Tragédie: Čtyři děti zahynuly při požáru doma

Freckleton - Čtyři děti zahynuly při požáru, který propukl během narozeninové oslavy jejich matky na severu Anglie. Informuje o tom v neděli portál deníku Daily Mail

Michelle Smithová, matka dětí, oslavovala v sobotu své 36. narozeniny s rodinou a přáteli. Popíjeli a tančili v domě i na zahradě, když v domě propukl požár.

Devatenáctiletý syn oslavenkyně Reece Smith vběhl do domu, aby zachránil své mladší sourozence - čtyřletá dvojčata Holly a Ellu a dvouletého Jordana. Z domu však nevyšel.

Na místo přijely hasičské vozy ze tří okolních měst.

"Dostali jsme zprávu, že oheň uvěznil lidi v domě. Vyvedli jsme ven jednoho dospělého a vynesli jsme čtyři děti," řekl velitel zásahu Phil Cox. "Děti se otrávily spalinami, záchranáři je převezli do nemocnice. Tam všichni čtyři zemřely," dodal Cox.

Dědeček dětí byl v šoku. "Slyšel jsem ve zprávách, že v ulici Lytham Road propukl požár a hned jsem pomyslel na Michelle a děti. Ještě jsem neměl příležitost s Michelle mluvit. Je to příšerné. Naposledy jsem je všechny viděl po Vánocích. Vůbec nechápu, jak se to mohlo stát," řekl šestapadesátiletý Keith Smith.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...