Prezidente Obamo, odvolejte CIA, velvyslance Schapiro a provokace z České republiky!

 

Nejsme Ukrajina a  kyjevského  Majdanu zde nedosáhnete! A to přesto, že jste si podplatili veškerá mainstreamová zpravodajství.

Přesto, že jste pohrozili každému, kdo bude negativně posuzovat vaše imperátorské choutky!

 

A jste slepí k tomu, že svět (mimo vašich provokatérů a placené klaky) vás má plné zuby?

Český (pražský) Majdan se vám nezdařil! Sice provokatéři obsadili veškeré místa, kde lidé chtěli protestovat a proto se nikde raději do konfliktů nehrnou, ale všichni víme, jaké jsou pozice jednotlivých stran. Ano, v uzlových bodech se sejdou zvědavci, motorkáři a věřící v neochvějné dobro USA, ale jinak?

Pane ministře Stropnický, generále Pavle, nechcete se vyjádřit k podezření, že bylo vydáno "doporučení", aby všichni rodinní příslušníci státních zaměstnanců vojsk obsadili uzlová místa a tvořili davy?    A že i americké vlajky jako mávátka byly distribuovány touto cestou. Co nám k tomu můžete říct?


Pomáhat a chránit: pane Chovanče, jak je možné, že anarchisty oddělujete od sebe, ale tam, kde lidé protestovali proti americké provokaci, byly zátarasy odstraněny a lidé s americkými vlajkami vyhrožovali protestujícím v osobním kontaktu?

 

 A jak se chovala masmédia a především  ČT 24

neutrálně...?

 

Virtuální prostor se plní jásotem prozápadních občanů. Mají důvod mít po čase dobrý pocit. I díky odpůrcům amerického konvoje. Nebýt mimořádného lomozu, který kolem průjezdu vytvořili proruští, pacifističtí a frustrovaní občané, napsal Mitrofanov.

Takže: mimořádného lomozu, který kolem průjezdu vytvořili proruští, pacifističtí a frustrovaní...

Ukažme si ten lomoz, kdo je frustrován a kdo ho dělá! A mezitím lidé na internetu opakují (moderně trollují) vaše slova, pane Mitrofanove:

Komunistové a jiní příznivci Ruska to překombinovali. Kdyby se udrželi potichu, maximálně se optali o jaký konvoj z mnoha jde, nevyhecovali by tolik lidí.

 Jaká je skutečnost?

Každých pět minut na Čt 24 se ozývají výkřiky (někdy po delší době, abychom nebyli chytáni za slovo): tisíce lidí lemuje příjezdové cesty a nadšeně mávají vstříc americkým vojákům. Už je vidíme,

a dramaticky popisovaný příjezd: už jedou, tisíce lidí lemují kolonu „Dragounů“..

Mimochodem, nemají to být mezinárodní vojska NATO?

A zatím z přenosových vozů vidíme toto:na všech místech jsou moderátoři, jak když čekáme tisíciletou vodu v Praze.... (Kolik to stojí a kdo to platí, pane generální řediteli? )

 A zatím pusto a prázdno: to bylo předem nahrané?


Všechny nadjezdy jsou obsypány mávajícími a nadšenými občanyCelou cestu vidíme nadšené občany!


A tak večer nepřekvapí režírovaná pluralitní diskuze v hlavním "státním" médiu...

 

A jako perlička na závěr, bohužel foto nebylo možné udělat: na Smíchově, u Anděla  a dalších koutech Prahy se bezdomovci a povaleči oblékli do maskáčů. Šli vítat USA armádu…

P.S.Takže na závěr vůbec nikoho nemůže překvapit, že opozici v mainstreamových médiích tvoří komunisté, čímž se ukáže ta hrůza protestu a nikoliv silný, střední proud, který se nikdy s bolševismem neušpinil a USA kritizuje na jasných a zdokumentovaných hrůzách, které s demokracií a svobodou nemají nic společného. Zato evidentní kravina z prvního pohledu (v příloze) je otištěna a zveřejněna všude včetně Reportérů na Čt24. Jak dlouho ještě chcete z lidí dělat hlupáky?

skenov

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

Budu se opakovat - před Listopadem, bych se z takového amerického vojenského konvoje asi radostí podělal. Ještě před takovými dvěma lety, bych také na trase hodiny postával s americkou vlaječkou…

Dnes mi jsou tyhle manévry – gesta, v tom lepším případě, šumafuk. Nejenom kvůli Ukrajině, se s tou novou americkou politikou, přes veškerou snahu, dobrou vůli a starý sentiment, nedokážu ztotožnit…

Velmi se obávám, že Američani jsou v těchto časech stejně agresivní a prolhaní, jako byl svého času nenáviděný Sovětský svaz…

V zájmu České republiky, mi tak nezbývá, nežli obětavě doufat, že se fatálně pletu, že jsem opravdu ten starej blb - jak mě v těch demokratických diskusích, někteří oslovují…

/Z blogu pana Havránka./

Brabec
před 2 roky

Děsí mě chování naší vlády - hnus. Na ČT byl Sralbotka mezi US vojáky a děkoval za "naši" svobodu. Bylo to na zvracení

Zeolit
před 2 roky

Moralisté a Havlovi pohrobci.:
Autor: J. Matuška Datum: 31.3.2015 9:48 NP

Ostatně už po republikánských primárkách bude poměrně jasno. Pokud jméno nominanta bude znít tak nějak jako "John Ellis 'Jeb' Bush", obrátím se na Lišku se žádostí o ÚVĚR NA VYBUDOVÁNÍ JADERNÉHO KRYTU. A neberte to jako skrytou reklamu.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/roz...

Nezúčasněn
před 2 roky

Nic divného, množina vojáků NATO obsahuje i vojáky USA

Naštěstí.

Petr Pokorný
před 2 roky

S prominutím - pokud pominu slovo "naštěstí" tak bych souhlasil, co jste napsal. Souhlasil bych, kdyby to tak bylo. Ale ono to je opačně: ta množina i podmnožina byly USA bez vojsk NATO. A to je sakra tvrdě mimo smlouvu! My nejsme součástí vojsk USA, ale NATO. Tak kde jsou?

Zdeněk
před 2 roky

Pokud to byli vojáci NATO, tak proč jeli pod americkou vlajkou a ne vlajkami všech států NATO

Jakub
před 2 roky

No, nebyli, to je právě asi ten spor. Je fakt, že jsem se v tom také ztratil. Já byl celou dobu přesvědčen, že se toto vše děje - cvičení a pomoc - pod hlavičkou NATO. To by teda měl premiér vysvětlit.

Nezúčastněn ý pozorovatel
před 2 roky

Ta vojska NATO, která nyní projíždějí naší republikou, jsou tvořena vojáky USA. Co je na tom divného, či nepochopitelného?

Nezúčastněn ý pozorovatel
před 2 roky

Jak jsem tak koukal, několik lidí dělalo spíš idioty ze sebe. Třeba soudruh Vyvadil a další.

Černohorská
před 2 roky

V textu je zajímavý dotaz: jak se vojska NATO změnila na americká? V tom blázinci si toho nikdo ani nevšiml!

Richard
před 2 roky

Bylo to strašné. Dělali z nás idioty! Perfektně vystihnuto!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...