Další exkluzivní trhák nové novinářské hvězdy Terezy Spencerové  tentokrát s prezidentem Sýrie Bašárem Asadem.

Prosinec přinesl útlum amerického průmyslu. Ne sice razantní, ale výroba elektřiny a aut. Zatímco američtí "expertní" ekonomové tvrdí, že to nic dramatického není, je možné data číst i jinak.

Haag začal vyšetřovat možné válečné zločiny v Palestině

Izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman dnes označil postup soudu za skandální.

Kolorit dokreslují zrůdné americké filmy typu řezání motorovou pilou do lidských těl co nejlépe veřejnosti vykreslených, soulože stejných pohlaví veřejnosti do detailů předhazované a na druhou stranu zákazy občas zmiňovaných Karafiátových Broučků. Přetvářka a hnus!

Vážený pane prezidente Zemane, vážený ministře vnitra Chovanče, velmi moc prosím, ukončeme hysterii kolem náboženských výkřiků. My terorismus nevyvážíme a nikdo nám ho sem nedováží. Nestrašme lidi!

Pane předsedo vlády České republiky Sobotko, vyslovil jste větu, která by se měla tesat do kamene:" Teroristé vznikají všude tam, kde se zhroutily režimy". Pouze bych si vás dovolil lehce poopravit:

Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA. Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.

Josef Havránek

Vydavatel Neviditelného psa se  evidentně  s úvodníky příliš nepáře. Někdy jsou dobré, jindy mizerné, ale vždycky úderné…

Spojené státy i evropské země poskytovaly již na začátku války v Sýrii finanční podporu některým povstaleckým skupinám. A to i těm, které nyní považují za teroristické a jsou cílem koaličních úderů.

Vláda a vojenská doktrína USA obětuje dluhy a cenu černého zlata za miliony životů! Je na vás, přátelé a občané USA, Francie a Anglie, abyste si udělali pořádek ve svých zemích! Ale my, občané České republiky za vládu USA a její dluhy krvácet odmítáme!

Glosa k Partii.

Přátelská výpomoc
Přátelská výpomoc

Syřané a další neutíkají ze své země k nám před islámem, ale před americkými, francouzskými a anglickými bombami, které jim házejí na jejich domovy bombardéry z těchto zemí.

V polovině roku 2012 jsem poprvé otestoval banku, která měla tak jednoduchou smlouvu, že to bylo až podezřelé. Žádné ohlupování, pravidla jasná, jednoznačná. Na našem trhu až nenormální.

CELAC: zkratka pro Společenství latinskoamerických a karibských států, neboli  označení pro spolek všech amerických zemí kromě USA a Kanady.

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o jeden stupeň na BBB-, tedy těsně nad spekulativní pásmo. Jako důvod uvedla pokles cen ropy a hodnoty rublu, které výrazně zhoršují hospodářský výhled země.


Je třeba důsledně trvat na jediné pravdě a to má Bílý dům a Brusel. Všechny weby obsadily ruské jednotky a donutily majitele, aby vytvářely ruskou propagandu! Některé uplatily!

Nejedná se o to, že policie nechce dávat informace, které často novináři zneužijí a vyšetřovatelé pak jsou zoufalí. Navíc to může ohrozit samotné policisty.

Zpravodajství se předhánějí v informacích, jak na ropě dostává Rusko na frak. Jako by ostatní svět zmizel. Pojďme se tedy podívat jinam.

Velice, velice opatrně bychom měli dělat závěry několika výkřiků z redakce časopisu Charlie Hebdo. A měli bychom zachovat chladnou hlavu.

A pokud je to jenom „ forma poplašné zprávy či mystifikace“, tak je čas položit si tuto otázku skutečně: proč tito dva už nejsou ve vazbě a s nimi lidé, co se na americké ambasádě podíleli na svržení legální vlády?

Z JINÝCH ZDROJŮ|7. ledna 2015|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Na základě již dříve podepsané dohody propojí Írán národní elektrické rozvodné sítě s Ruskou federací.

Island se chystá oficiálně stáhnout svou žádost o vstup do EU, řekl islandský premiér Sigmundur Davíð Gunnlaugsson. Reykjavik chce také zrušit finanční dohled, který na zemi uvalila EU během finanční krize v roce 2008.

Už několik dní slyšíme o hroucení Ruska a strategii USA. (Aktualizováno 18:18) Tržní ceny ropy Brent poprvé od roku 2009 propadly k 53 dolarům za barel, americká lehká ropa WTI se ocitla pod 50 dolary za barel.

 

Zázrak
Zázrak

Než si mnozí poklepete na hlavu, stojí za to si přečíst několik vět. Budou srozumitelné, jednoduché a pochopí skoro každý.

Karasi, Palato, táhněte k čertu!

Obama a USA nás přesvědčují raketovými základnami, že lhář a zločinec je Putin v čele Ruska. A důkazy prý jsou, jenom je nějak nestíhají občanům ukázat.

 

Stát Palestina
Stát Palestina

Izrael ví velmi dobře, že taháním za nitky daní Palestiny může vydírat, může neplatit a vyprovokovat kdykoliv zastavením peněz povstání a tím odůvodnění, že Palestinci jsou zabijácké zlo.

 Přečtěme si, co píší Reuters a další zpravodajství:

Osadníci Izraele na území Palestiny zaútočili sekerami na diplomaty USA, kteří přijeli přešetřit likvidaci obživy farmářů a kácení olivovníků obyvatel Palestiny.

Vůbec se nebudu snažit v následujícím textu cokoliv analyzovat. Každopádně údaje jsou tak absurdní, že pro mě osobně není jednoznačné, zda ruská krize je ruskou krizí se vším všudy.

Trochu ironické poselství k některým našim spoluobčanům, plazícím se po zemi před velkým bratrem. Jednou zleva, podruhé zprava...A slova písně s úpěnlivou prosbou po spravedlnosti a obyčejné lidskosti...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...