Děsivé odhalení ministra Johna Kerryho: Putin je dvojitý agent USA!

 

Mnozí lidé nechápali, jaký smysl by mělo sestřelení letadla, které k Rusům a Putinovi vzbudilo šílenou nenávist.

A John Kerry to naznačil jasně:

měli jsme jedinou šanci: buď obvinit nevinné občany USA, Izraele a Ukrajiny, nebo odhalit pravdu, byť s těžkým srdcem.

 

Ano, já, ministr zahraničí USA prohlašuji:

Neuvěřitelné, ani Snowden nevěděl!
Neuvěřitelné, ani Snowden nevěděl!

Putin byl náš agent, dosazený do ruské vlády. Byl nejlepší ze všech agentů a nebýt toho, že se ukrajincům nepodařilo odrazit separatisty a nebyli u letadel dřív, a podezření padá i na nás, nikdy bychom své agenty neprozradili. Byl nejlepší z nejlepších. Proto ho nikdo neodhalil, než se stala fatální chyba. Nepustil Ukrajince zamést stopy!

Agent Putin měl za úkol provést nějaký čin, kterým by proti Rusům obrátil nenávist celého světa. Tím, že podepsal smlouvu s Čínou na třicet let v oblasti strategických surovin a dokonce podepsal neuvěřitelnou smlouvu BRICS, čímž by se Rusko vyšvihlo na ekonomického tygra, musel provést nějaký čin , kterým by nakonec Rusko tyto smlouvy muselo vypověděť.


My, vláda USA jednoznačně prohlašujeme:

USA, Izrael a Ukrajina s tímto hanebným činem nemáme nic společného. Jsme mírumilovné státy, dodržující ve všech státech světa mír. Sice se to občas zkomplikuje, že místní nenávistní, kteří nám závidějí dluhy, žádají připojení a když jim to nedovoloíme, protože tak šílený dluh už nedohoní, s nanávistí na nás střílí. Ale to jsou pouze pomatení lidé, a není jich mnoho. Jsou to jednotlivci v padesáti státech světa. A na závěr: Putin tuto akci udělal  na vlastní pěst, neneseme na tom žádnou zodpovědnost. Vydáváme ho do rukou Rusů, kteří si sním poradí!

Takže pravda vyšla najevo a mnozí si mnohou oddechnout. Konečně ustanou konspirační teorie a můžeme se věnovat kvalitní, mezinárodní práci. Od Gazy, až po Sýrii je naše heslo, se zastávkou v Afghanistanu. Práci čest.

Váš upřímný ministr zahraničí John Kerry

Jenom divné, že i jiní si kladou otázky: (text je při největším rozlišení)

Další videa »


Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

POZOR! Informace o MH17 musíme brát jako tzv. JéPéPé /jedna paní povídala/. To se ale týká i prohlášení vrcholných představitelů USA...
=================
Bývalý reportér Associated Press Robert Parry tvrdí, že Spojené státy mají satelitní snímky, podle nichž za sestřelením malajsijského letadla stojí ukrajinská armáda. Informaci prý získal od zdroje blízkého americkým zpravodajským agenturám. Napsal to na webu Consortiumnews.com.

Podle Parryho mají americké zpravodajské agentury detailní satelitní snímky raketové baterie, která nejspíš vypálila raketu na Let 17 Malaysian Airlines.

Jednalo se o opilé ukrajinské vojáky?

Jeho zdroj dále tvrdí, že CIA zatím nevyloučila, že raketový systém patřil východoukrajinským rebelům, kteří ho obsluhovali v uniformách ukrajinské armády. Předběžné hodnocení analytiků je ale takové, že se jednalo o vojáky kyjevského režimu.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

Zeolit
před 2 roky

I v USA se najdou novináři, kteří myslí vlastní hlavou. Určitě následkem toho mají podstatně nižší příjmy než novináři, kteří plavou po "hlavním proudu".
======================

V interview na NBC samozřejmě nepadlo ani slovo o tom, že americká administrativa nese za občanskou válku na Ukrajině svoji zodpovědnost. Pokud by chtěl novinář NBC David Gregory dělat poněkud poctivější žurnalistiku, měl se zmínit o tom, že americká vláda podporovala opozici vůči Janukovyčovi, která stále nese fašistické znaky. Stejně tak se Kerry měl zeptat, jestli považuje Porošenkovo rozhodnutí ze začátku června o nastartování nové ofenzívy na jihovýchodě Ukrajiny za moudré. Protože právě toto rozhodnutí vyústilo v sestřelení letadla MH17, hodnotí Parry kriticky vedení rozhovoru novináře Gregoryho.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

Zeolit
před 2 roky

A další střípek, který umožní spekulace. Už se nemohou dočkat závěrů "všech" vyšetřovacích komisí. Mám ale obavu, že Karel Pacner má na NP pravdu...

http://echo24.cz/a/idi4c/v-miste-sestrel...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...