Vojín Pokorný: hlásím se do boje proti idiotovi Obamovi a masmédiím.

Zde vojín Pokorný VÚ 8863, Líně u Plzně – průzkumná a vyhodnocovací rota Československé armády slangově zvaná „fotočeta“. Za podrazy a špínu vyhlašuji mediální válku všem idiotům, co manipulují s veřejným míněním!

 

Zároveň volám do zbraně všechny, kteří sloužili na vojně u průzkumu:  Obamové a jeho banda z nás dělá primitivy. Hlaste se všichni do služby, abychom vyvrátili masmediální válku gaunerů kolem NATO!

 

Tato mediální, stupidní parta kolem sestřeleného malajsijského letadla veřejnosti hlásá stejná zvěrstva, jako poručík Dub přihlížejícím vojákům u vraku letadla. "Tenhle letoun jsme sestřelili Rusům u Lvova, pravil. A na ohořelém trupu bylo stále trochu čitelné označení k. und k. luftfah..." Nadporučík Lukáš si pomyslel cosi o blbosti poručíka Duba. A já o Obamovi, čtk a Čt 24 o BBC ani nemluvě!

Blbosti, kdyby to nebyla humorná knížka, ale totální dezinformační kampaň a nebyly zmařeny životy mnoha obyčejných mužů, žen i dětí!

 

 

Idiotština 1)

Kolik černých skříněk má jedno letadlo? Dvě! Jedna podle BBC, čtk a Čt24 odletěla do Moskvy, druhou našli separatisti a dvě našli později Ukrajinci s OBSE!

Idiotština č.2)

Co je to vojenské maskování? Splynutí s okolím, aby nepřítel neviděl rakety, letadla, auta, vojáky. Proto separatisti po sestřelení letadla vezou odkryté rakety, kde jedna schází a debil Obama  s médii tvrdí, že to je jasný důkaz.

Idiotština 3) Co je to utajení? Rozhovory speciálním telefonem či pod různými kódy, aby nepřítel nevěděl, co se děje. Debil Obama, masmédia včetně BBC a všechna zpravodajství předkládají občanům zaručeně pravou nahrávku, kde separatisté hlásí sestřelení, hodnosti, číslo rakety, jména a přezdívky, jakožto zdůrazňují, že je to rozhovor separatistů s ruským zázemím!

Idiotština 4) Separatisté se chlubí, že prý mají BUK na sestřelení. Ukrajina má důkaz, jak jedna chybí. Prý ji ukradli Ukrajině, hlásí média. Ukrajina dementuje. Prý to převáží sem a tam a ničí to není. Mělo to být ukradeno Ukrajině, ta má vše. Přes hranice zařízení i podle družic neprojelo. Je to imaginární „BUK“?...

Idiotština 5) Média hlásí, že byla monitorována dvě letadla v prostoru „za Ukrajinou“. Trollové pro USA se smějí, že trollové placení Putinem vytváří dezinformace. Co by tam dělala, vše je jasné, Rusko vytváří vlny. 18.7. 2014 cca 18:00 sec vyjde oficiální zpráva USA: dvě letadla AWACS se pohybují na východní hranici Polska a Rumunska. Monitorovala Ukrajinu a budou z nich záznamy. U některým monitoringů se objeví, že tam bylo další letadlo. Během 24.hodin je vše smazáno. Ty zprávy jsou ze států NATO.

 Idiotština 6) Manipulují s důkazy a odmítají prý pohřbít mrtvé. V místě neštěstí ( a nikdo zatím nedokázal, zda byl letoun sestřelen), pomáhají i místní horníci a zemědělci s těly, protože v oblasti není box na chlazení mrtvých těl. Přesto veřejnoprávní média ve smyčce hlásí, že Putin a Rusko …

Idiotština 7) Mrtvá a zapáchající těla se nesmí odvézt, i když se Putin snaží. Vzápětí je Putin dehonestován (a separatisté), že: Vzbouřenci, kteří místo dopadu trosek kontrolují, podle očitých svědků převážejí mrtvá těla do Doněcku, jiná ponechávají napospas rozkladu v teplém počasí. Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/tela-obeti-letecke-katastrofy-se-rozkladaji-dukazy-mizeji-1103008#utm_source=zpravy&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Dýchat, nedýchat a co je sakra mezi tím?

 

Jenomže posměšky o CIA a Izraeli na oblbnutí davu jsou liché!

Málokdo si totiž už vzpomene, že „Majdanu“ a zabíjení předcházel hromadný atak amerických tajných služeb na Ukrajině, (v době olympiády a rozčarování, že Putina nenachytaly) což přiznali i senátoři USA a co víc? Na Ukrajinu byli vysláni nejvyšší činitelé MOSADU, nejkrutější a nejtvrdší tajné služby na světě, která se neštítí ničeho!

