Jak se dělá politická kariéra (špína) aneb antiruská propaganda

 

Jak se točíš korouhvičko?
Jak se točíš korouhvičko?

 

Samozřejmě kdo jiný: Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty v obsáhlém článku, který vychází v dnešní příloze Lidových novin Česká pozice.

 

 

Prý  Janda celý text konzultoval s "nestrannými" odborníky na danou problematiku, například s Ondřejem Soukupem, zpravodajem Hospodářských novin v Rusku, s redaktorem České televize Josefem Pazderkou a především s úžasným s politickým geografem Michaelem Romancovem, naprosto nezastírající ne-lásku k Putinovu Rusku. Schází snad jedině "Kojzar amerického střihu" Fištejn a Karas...

 

Společnost, která zaprodá i svou babičku - dolary prostě nesmrdí...


Že je v každé větě lež, či spíše vynechána období, která by lži vyvracela? No a co? Hlavně když se napíše, že Rusové a Putin jsou zločinci a předloží se tento text radě pro politické záležitosti při EU a USA: A na jejichž akce chodí velvyslanec Schapiro jako mozek lidstva.

 

Možná se prý sami proruští občané upálili, naznačuje Janda

Provokace a rvačky přerostly v pronásledování proruských aktivistů, kteří se dali na útěk ke svému štábu v Domě odborových svazů na Kulikově poli. Tam za dosud neobjasněných okolností vypukl požár, při kterém zemřelo 31 proruských účastníků akce. Dalších 12 lidí zemřelo během střetů, 25 lidí bylo těžce zraněno a 150 lehce. Jeden z velitelů oděské policie Dmytro Fučedži uprchl do Podněstří (část Moldávie ovládaná ruskými vojáky, pozn. PL) a dosud se skrývá před ukrajinskými orgány,“ vysvětlil svůj pohled na tzv. masakr v Oděse Janda.

Jako bychom v textu četli "Poučení z krizového vývoje v roce 1969"

Takže tam nebylo žádné rabování v prostorách Janukovyče, vůbec se nestřílelo, domonstranti byli pokojní, parlament Ukrajiny se nerval, mírová cesta byla nastolena, jenom ten Putin, Rusko a Janukovyč jsou prostě grázlové...

Demonstranti pouze hlídali bezpečnost, byli hodní, milí a přívětiví, nic tam nehořelo, taky jak by mohlo v tak mírovém státě, který Putin rozvrátil.

 

Nedělá z nás někdo z think-tanku Evropské hodnoty vyloženě blbce?

Takovýto hnůj se zde objevoval každý den po "osvobození sovětskými vojsky - dnes americkými za podpory Kojzarů (Jandů a Romancovovů s Fištejnů). A na vysloveně propagační hnůj České pozice v Lidových novinách lze odpovědět pouze jediným: fakty, které demagogické lži Koizarů  po otočení korouhviček směrem na západ vydali přátelé z think-tanku Evropské hodnoty!

Doba se opakuje, nic se nezměnilo: vy starší pamatujeje?

A tak si přidáme pár odkazů z chronologií, které se průběžně ukládaly, aby nás novodobí "Koizarové západu" nemohli špinavě oblbovat!

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Bek
před rokem

Nekopíruje zde někdo jména a přezdívky a nepíše stupidity pod jejich jmenovkami?

Bek
před rokem

takže Petr Pokorný nám tu přesně ve stylu roku 1940 vykládá, že říšská invaze v srpnu 1968 byla pokroutkou oproti tomu co vyvádí západní mocnosti na blízkém východě, a pak se ukrutně diví, že jiní lidé při výkladech ne už tolik nakloněných říši a vůdci také něco vynechávají

Zeolit
před rokem

Pane Beku, mohl byste mi sdělit, k jakým ztrátám na životech došlo během Operace Spojenecká síla /Operation Allied Force/, v Srbsku označovaná jako Agrese NATO?
K použití síly došlo bez souhlasu RB OSN...

Bek
před rokem

Správně, je třeba pokračovat v přísně protektorátním stylu. Mohl byste mi sdělit, k jakým ztrátám na životech došlo při potlačování arabského povstání v mandátu Palestina, konkrétně na jaře 1936, a porovnat to řekněme s oběťmi při převzetí historických zemí Čech a Moravy pod říšskou ochranu?

Mohl byste i uvést, že vůdce si vzal pouze to, co mu odjakživa patřilo, a zabránil rozeštvávání evropských národů zednářskou plutokracií. Můžete dát svému odpornému nacistickému kremlofilnímu srdéčku plný průchod.

Bek
před rokem

Velesprávně. Seznamy všech válek Velké Británie vycházely v říšských i protektorátních novinách na pokračování, dohledávat vám to nemusím, protože vy podle toho jedete. Zdar Putinu

Zeolit
před rokem

Pane Beku, nejste původní, odpovídat otázkou. Jste dobře vyškolen.

Bek
před rokem

Pane Zeolite, nejste původní ale ani trochu. Máte určitou kliku, že podstata staré nacistické propagandy je pozapomenuta, takže sem tam se vám zadaří. Ovšem posledně to pro vás nacisty taky zezačátku vypadalo slibně, a stejně jste skončili ohořelí hlavou dolů z kandelábrů. Máte už ten svůj vybraný?

Zeolit
před rokem

VI. JSME VE HŘE, NAS... NA EU. Na internet unikl telefonát diplomatů USA o dění na Ukrajině

Na internetových stránkách YouTube se ve čtvrtek večer objevil audiozáznam telefonátu mezi náměstkyní ministra zahraničí USA Victorií Nulandovou a velvyslancem na Ukrajině Geoffreyem Pyattem. Probírají spolu, jak postupovat při jednáních s ukrajinskou vládou a opozicí, přičemž se shodují, že by opoziční předák Vitalij Kličko neměl sedět ve vládě a Američanům by při prosazování jejich zájmů mohla pomoct přítomnost diplomata OSN na Ukrajině.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/...

Zeolit
před rokem

Budou mít "neokoni" i nadále zájem na likvidaci dohody MINSK 2? Umravní v pondělí v Kyjevě kancléřka Merkelová a prezident Hollande Porošenka?

Zeolit
před rokem

III. ONLINE: JANUKOVYČ USTOUPIL. PŘIŠEL O PRAVOMOCI A TYMOŠENKOVÁ MÍŘÍ NA SVOBODU

Naděje na konec krveprolití se zrodila během jednání Janukovyče s opozičními vůdci Vitalijem Kličkem, Arsenijem Jaceňukem a Olehem Ťahnybokem, které zprostředkovali ministři zahraničí Německa a Polska Frank-Walter Steinmeier a Radoslaw Sikorski a ruský ombudsman Vladimir Lukin.

Obsahem dohody je příslib prosincových mimořádných prezidentských voleb, návrat k ústavě z roku 2004 a vytvoření nové vlády národního porozumění. Na okamžitou demisi, kterou žádala radikální část opozice, Janukovyč nepřistoupil.

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti...

Zeolit
před rokem

IV. VOLODYMYR PARASJUK (26), vystudovaný ekonom ze Lvova, tak otevřeně vyzval k porušení dohody, kterou předtím pracně vyjednávalo trio unijních ministrů zahraničí. Majdan jeho slova bouřlivě podpořil a krátce poté už Janukovyč letěl z Kyjeva na východ.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/...

https://www.youtube.com/watch?v=C6cpyRwl...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...