Radek John a Bohuslav Sobotka: prázdné hlavy duní

To samozřejmě neřekli oni o sobě, protože to nevědí, ale jsou tak málo inteligentní, že to dnes 6.11.2012 na tiskových konferencích na sebe ve zlobě neprozřetelně prozradili a na čt 24 se dá dohledat. Tak tedy fakta:

Radek John na tiskové konferenci

Byli jsme upozorněni, že nám bude vyhrožováno, že budou sebevraždy že to bude strašné. My nevěřili... A pokračoval: my jsme šli do voleb rozbít zaběhnuté politické strany. A parafrázovaně dopověděl. Ale oni byli tak drzí, že místo abychom my rozbili ODS, tak oni rozbili nás a jak vidíte, nás jedenáct je jednotných a dále pracujeme na svém programu. Je to sprosté, že ODS se nenechala rozbít...! Šli jsme udělat masakr do sněmovny, a oni byli tak drzí, že zmasakrovali nás a ODS se nerozpustila. Drze se nerozpustila, přestože jsme ji o to žádali....Každá malá strana, která chce rozbít zavedený systém politických stran, je sama rozbita... ODA, Zelení, Věci veřejné.  Velmi zkušený politik řekl: bude vás nakonec osm. Budou vám nabízet prachy, budou tady sebevraždy, budou tady vydírání a my sme se smáli... Vše se potvrdilo. Kočí to řekla...

A Bohumil Sobotka na tiskovce exceluje

Ti nikým nevolení přeběhlíci, co zůstali ve vládě... A ti poctiví nepřeběhlíci , co přešli do opozice....

Takže ti, co pokračují ve stejném programu vlády Karolíny Peak jsou přeběhlíci, a ti, co přešli (byli vyraženi) do opozice v čele Johnem a Bártou, jsou ti poctiví na správné straně...

A dokonce ani ti rebelové nejsou už to, co bývali. Řekl Zaorálek. Oni dokonce za stranu ODS budou hlasovat se stranou ODS. Umíte si to představit? Členové ODS budou nakonec hlasovat s ODS.... To je neuvěřitelné, co se tam děje.!!!! Se zoufalým výrazem dodal Zaorálek.

A Sobotka by měl dodat:

Chci říct, že se permanentně zhoršuje výhled pro příští rok a..... "zatímco Řecko, Španělsko Itálie a další prosperují" náš stát padá.

Ten konec sice neřekl, ale s kým jiným by to porovnal než Francií, Portugalskem a dalšími státy EU ?

Dobře, jednodušší lidé na to skočí, ale

proboha

ti novináři na tiskovkách jsou tak tupí, že na to nereágují a pouze papouškují stupidity?

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...