USA pomohou křižníky, torpédoborci, raketami a vrtulníky ochránit Rusko před teroristy!

 

V Černém moři operuje také velitelské plavidlo USS Mount Whitney.
V Černém moři operuje také velitelské plavidlo
USS Mount Whitney.
Prý ochrana Ruska - čestná a nezištná...

Zdá li se vám to jako vtip, tak vězte: píše se rok 2014, přesně 21.01.2014 a toto neohlásil nikdo menší, než kontraadmirál John F. Kirby amerického námořnictva US Navy v Černém moři.

 

Američané se na tuto eventualitu dlouhodobě připravují. Proto již operuje v Černém moři velitelská loď USS Mount Whitney.


Ano, skutečně se píše rok 2014, přesně 21.01.2014 blíží se Olympiáda v Soči, do Černého moře vpluly "mírové"  lodě USA a za výpalné nabídly prezidentu Putinovi ochranu vod, vzdušného prostoru a oblastí Ruska!

Prý stačí, aby Rusko požádalo a ihned zaútočí a ochrání!

Stanoviště "náhodně" vybraly USA na Krymu, odkud by mohly Rusko chránit!


Je 7.února 2014

Den, kdy byla zahájena Olympiáda v Soči

Prezident Putin svolává nejvyšší generály a připravuje odvetu (pardon, dle diplomatické mluvy ochranu ruských zájmů a posílení vojsk na Krymu). 

 

Je 20. února 2014

19:07 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Kyjevě bylo ve čtvrtek zabito nejméně 70 protivládních aktivistů, uvedla agentura AP s odvoláním na lékaře působícího v táboře demonstrantů.

(Dnes již víme, že za pomoci složek USA a Pravého středu!)


Je 22.února 2014

„Pozval jsem šéfy našich speciálních složek a lidi z ministerstva obrany do Kremlu a dal jsem jim za úkol, aby zachránili život ukrajinského prezidenta. Jinak by byl zabit,“ popisuje ve filmu ruský prezident. „Bylo to v noci z 22. na 23. února, skončili jsme v sedm hodin ráno... A tehdy jsem svým kolegům řekl: musíme začít pracovat na tom, abychom navrátili Krym zase Rusku,“ dodává Putin.


  Ruský prezident přiznal, že pokyn k obsazení Krymu dal právě on. Televizní stanice Rossija 1 neoznámila, kdy má v plánu celý dokument vysílat, poznamenala agentura AFP.


Je  21.března 2014

Rusko na žádost parlamentu nově vzniklé Republiky Krym začlenilo Krym a město Sevastopol do svého státního území

 

Je středa 22.dubna 2014

A foto z Blesku:


Jak přesvědčivé, že?
Jak přesvědčivé, že?

Generál Pavel vydává prohlášení: Bojím se války s Ruskem! Je to agresor....


Rusko vede válku bez vyhlášení!!!


Kdo je schopen poctivě bez fanatické inklinace k jedné či druhé straně učinit rozhodnutí kdo je vinen, nechť tak učiní. Chronologické seřazení dat si můžete ověřit, je to snadné. V České republice většina lidí číst umí, generále Pavle! Milovat Rusy nemusíme, ale čest a spravedlnost ano, generále Pavle!

Petr Pokorný


Jeden z hlavních zdrojů   Stars and Stripes


Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Leon Tuzemák
před 2 roky

Podle mě si všehoschopného, kariéristického, protiruského lampasáčka Petra Pavla do funkce předsedy Vojenského výboru NATO (= druhý nejvyšší post v NATO) vybraly USA záměrně, aby škodil generálnímu tajemníkovi NATO, Norovi Jensu Stoltenbergovi, kterého Barack Obama disrespects.

V březnu během své návštěvy Washingtonu se Jens Stoltenberg ani nepotkal s americkým prezidentem, na žádost o schůzku nedostal odpověď. To se ještě nikdy nestalo.

