Agrofert a Babiš v pozadí největšího finančního podvodu na Slovensku?

Pokud zprávy, které přišli ze Slovenska jsou pravdivé, pak je to přímo děsivé. Babiš jako budoucí ministr financí na Slovensku obchází zákony a nakupuje podniky přes bílé koně - nastrčené figurky! Šílené.

Malinká větička z minulého týdne, která vypadala jako nakydaná špína kolem procesu s Babišem, který je obviněn jako spolupracovník komunistické STB, nabývá hrozivých rozměrů. Nákup podniků přes nastrčené bílé koně, známé z Čech, se najednou vynořily na Slovensku.

Ukázka, jak budoucí ministr financí a jeho parta obcházejí zákony

Antimonopolní úřad zakázal nákup Prvé Bratislavské Pekárenské. Zákony nezákony, Babiš si najal bílého koně, ten tuto firmu nakoupil a Babiš se směje, jak krásně Agrofert oblafl slovenské zákony!

 

Zde jsou zdroje a fakta!

Miliardár Andrej Babiš ovládol slovenskú spoločnosť Prvá Bratislavská Pekárenská (PBP). Firmu, ktorá bola pôvodne súčasťou skupiny United Bakeries, získal prostredníctvom inej slovenskej firmy Majetky s.r.o. Informuje o tom nové vydanie týždenníka Euro, ktoré vyjde v pondelok.

Pred dvomi rokmi pritom usiloval o prevzatie celej skupiny United Bakeries, transakciu ale odmietol slovenský Protimonopolný ú­rad.

Kúpa Prvej Bratislavskej Pekárenskej cez prostredníka mu tak umožnila vyhnúť sa konaniu protimonopolnému úradu.

Spoločník United Bakeries Marko Pařík Euru potvrdil, že Agrofert bol ako konečný vlastník známy dopredu. „Vedeli sme to od začiatku, rovnako to vedeli banky,“ uviedol Pařík. Spoločnosť United Bakeries predala aj pekáreň Peza v Žiline. Jej kupec ale nie je známy, v štatutárnych orgánoch firmy je zapísaných niekoľko advokátov. Rovnako  Babišovi?

V České republice zvěřejnil:

Autor: ČTK
www.ctk.cz

Skutečně je toto nový ministr financí? V případě ODS by Ištvan nepovolal 400 Šlachtů, ale možná celý policejní sbor. Jenomže na to nemají čas, hledají 150 milionů a kila zlata!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 3 roky

Autore, doufám, že Ištvan a Šlachta hledají jenom majitele milionů a zlata... :-)

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...