V Kanadě se schyluje k další genocidě. První byly indiánské ženy a děti!

 

Conchita Wurst (25) alias Thomas Neuwirth
Conchita Wurst (25) alias Thomas Neuwirth

Od 19. století až do 70. let minulého století bylo 150 tisíc indiánských dětí odebráno od rodin, bito a znásilňováno. Dnes vymysleli kanadští ochránci lidských práv kvalitnější prezervativy pro kanadské ženy:

 

Podle BBC oznámil kanadský ministr pro přistěhovalectví a občanství John McCallum: nedělejte si o naše ženy starosti. Do Kanady umožníme vstup mužů pouze v případě, že jsou homosexuálové, bisexuálové či transgenderové osoby...

Normálně by si člověk musel říct, že je to vtip. Takže zdatní muži mají přístup do Kanady, pokud jsou to homosexuálové. Je vážně homosexuál muž a navíc zdatný muž?

Vážně se svět v... Zadek obrátil?

No a rada ženám z Kanady, pokud budou chtít muže? Mají možnost o dovolené provozovat sexuální turistiku. A kam že mají cestovat? Přece do Afriky a muže si pak přivézt s sebou. Ale má to podmínku, někde se musí konat svatební obřad a toto smíšené manželství musí být potvrzeno knězem.

Co udělají ženy v Kanadě, pokud se tam budou houfně stěhovat tisíce homosexuálů? V USA už mají tyto proudy prioritu. To je ten koloběh života...

Ale vážná otázka zní: skutečně patříme k této zvrácené společnosti? Dnes je to genocida na bílých ženách. Co bude příště?

 

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
p.
před 11 měsíci

"Je vážně homosexuál muž a navíc zdatný muž?"
no, zkuste se podívat kolem, jak vypadá "normální muž" po třicítce.
Co se fyzické kondice týká, spíš ji udržují homosexuálové, než normální troubové, jejichž životní nápní bývá obvykle pivo, vepřové, a televizní sporty.
Co se množení týká, tak problém je v tom, že starat se o rodinu vyžaduje úsilí, a dřívější neomezená práva mužů, jako hlavy rodiny, byla silně omezena emancipací žen, a zákazem tělesných trestů (na psy se zatím nevztahuje, proto ta exploze chovatelů); takže se v menší míře i u nás stíhá domácí násilí, a další dříve celkem běžné záležitosti. Takže, proč a nač mít vlastně děti, manželku, když je nemohu ani zmlátit, pokud mám třeba jen špatnou náladu?
Je důvodem k množení "abychom nevymřeli", jak tvrdí většina vlastenců?
Asi těžko, jelikož to nám určitě nehrozí.
Navíc, sex již pro mnohé není dostatečnou motivací, jako dříve; pc hry, porno.. jsou pro většinu mladých dostačující.
Podotýká, že Conchita Wurst, ani Justin Bíbr není můj typ, ale pokud bych hledal někoho na "pokec", tzv. "typický Čech-vlastenec" to nebude, jelikož s těma jsem sedával za mlada v hospodě, a dohlédli tak max. do výčepu.
A navíc, čtu i jejich přirozeně nenávistné příspěvky v diskuzích.
Jak říkal jeden "génius", když má někdo problém, hledá důvod vždycky někde jinde, než by měl, aby se nemusel řešit.

Vykulený
před 11 měsíci

V době křižáckých válek knedlo zelo bylo charakterizováno: český bojovník je růstu menšího, zavalitějšího, ale překvapivě často vítězného. I v rytířských soubojích mohutní můžové řádu křižáckého, jakožto i z řad polských rytířů si nedokázali poradit se zavalitýma postavama českých rytířů. Mimochodem před léty nejlepší boxer Uhelných skladů vypadal stejně. Pak udělal bum bum a šel si sednout. A přes cejchu údery ani necítil.

p.
před 11 měsíci

..btw, nemám vůbec nic proti webmajstrovi, naopak si jeho úsilí vážím! Jde o zřejmou snahu získat větší sledovanost, články nemusí odrážet jeho charakter. chorošaja rabota, moloděc!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...