A pak už to jelo. Zabíjení v Kyjevě, zákaz ruštiny, vzpoura na východě, pokus o obklíčení Ruska i od Černého moře US ARMY, zabrání Krymu, sestřelení letadla a několik minut po té důkazy, že vše udělal Putin, vpád do Palestiny (pásma Gazy) a rozjetí mediální kampaně, zákazy zpráv v médiích od opozice, embargo na diskuze Putina a totální masáž.

Lze to rozebrat ještě podrobněji a časem asi k tomu dojde. Ale pro dnešek to stačí!

 

Prezidente Obamo, nedělejte z Čechů debily! Zde vojín Pokorný, letecký průzkum

Líně u Plzně VÚ 8863

Volám do zbraně ty, kteří dříve sloužili jako vojáci. Volám do zbraně slov a vyvrácení demagogií! Ozvěte se vy, kteří jste sloužili jako já! Ať ti trotlové (nikoliv trollové) nedělají z občanů naší vlasti tupý, bezmozkový dav!

Ozve se někdo? Byl jsem znám jako vojín „Kulak“ či „Pankrác“, známý  z diskuzí s politruky, kdy jsem vyvracel jejich kecy a byl jsem jako odstrašující příklad socialistické armády!

 

Pro nevojáky: Politické školení mužstva o západních imperialistech (Líně u Plzně)
Pro nevojáky: Politické školení mužstva o západních imperialistech (Líně u Plzně)

Ano, průzkum se změnil hodně a vůbec. Optika se změnila v digitalizaci. Fotokulomety, fotokamery a vyhodnocovači. Stejně jako dnes. Pouze optiku nahradila digitalizace.  Sítě, ví vůbec Obama, nebo ti pitomci v Čt nebo čtk v čele s Procházkovou, Palatou, Kroužkovou  a dalšími, co to je? Nikoliv ty na chytání otroků, nebo ryb. Ale vojenské, maskovací, pod kterými jsou rakety skryté jako afroameričan v černém lese! A tady Rusové přebírají dohled nad údajnou odkrytou ztrátou rakety.. To by každý od průzkumu zvracel, natož odborník. Kdo z nás dělá idioty?

 

Prý před
Prý před

 

 

 

 

Spojených států jsem si velmi vážil a obdivoval, zatímco Rusy jsem nenáviděl a pohrdal jimi. A dnes? Nemám Rusy rád, ruštinu nepoužiji, byť bych se domluvil, ale Spojenými státy hluboce pohrdám. Mám na to morální právo?

Prý po - důkaz. Kde jste "absíci" vyhodnocovači?
Prý po - důkaz. Kde jste "absíci" vyhodnocovači?

 

Zatímco nám stupidní politruci s vážnou tváří vykládali o imperialistech ze západu dislokovaných v NSR (Západní Německo), dnes nám stejně stupidní politruci ze západu říkají totéž o východu!

 

Podívejme se nyní, komu tato dezinformace má sloužit: v jednom okamžiku bylo sestřeleno civilní letadlo, Izrael přepadl pásmo Gazy, jeho vojáci vraždí jak pominutí a USA rozjíždí dezinformační kampaň, jak Rusko ohrožuje svět. Zajímavá souvislost.

 

Pokládejme si otázky:

 skutečně má zájem Rusko a Putin po podpisu smlouvy BRICS, aby je začal nenávidět celý svět jako bestie, co se nezastaví před ničím? Ale proč by chtěli, aby je svět nenáviděl?

Rusko – zadlužení 10%. USA šíleně předlužené, opět se asi pozastaví výplaty státním zaměstnancům. Opět, proč by Rusko chtělo vůči své zemi bojkot?

Obklíčilo raketovými základnami Rusko USA, nebo za dvacet let USA založilo základny všude kolem Ruska?

Vsuvka: není problém, že si jedna, či druhá strana něco i hnusného zezápalu zloby přibájí. Je děsivé, že toto oficiálně oznámí zdánlivě seriozní média jako BBC, u nás Čt24, o tištěných snad ani nemluvě. A když toto oznámí prezident Obama, či nejvyšší z OSN, jaký trest by měl být, pokud to je manipulace pro půl světa? Domnívám se, že  by prezident Obama (opačně Putin) z kriminálu do konce života už neměli vyjít! Za ně a jejich manipulace umírá statisíce lidí viz chemické zbraně v Iráku a Bush… Ale vraťme se zpět:komu vše toto vyhovuje? Kdo potřebuje legalizovat války v půlce světa, zabíjení v pásmu Gazy a rozjet výrobu zbraní na umazání šíleného dluhu?

