Lži o rozkrádání Klausem běží stále, ale skutečný zločin se okecává!

 

 

Pod souslovím "Fiskální pakt EU" je zločin, který si málokdo uvědomuje a zakrývaný  jakousi dluhovou brzdičkou. Podívejme se na tři státy a jak to funguje. Irsko, Francie, Česká republika.


Nefunguje, je to lež!Prvním členským státem eurozóny zasaženým dluhovou krizí bylo Řecko. To se v dubnu 2010 zároveň stalo první zemí eurozóny, která musela požádat o financování ze zdrojů Evropské unie a Mezinárodního měnového fondu, v listopadu 2010 jej následovalo Irsko a v dubnu 2011 Portugalsko. 

 

Přitom

Praha - Senát opětovně schválil irskou výjimku z Lisabonské smlouvy, která ostrovnímu státu Evropské unie zajistí zachování neutrality či národní svrchovanost nad daněmi nebo potraty.

 

Zajímavé, když uvážíme, že ten samý senát dnes schválil:

Praha - Senát podle očekávání hladce schválil připojení Česka k fiskálnímu paktu EU. Stát se v něm zavazuje přijmout pravidla rozpočtové kázně. Proti byla pouze ODS. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) podporu paktu ocenil. "Myslím, že bychom měli dát najevo, že chceme patřit k těm, kteří tyhle pravidla chápou jako nutná,"!

 

Prostě se zaručíme za Irsko, Portugalsko, Řecko a... Francii?

Francie ratifikovala fiskální pakt EU. Rozpočtovou smlouvu podle agentury AFP schválil drtivou většinou hlasů Senát i  Národní shromáždění. Dokument má vstoupit v platnost 1. ledna 2013.

Ministr financí Michel Sapin nyní oznámil, že Francie už potřetí za sebou fiskální pakt nedodrží, byť ho Francie s Německem zakládala a překročí limit nikoliv 3%, ale dokonce 4% HDP!

 

A kde je ten zločin?

Rozzuřený Zeman se hádá s ČNB, že nespěcháme k připojení na euro. Singer a ČNB tvrdě hlídají, aby si západní státy, které mají banky v katastrofálním stavu, nemohly vyssát naše peníze. Hlavně Francie, ale i Rakousko žádá od naší Spořitelny přísuny peněz. Dnem, kdy přijmeme euro, nám to EU může přes fiskální pakt nařídit.

Skutečně Zeman (například Zemanova dcera) a další výtečníci, zoufale bojující za urychlení eura, nemají konta v zahraničí včetně placených studií a dalších pašalíků, když jiná logika, proč někomu dávat naše peníze, není? Neměla by BIS prověřit celé rodinné klany a  bankovní konta těch, co nás tak drsně tlačí do této zločinné smlouvy, když jak vidno, k zastavení deficitu není?

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...