Padne východní Evropa jako oběť jaderné války vyprovokované USA?

 

 

Ruce pryč od napalmu!! Foto, které obletělo svět!
Ruce pryč od napalmu!! Foto, které obletělo svět!

 

O co vlastně jde šílencům z USA? Zatím s jistotou můžeme potvrdit několik faktů, ze kterých vyvěrá naprostá nemožnost ufinancování bilionových dluhů.

Proč má být východní Evropa návnadou jaderné války, zatímco USA věří, že je protijaderný deštník ochrání, protože jsou daleko? My nemáme šanci obrany a všechny základny USA postavily u hranic s Ruskem. Ale u Evropy!!!

Ty ochrání USA, ale nikoliv nás! Jsme blízko! Vážně si myslí Němci, že je radioaktivní mrak nedožene?

 

Bohužel  USA jsou už natolik zasažené dluhovou leprou, že je nedokáže zastavit vůbec nic. A slepá Evropa nevidí, že válku  s Ruskem nedělají na svém území, ale první úder bude veden z Evropy a Evropa tím dostane i první odvetný úder z Ruska, aby zničilo nejen raketové základny, ale i jejich zázemí!

To jsou státníci v Bruselu tak zaslepení a tupí? Vážně si myslí, že Rusko si nechá jadernými zbraněmi rozbít celou zem, aniž by cokoliv odvetného udělalo? To vážně nevidí, že USA provokují z evropské strany, aby si uchránily svoji zem a my jsme pouze americké rukojmí - předevších východní státy? Proto nás stále jmenují a všude nás jakoby chválí, zatímco polští dementi se hlásí k prvnímu úderu jak žáčci první třídy!

 

 

Proč je východní Evropa návnadou jaderné války?
Proč je východní Evropa návnadou jaderné války?

Vždyť je to jak na dlani: nejdříve řešily USA jaderný deštník, pak postavily základny v Evropě a nyní z Evropy provokují Rusko!

US ARMY go home!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Lada-Lostris
před 2 roky

Američani jsou zvláštní, nedokázali navzdory vojenské technice a té jejich geniální strategii porazit malý chudý Vietnam. A to bojovali jen na jihu, na sever se kromě bombardování vůbec neodvážili. Evidentně nemají dlouhou paměť když by teď chtěli nastoupit na Rusko nebo Irán. Dělají stále stejnou chybu - podcenují patriotismus jiných národů. To co rozhodlo velkou vlasteneckou i vietnamskou válku nebyla technická a strategická převaha agresora, ale odhodlání a patriotismus těch co brání vlastní zemi na vlastním uzemí. Říká se tomu láska k rodné hroudě. Američani to nepochopí dokud nedostanou šanci bránit Ameriku doma, u nich doma. Pro ně je válka hollywoodská počítačová hra, myslí si, že bezpilotní bombardéry všechno vyřeší jako na Libyií. Jenže to se strašně pletou....

Zeolit
před 2 roky

Napsal uživatel Zeolit dne Út, 03/17/2015 - 15:56. Virtually

NIGEL F A R A G E : https://www.youtube.com/watch?v=gHg7p_g8...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...