Islám a rozsudek o francouzské opici. V čem je rozdíl?

 

Toto není opice, musela přiznat Sophie Leclèrová
Toto není opice, musela přiznat Sophie Leclèrová

Korektní politika francouzské justice se už dostala do islámské dokonalosti. Zvrácená univerzita v Dijonu slaví své úspěchy. Kopíruje islám západní demokracii, nebo západní demokracie kopíruje islám? 

 

Před 26 lety vyšly Satanské verše. Klatba nad Salmanem Rushdiem stále trvá

V projevu vysílaném v rozhlase uvalil íránský ájatolláh Chomejnía na Rushdieho klatbu, fatvu. Podle něho totiž byly Satanské verše rouhačské a měly za cíl znesvětit islám. Obecenstvo v newyorském sále amerického PEN klubu se smálo dalším úryvkům z románu z roku 1988, kvůli kterému se však jeho autor musel dlouhá léta skrývat. Dnes už se neskrývá, ale odsouzený je stále.

 

Brita zlynčovali iráčtí spolupracovníci, protože urazil jejich víru

Skupina pracovníků u ropného pole Rumajla na jihu Iráku tento týden napadla britského konzultanta bezpečnostní firmy G4S. Iráčané se na Brita vrhli s tyčemi i krumpáčem, protože urazil jejich víru, když z firemního auta strhl vyobrazení nejváženějších šíitských imámů, která tam iráčtí zaměstnanci umístili.

 

Magazín ve Francii opět vydal karikaturu Mohameda

19. září 2012  10:42,  aktualizováno  16:59
Francouzský satirický magazín Charlie Hebdo opět zveřejnil karikatury proroka Mohameda. A to i přesto, že v řadě zemí muslimové už několik dní protestují proti kontroverznímu filmu natočenému v USA, jenž uráží islám.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/karikatura-proroka-mohameda-d1v-/zahranicni.aspx?c=A120919_102043_zahranicni_ipl

 

A lidem to přichází k smíchu. Za připodobnění, za karikatury osouzení, snad dokonce vězení. Tihle zaostalí Barbaři z islámu musí dostat demokracii, svobodu, i kdyby tam měly dopadnout všechny zbraně západní "kultůůůůůůry"....


Francie 16.července 2014 - rozsudek: devět měsíců nepodmíněně!

Za co?

Anne-Sophia Leclèrová přirovnala na své stránce v internetovém mikroblogu francouzskou ministryni spravedlnosti Christiane Taubirovou k opici.

Francouzský soud potrestal v úterý devíti měsíci vězení nepodmíněně a pětiletým zákazem politické činnosti bývalou členku krajně pravicové strany Národní fronta Anne-Sophii Leclèrovou. Soud ve městě Cayenne, které je metropolí Francouzské Guyany, rodiště Taubirové, uložil také Leclèrové pokutu 50 000 eur (1,3 miliónu Kč). Dalších 30 000 eur má zaplatit Národní fronta, která Leclèrovou za její přehmaty vyloučila ze strany loni v prosinci.

A je to....

Převzato Novinky.cz a

Neuf mois ferme pour Anne-Sophie Leclere - France Guyane

Francouzská ministryně se loni stala terčem hned několika rasistických útoků například i za to, že podpořila zavedení manželství mezi osobami stejného pohlaví.

Svět se sjednotil. Islám, nebo západní demokracie. Na jedno kopyto...

 


Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...