Šéf NATO totiž neskáče, jak Obama a jeho loutkáři pískají.

Drž se, Stoltenbergu, na Tebe mohou být Norové hrdí!

Stoltenbergovo mládí: "Nesouhlas s vietnamskou válkou jej vedl k politickým projevům. Po náletech a těžkém bombardování severovietnamského přístavního města Hai Phong, na konci vietnamské války, se podílel na protestním shromáždění zaměřeným u velvyslanectví USA v Oslu. Zde účastníci házeli kameny na tuto budovu a rozbili několik oken. Stoltenberg unikl zatčení policií, přestože několik z jeho přátel bylo chyceno."

Leon Tuzemák
před 2 roky

World | Mon Jan 20, 2014 11:06pm EST
Related: World, Russia
U.S. military says readying plans for Olympic security assistance
WASHINGTON

(Reuters) - "The United States has offered its full support to the Russian government as it conducts security preparations for the Winter Olympics," Pentagon spokesman Rear Admiral John Kirby said in a statement.

"Air and naval assets, to include two Navy ships in the Black Sea, will be available if requested for all manner of contingencies in support of - and in consultation with - the Russian government."

The Pentagon statement came the same day that two men said by Islamist militants to have carried out suicide attacks in south Russia appeared in a video donning explosive belts and warning Russian President Vladimir Putin to expect a "present" at the Sochi Winter Olympics from fighters following after them.
http://www.reuters.com/article/2014/01/2...

Leon Tuzemák
před 2 roky

To je sice pravda, ale to bylo přece kvůli islámským teroristům, kteří vyhrožovali, že udeří na olympiádě.
A Soči je přes moře 500 kilometrů od Krymu.
Nebuďme paranoidní. :-)

Fanda
před 2 roky

Mohla by v USA na olympiádě zasahovat ruská vojska a námořní pěchota? A i euromajdan ve stejné době byla náhoda? A dolary, které poslali na Ukrajinu, byly také náhoda? Asi se o paranoiu nejedná.

Leon Tuzemák
před 2 roky

Nee, oni chtěli evakuovat americké sportovce loděmi. :-)

Fanda
před 2 roky

Vtipné, když bouchne bomba, tak se stěhují všichni naráz. A proto tam postavili raketové základny... Kosovo jako první. Navíc tam poslali víc lodí. Chtěli stěhovat celé Rusko předem?

Tomáš Marný
před 2 roky

Jestliže gen.Pavel přísahal věrnost Českoslovenké republice a teď hájí zájmy NATO,tak je zrádce.Ve válečném stavu trest smrti ,v době míru doživotí !!!

Adelina
před 2 roky

Pan generál Pavel má své IQ napsáno ve tváři, holt mu nebylo shůry dáno více. A na tyhle prudké inteligenty se Američani u nás spoléhají? Pokud ano, řekla bych, že Rusko má o starost méně.

Herold
před 2 roky

Šílené, děsím se, že je to pravda. A já jim tleskal na mostě. Takto časově jsem si to dohromady nedal. Děkuji a předám dál. Otevřelo mi to oči! Odpusťte, já myslel, že jste prorušští cvoci.

Honza II
před 2 roky

Generál Pavel? Kde jsou ty doby, kdy se vojáci bili za čest. Dneska jsou to šmejdi.

Pavel
před 2 roky

Víte, jsem bývalý voják z povolání, ale čest mi je nade vše. Z pánů jako gen.Pavel je mi dost blivno a stydím se za ně. Ne každý z stávajících a bývalých vojáků je jako on. Tak jestli mohu poprosit, neurážejte. Děkuji.

Petr Pokorný
před 2 roky

Dovolte prosím, abych reágoval já: souhlasím a snad to v mém článku i tak napsáno je. Českých vojáků si vážím, ale mám názor, že je dnes už velení generálů dobrovolně v konečníku NATO víc, než naše generace musela být nedobrovolně v zadních částech SSSR, neboli Varšavské smlouvy!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...