Píše se ve „svobodných západních médiích“, že USA jsou vyspělé, Rusko chátrá. Nikdo nepíše, že v USA ze svobodného, demokratického  a bohatého státu polobolševici udělali "Keynesiánsky"nejzadluženější, nejstupidnější a nejmanipulovanější stát genderů, pozitivní diskriminace a  nejvražednější stát dětí ve školách na světě a i Taliban bledne závistí? (Samozřejmě v hrůzách)

 

Ne, toto není konspirativní, fantasmagorický text a úvahy, které kolují po internetu. Zjistěte si, zda informace ZDE jsou relevantní, ověřitelné. Vůbec nechráním, separatisty, pokud to byli oni. Ale: Izrael přepadl pásmo Gazy, jeho vojáci vraždí jak pominutí a USA rozjíždí dezinformační kampaň, jak Rusko ohrožuje svět. Zajímavá souvislost. A navíc je to už druhé malajské (malajsijské) letadlo, které záhadně končí svůj let.. A na toto odpovědi nejsou. Přesto známe viníka: Obama na něj ukázal!

Dalo by se dokázat dalších stovek zrůdných manipulací.

Nemohu už dál pokračovat. Z našich (včetně BBC) je mi špatně. Tak snad jen několik odkazů: ti idioti pořád zapomínají, že dnes má kde kdo digitální kamery, nejen banda z CIA, jak svět se zděšením poznal – Snowden je pro USA jaderná bomba!

A takto to prý brání separatisté!

Je to demokracie a svoboda, nebo další výstřel z Aurory před nástupem bolševiků - a 70 let totality tentokrát z USA!


Znamená výstřel na Majdanu novou totalitu - ale z USA?
Znamená výstřel na Majdanu novou totalitu - ale z USA?

 

 

Petr Pokorný

skenov

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

Ekonom: Ukrajina hnije kvůli odpornému pokrytectví a válečnému štváčství EU, která nahrává mafii a diktátorům

Ekonom Tomáš Munzi pro ParlamentníListy.cz zanalyzoval hospodářské příčiny ukrajinské krize a dopad na světové hospodářství. Ukrajinu podle něho likvidují oligarchické struktury a stát zahnívá a nefunguje. Postoj Západu je podle něho cynický a pokrytecký, protože pořád zachovává celní bariéry, zatímco volný obchod a přístup Ukrajiny na evropské trhy by jí podle Munziho pomohl nejvíce. Ukazuje historické paralely, kdy obchodní bariéry vedly ke konfliktům a upevnění diktátorů stejně jako ekonomické sankce.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ek...
========================
Těší mě, že se najdou experti, kteří uvažují vlastní hlavou...

Zeolit
před 2 roky

Každý si může udělat úsudek sám:
=====================

Slavní čeští komentátoři rozjeli palbu na Kreml: Jsme líné, vypasené a bezbranné ovce, Putinova kořist. Bojujeme o život. Buď my, nebo ti vrazi

Komentátoři českých médií se i v pondělí věnují převážně situaci na Ukrajině a letecké tragédii z minulého týdne. Ač to tak nevypadá, bojujeme o život, píše Bohumil Doležal na serveru Echo24.cz. Komentátor MF Dnes Teodor Marjanovič zase volá po probuzení a formulování protiruské odvety. Konečně Michael Romancov z Lidových novin píše o Vladimiru Putinovi jako o zkorumpovaném autokratovi.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

Václav
před 2 roky

Je mi z podivem, jak jsme se všichni rozhodli, že rusové jsou ti špatní. A media jedou jak zběsilá. Proboha proč??? To už tu bylo za Hitlera a za komančů!!!!!!!

RumovaVila
před 2 roky

Jenom bych dodal, že obě nahrávky, jak rozhovor ohledně sestřelení, tak převoz raket jsou falzifikáty. Tady je to celkem slušně shrnuté.
https://www.facebook.com/photo.php?v=425...

jíťa
před 2 roky

Škoda, píše to, že odkaz je nedostupný.

Zeolit
před 2 roky

Jíťo, znovu jsem se na to díval. Nejdříve pár vteřin okno bylo černé, ale potom se to rozběhlo. Nevím, jestli nemusíte být zaregistrovaná na FB, ale tomu nerozumím... Video je vybavené i českým překladem.

Zeolit
před 2 roky

Moc a moc děkuji za odkaz. Samozřejmě, že je nutné počkat až na závěr vyšetřování. Můžeme pouze spekulovat. Nejde mi do hlavy, jaký motiv by měli buď Rusové nebo domobrana k takovému činu.

