Žádám znásilněnou holčičku, aby okamžitě pedofila nechala na pokoji

 

vyřvává Zaorálek, Palata z Mf Dnes, šéfka diplomacie Evropské unie Catherine Ashtonová , Bílý dům i německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier …

 

Takto napsáno je to zvrácené. Pokud si za znásilněnou holčičku dosadíme přepadení ukrajinského parlamentu a zapalování budov, najednou to má jiné obrysy. Proč?

 

Demonstranti v úterý odpoledne obklíčili kyjevský parlament, kde se jednalo o ústavní reformě a omezení prezidentských pravomocí. Radikální část demonstrantů prorazila zábrany před budovou a napadla hlídkující policisty. Z místa bojů se ozývaly výbuchy petard, policie nasadila obušky a slzný plyn.

"Pokojná ofenzíva" dle zahraničních zpravodajců ze západu

 

Dav se zmocnil několika policejních vozů, v okolí parlamentu lidé zapálili hromady pneumatik . Oleh Ťahnybok, nesl transparent s nápisem "Pokojná ofenzíva". Před parlamentní budovou, obehnanou zábranami a chráněnou policejními vozidly, pak převzala iniciativu radikální část protestujících.

Maskovaní útočníci vytrhali v ulicích přilehlých k parlamentní budově dlažební kostky a zasypali jimi policejní kordony. Těžkooděnci odpověděli ohlušujícími granáty a slzným plynem. Výzvy organizátorů pochodu, aby jeho účastníci neútočili na policisty, zanikaly v explozích dělbuchů a skandování protivládních hesel.

A západ varuje Janukoviče, že hořící parlament a ničení majetků musí tolerovat a dokonce za to nabídnout Kličkovi, aby se podílel na nevolené vládě!

Někdo je totální magor a není těžké dohledat, kdo!

USA jsou děsivě předlužené, Evropa se zmítá v dluhové pasti a záchranou je válka kdekoliv. Takže náhodou jsou děsivé bouře v Thajsku, náhodou jsou děsivé bouře v Sýrii, náhodou jsou děsivé a eskalující bouře na Ukrajině, kdy je viditelné, jak Kličko odletí do Německa, jedná s Merkelovou a USA vyslanci a vzápětí je v Kyjevě další krvavá bouře.

Do očí bijící, nevyvratitelné, šílené. A vždy v pozadí poradci a zachránci z USA, kteří okamžitě startují letadlové lodě a vysílají výhružné signály.

 

Jsme vážně raněni slepotou a hluchotou?

 Poslední zpráva: Podle agentury Reuters zemřelo nejméně 18 lidí, včetně sedmi policistů.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...