Jsem bloger a americká CIA a právě jsem to spočítal. Vtip? Ne, pozorně čtěte!

 

Mozkový trust generál Breedlove
Mozkový trust generál Breedlove

Na Ukrajině bylo zastřeleno 2865123694 Rusů. Dále tam bylo 65987562 tanků, 523698542 obrněných transportérů a 3659845623 letadel.

 

Důkazy jsou jasné: schválení a kulaté razítko na to dal zelený mozek - vrchní velitel sil NATO v Evropě, americký generál Philip Breedlove

 

Může někdo normální vysvětlit, kde se berou tyto dementní záplavy stupidních, zaručených zpráv?

Přesné počty zahraničních vojáků pohybujících se na Ukrajině nikdo nezná a podobně jsou na tom i počty zemřelých´, jak tvrdí americká administrativa.  Střízlivé odhady začínají na několika stovkách padlých za celou dobu více než ročního konfliktu, jiné hovoří až o několika tisících.

Takže počty nikdo nezná, ale...

 Náměstkyně amerického ministra zahraničí Victoria Nuland o pár dní dříve uvedla, že Moskva poslala na Ukrajinu bojovat po boku separatistů "tisíce a tisíce vojáků". Navázala tak na slova velitele amerických sil v Evropě Bena Hodgese, který tvrdí, že se na Ukrajině pohybuje 12 tisíc ruských vojáků.

Prý další potvrzení ruských jednotek na Ukrajině přinesl list Novaja Gazeta, který otiskl rozhovor s těžce zraněným a popáleným ruským tankistou. Zde:Po zastřelení Němcova u Kremlu se spustila lavina fantasmagorií. Nebo promyšlené propagandy?

Oligarcha Michail Chodorkovskij, zveřejnil na svém webu číslo 250 ruských vojáků.

 Americké zpravodajské agentury  oficiálně přiznaly, že o tom, kolik je mezi mrtvými ruských vojáků, nemají informace. Takže jich je 500.

The Financial Times to také neví, ale dle Vasiljevové uvádí, že skutečný počet mrtvých ruských vojáků může být vyšší než 5000..

Profesor Michiganské státní univerzity Igor Markov tvrdí, že v únoru přesáhl počet zabitých ruských vojáků 7300. (má na to zvláštní vzorce, je to přece americký profesor z Ruska)

Německá rozvědka  uvedla, že při bojích na východě Ukrajiny dosud zahynulo téměř 50 tisíc vojáků a civilních obyvatel.

Důkaz je jasný: už našli první dva rusky hovořící vojáky...

P.S. Samozřejmě tam nějací jsou, jenom hlupáček by si mohl myslet opak. Ale pokud by ruská armáda zaútočila, používala by většinou rozhrkané vojenské prostředky a válčila by tak dlouho, když to může smést za dva dni?

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...