Zeolit
před 2 roky

Americký ministr zahraničí John Kerry a česká Miss

„Chceme jednotný, stabilní a demokratický Afghánistán,“ řekl Kerry. „Chceme mír na celém světě,“ řekly standardní české Miss. Kdo z nich hlásá větší pitomost?

Zpráva z tisku: „Teroristický útok si vyžádal přes 80 mrtvých. Nejméně 89 lidí přišlo o život a čtyři desítky lidí utrpěly zranění při explozi trhaviny ukryté ve vozidle na hojně navštěvovaném tržišti v provincii Paktika ve východním Afghánistánu. Tržiště bylo v době exploze plné lidí.“ (MF DNES, 16. 7. 2014, strana 6A, zkráceno). Tím bychom měli vyřešenou tu část Kerryho citátu, která se týká stability Afghánistánu.

http://virtually.cz/journal/?q=americky-...

Zeolit
před 2 roky

OT, ale pouze zdánlivě, miliardy dolarů nemizí v nějaké virtualní černé díře:

Právě v rámci iluzorního přesvědčení zakázal tehdejší americký ministr obrany Donald Rumsfeld čerstvě dosazenému prezidentu Karzáímu jeho záměr zahájit mírové rozhovory s Tálibánem. Tím ale fakticky předurčil nejen toky stovek miliard dolarů na operace v islámské zemi, ale také osudy tamního obyvatelstva. Vleklá válka už má tisíce mrtvých, desetitisíce raněných, statisíce lidí vyhnaných ze svých domovů. Padlo tam už přes dva tisíce vojáků ze zemí NATO, kteří nastupovali do rotací v rámci mise

ISAF.http://virtually.cz/journal/?q=afghanist...

Michal
před 2 roky

Sloužil jsem v Líních, do Zbuchu chodil. Ale jsem o několik let mladší, takže jsme se neznali. Souhlasím, že zprávy jsou neuvěřitelné jako od selky od nás z vesnice. (u Ústí nad Labem)

Zeolit
před 2 roky

Mluví se rovněž o tom, že bylo riskantní, že nad válečnou zónou přelétala civilní letadla. Kdo za tento risk podle vás nese odpovědnost? Ukrajinský stát, který nedokázal zajistit bezpečnost svého vzdušného prostoru, nebo letečtí dopravci, kteří si rovněž museli být vědomi nebezpečí?

Já nejsem specialista na dopravní letectví, takže nevím, jaká v této věci jsou pravidla. Jako laik bych uvažovala asi takto: v oblasti už předtím k sestřelení letadel došlo, takže ta možnost tu reálně byla a zcela reálně ukrajinský stát ta území pod kontrolou nemá, takže měl ty koridory preventivně uzavřít. Pokud něco nemám pod kontrolou a nemůžu garantovat bezpečnost a je to na mém teritoriu, tak se mi zdá logické, že to zabezpečím tímto způsobem. Nevím, jestli tam byly finanční obavy, protože ex post ukrajinská média psala o tom, že uzavření vzdušného prostoru bude Ukrajinu stát asi 200 milionů hřiven. A nebo prostě měli dojem, že se nic nemůže stát v té letové výšce. O tom nechci spekulovat, z jakého důvodu to neudělali. Totéž platí o leteckých dopravcích.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/pol...
=======================
Celý rozhovor stojí za přečtení. Otázka odpovědnosti ukrajinské vlády, ať viník byl kdokoliv, je jedna z těch podstatných.

Zeolit
před 2 roky

Něco pro zasmání o "mírumilovných" Ukrajincích, Jezinka41, 20. 7. 2014 11:32:08
V Kemelu (Turecko) v hotelu při večeři začali mírumilovní Ukrajinci napadat ruské turisty z Leningradu a řvát na ně oblíbené heslo Moskaljane na giljaku (něco jako Rusové na lampy). Rusové moc nereagovali a tak začaly létat židle a všechno co bylo po ruce, házeli se do bazénu, jídelna vypadala jak po bitvě na divokém západě. Na budku dostali i Němci a Angličané, k Rusům se přidali i Francouzi, Bělorusové. Kavkazané a další. Situaci muselo uklidňovat několik jednotek policie. Nad hotelem večer zavládla ruská vlajka. /Z diskuse na PL/

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

max
před 2 roky

Tak takové megapindy jsou opravdu dobré jen pro zasmání.

Petr Pokorný
před 2 roky

KAL007: Pane kolego Stejskale, nečtete důkladně tento blog…http://jirihermanek.blog.idnes.cz/c/4182...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...