila převod peněz za jediného předpokladu:

Peníze, které politici chtějí poslat do zahraničí, nepatří jim, ale občanům tohoto státu. Tento převod jako občané povolujeme za předpokladu, že každý politik, který bude hlasovat pro předání peněz do ciziny, bude ručit svým celým majetkem, že my, občané České republiky o ně nepřijdeme. A tuto záruku žádáme od poslanců, senátorů, jako i od všech europoslanců a všech zástupců v Bruselu za Český stát. Tyto záruky jdou právně ošetřit do týdne a s výsledkem premiér Nečas může předstoupit před Merkelovou a Sarkozyho.

Žádáme, aby kníže Schwarzenberg, ministr zahraničí  jako první svým celým majetkem za půjčku ručil a stál ostatním v čele!

Pokud tyto záruky poslanci a všichni ostatní, hlasující pro nedají, žádáme ČNB (Českou národní banku), aby peníze jménem lidu zablokovala.

Nemáte právo rozhazovat naše peníze, nemáte právo disponovat našimi penězi, aniž byste se zeptali lidu. Zde se nejedná o zákon, ke kterému máte mandát, ale o naše peníze, které chcete předat cizímu státu, ale v případě špatného rozhodnutí máme být rukojmím my, občané a naše peníze, aniž byste vy, politici byli jakkoliv škodní!

Pane premiére Nečasi, zastavte okrádání českého lidu bez jeho souhlasu. Okamžitě!


Souhlasíte, abychom zvýšili naše zadlužení na dluhy EU?

92%
8%

Petr Pokorný

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
zrub
před 5 roky

Jsem proti takovéto půjče bez jakýchkoliv garancí. Pan Kalousek tvrdí, že se odmítnutím můžeme dostat pod nadvládu Ruska. To mi připomnělo nacistickou propagandu po porážce Němců u Stalingradu, kde jejich propaganda spustila tézi, že společnou obranou všech Hitlerem porobených evropských národů zabráníme tomu,aby nás zachvátilo Sovětské Rusko.

Fanouš
před 5 roky

Gazdík s Kalouskem zmagořeli a nikdo neví proč.

Radek
před 5 roky

Chtělo by to všechny soudruhy ve vládě,senátu i poslanecké sněmovně nakopat někam

petr
před 5 roky

Měli se soudruzi( celé politbyro) po revoluci pověsit - pro výstrahu! A garantuji, že by se tak nekradlo...

apolo
před 3 roky

Máte sice pravdu.Ale komunisti za totáče,pokud kradli,tak radli v poměru s těmito 1 ku milionu.

Petr Pokorný
před 5 roky

Zde je průběžná anketa na IDnes
Mělo by Česko poslat 89 miliard Mezinárodnímu měnovému fondu?
Ano 1884
Ne 6472
Koresponduje s anketou zde.

Sedlařík
před 5 roky

v žádném případě se dál neruinovat a v opačném případě jak číní návrh- aby celá vláda ručila za svá rozhodnutí a následky svým osobním majetkem, tak jak je to běžné u soukromého podnikání.

apolo
před 3 roky

Naprostý souhlas.Každý občan tohoto státu je přece plně zodpovědný za své jednání.Tak proč by neměli být zodpovědni i politici.

Petr Pokorný
před 5 roky

Nově založená skupina na facebooku

http://www.facebook.com/groups/197634890...

jkluk
před 5 roky

No modlím se , aby to pomohlo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Petr Pokorný
před 5 roky

Uděláme pro to vše. A bude připraven průvodní dopis, který rozešleme po internetu na bleskovou informaci. Lži a pokrytectví, kterými nás zase straší.

lékař
před 5 roky

Jděte do prdele, bolševici. Já chci být v Evropě a peníze jim klidně dám!!!

apolo
před 3 roky

Ty běž s těma svýma bolševikama do háje.Máš je nalezlé ve všech pravicových stranách,mimo KSČM.Tito převlečení bolševici z bývalých podniků,jakož to podnikoví tajemníci a předsedové bývalé KSČ,taky předsedové KSČ okresních,krajských sekretariátů strany a SSM,policie,ředitelé bank,pojišťoven,nemocnic,poliklinik,učitelé základ.,střed.,a vysokých škol,předsedové soudů,různé vojenské šarže a další a další.Dodnes je jich mezi náma plno.Ať již v politice,na školách,u soudů,ve stát.zastupitelství,magistrátech atd.Tak se vzpamatuj i jdi si s těmi svými zlodějskými,zkorumpovanými převlečenými KOMUNISTY do háje.Je vidět,jak jseš hloupéj.Ti dnes tady řídí tento stát a vedou ho do kytek.Až je pochytáme,pověsíme,bude tu klid a taky lépe.

Pavel
před 5 roky

Co jim daš ???? ten holej zadek co máš ?? Seš jelito

Petr Pokorný
před 5 roky

Tak kdo je jelito, je sporné: Komerční banka vykázala za rok 2010 čistý zisk ve výši 13, 3 miliardy Kč. ČSOB za rok 2010 čistý zisk 13,471 miliardy zisk České spořitelny 12,05 miliardy a můžeme pokračovat dál. A ztráty? Řepa, zavřené cukrovary, omezené pěstování obilí, vína... To snad stačí. Každý jsme to viděli. A banky dostali za "babku", dokonce za 1Kč i s Grossem. A na věky už budou inkasovat.

Tóna
před 5 roky

A my snad ne, ty jelito? Ale máme se nechat vydírat? Nedostávají od nás málo?

Petr Pokorný
před 5 roky

Zvažuji, že s touto anketou půjdeme před vládu ve středu, než začne zasedání!

Fanouš
před 5 roky

Kolik odejde peněz z našich bank do Německa ročně? A do Rakouska, Francie... To jenom že někteří reágují jako Sobotka, že nás západ dotuje.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...