Špinavá a krvavá dnešní tvář americké svobody a demokracie!

 

Co by se stalo, kdyby v USA někdo připravoval krvavý puč proti americkému prezidentovi? Nebo krvavé odstranění vítěze voleb v USA? Samozřejmě doživotí!

Ale když toto veřejně někdo navrhuje proti jinému státníkovi, je v USA brán jako hrdina a demokrat, usilující o svobodu...

O co tak zásadního šlo?

Ponomarjov vystoupil v USA v rámci pozvání CSIS (Centra pro strategická a mezinárodní studia). Jeho seminář se jmenoval Ruská opozice v čase války a krize. Volbami podle něj Putina porazit nepůjde, je schopný a velmi oblíbený.

Zbývá tedy jen krvavá či nekrvavá revoluce.

Původně odcestoval do Spojených států kvůli obchodním záležitostem jen s jedinou taškou. Spolu s ním je i manželka, zatímco děti zůstaly u prarodičů.

Ruský opoziční poslanec Ilja Ponomarjov se rozhodl raději zůstat ve Spojených státech poté, co ruská prokuratura požádala sněmovnu o jeho vydání k trestnímu stíhání. Ponomarjov jako jediný člen parlamentu loni v březnu hlasoval proti připojení Krymu k Rusku. Nedávno také obvinil prezidenta Vladimira Putina z odpovědnosti za vraždu opozičního předáka Borise Němcova.

Ano, tento člověk je v dnešních USA hrdinou! Nějaké volby a právo lidu? Nikoliv, právo, které diktují USA a s tím se milý Putin a Rusové musí smířit!

Vážně tato špína USA má být nadále hodna našeho obdivu?

Jeden ze zdrojů:

Opozičník
Ruský poslanec radil USA, jak svrhnout Putina. Bojí se domů

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

"Ale Putinovo Rusko pochopitelně není Miloševićovo Srbsko. Rusko není poznámkou pod čarou v historii ani balkánským mini státem; je to velká jaderná mocnost, proti které ani silně vyzbrojená Ukrajina nemá šanci vojensky obstát. Vzhledem k tomu může poskytnutí zbraní Ukrajině prohloubit krveprolití, aniž by přimělo Putina k přehodnocení přístupu a podpoře trvalého míru. Navíc se během posledních dvou dekád zásadně změnil geopolitický kontext. V DOBĚ JUGOSLÁVSKÉ VÁLKY ZÁPAD STÁL NA MORÁLNĚ VYŠŠÍ PŮDĚ, ale byl také vnímán jako neporazitelný s ohledem na své vítězství ve studené válce. Dnes je Západ chápán jako upadající a AMERICKÁ LEGITIMITA GLOBÁLNÍHO VŮDCE je stále častěji zpochybňována," dodává Holmes.

http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/1...

Zeolit
před 2 roky

Napsal uživatel Zeolit dne Pá, 03/27/2015 - 11:14. Virtually

Zvažuje se trestní oznámení na min. Stropnického a poslance Kalouska. Výsledkem má být důkaz či vyvrácení, že my jsme bolševičtí kolaboranti, placeni z peněz Putina! A protesty jsou založeny na lžích, dodaných Moskvou! /Pařát dnes/

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...