Pane Babiši, jsme stejně staří. Chtěl bych věřit, ale zkušenost mi říká, že důvěra na sliby se nevyplácí. Zažil jsem jich příliš.

 

Málokdo čte programy stran a ještě míň lidí tomu rozumí. Udělejme si průřez napříč stranami, jaké ve skutečnosti jsou.

Anketa, která je totožná s tou, jejíž výsledky se objevují na titulní straně.

Vážně si myslel jaderný fyzik Janouch, že kroužkováním se dostanou nahoru ti, co jsou nejkvalitnější a nejslušnější? Jak hluboce se mýlil....

Před časem vyšel v médiích článek s titulkem Obří dluh USA z výšky hledí na mrakodrapy. Autor v něm využil výmluvnou vizualizaci, která se masově šířila sociálními sítěmi.

Šílené, neuvěřitelné, zvrácené. Ne, spíš je to naprostý zločin: odsoudit 17 letého chlapce za adresy. Čtete dobře - za odkazy na internetu Ústavní soud v čele s bývalým komunistou Rychetským rozhodl:

 

Obviněný šéf Vojenského zpravodajství (VZ) Milan Kovanda v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo

a nejvyšší státní zástupce Zeman tvrdí, že ukradené zlato a a 150 milionů Ištvan neukradl, má v něj naprostou důvěru a po volbách prý vše do koruny vrátí. Že to nespotřeboval Ištvan na osobní spotřebu a proto má v Ištvana bezmeznou důvěru.

Tuto polemiku píši pod dojmem článků o knížce V.Klause v denících a tv,  pod dojmem článku Léčba Klausem a přihrává mi k tomu i článek v Lidových novinách bývalého poslance za ODS Jana Bauera.

 

Neuvěřitelné, jak se prolínají světy navzájem. Bývalí uvědomělí komunisté ve vysokých funkcích a s nimi ruku v ruce a s prapory revoluce rudé odbory, destrukce a násilí. Kriminalizace všeho, každé pitomosti v zájmu volebního vítězství, hledání kriminality za každou cenu, politické výměny známé tisíce let najednou v rukách jednoho vyšetřovatele.

Svobodní nebudou mlčet k uzákoněným loupežím, kdy jsou lidé státem nebo EU donuceni povinně platit za výrobky a služby, které nechtějí, jak si to představuje lobbyista Pavel Telička z Babišovy strany ANO11.

Neuvěřitelné, jak některé sekty ve 21. století ještě nejsou schopny přejít na civilizaci a vzdát se mučení!

 

nechtěl jsem se k tomu už vracet, jenomže po diskuzích od Neviditelného psa až po iDNES mnohdy urážlivých jsem se rozhodl popsat, co to skutečně bylo. U nás. Jinde nevím.

Stanislava Janáčková

cepin.cz

Analytický komentář IVK č. 6

V roce 2004 se Česká republika zavázala, že se v budoucnu vzdá své osvědčené měny – české koruny – a přijme euro. Byla to podmínka našeho vstupu do Evropské unie, o který jsme řadu let usilovali a na který jsme se dlouhodobě připravovali.

To, co se nyní děje ve veřejném životě, nemá obdoby. Zatímco nákup syna pani Němcové (ODS) ve služebním autě byl brán jako neuvěřitelné zneužívání moci pravicových sil,

nebo poslouchat naše zblbla, kandidující do poslanecké sněmovny v čele se Zaorálkem a Babišem?

Bývalá místopředsedkyně Strany zelených a exposlankyně Kateřina Žáková (Jacques) po vysoké škole pracovala jako zaměstnankyně Úřadu vlády ČR.
"Ta práce mě bavila, ale když jsem se po mateřské měla vrátit a viděla to prostředí a absenci odbornosti, věděla jsem, že tohle nechci," říká politička Žáková.

Brno - Plzeňská exekutorka Martina Tetzeliová neuspěla s ústavní stížností proti rekordní pokutě dva miliony korun, kterou jí v květnu uložil kárný senát Nejvyššího správního soudu. Ústavní soud (ÚS) stížnost označil za zjevně neopodstatněnou, zjistila dnes ČTK z usnesení v internetové databázi.

Těžkou chvíli prožil ve středu večer řidič pražské tramvaje číslo 5, který šel přehodit výhybku. Tři opilí cestující, kteří se rozhodli vystoupit, ho po upozornění, že vystupují mimo zastávku, napadli. Řidič skončil se zlomeným nosem v nemocnici.

Ne, není to pravda, berte to s nadsázkou. Pouze když jsem si přečetl text, tak mimo jedné věci to je napsané, jako bych to napsal já.

I když policie a státní zastupitelství mají svá specifika od ostatních zaměstnání, přesto si neumím představit, že by mohl někdo pracovat stejným způsobem.

Bývalý ministr průmyslu a obchodu za ODS Martin Kocourek i jeho matka si mohou oddechnout. Policisté je totiž nechtějí znovu obvinit z poškození věřitele kvůli zatajení 16 milionů při politikově rozvodu. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/kocourkovy-odklonene-miliony-u-soudu-neskonci-1023912#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Proč s námi někteří novináři či komentátoři hrají nefér hru?  Na jednom renomovaném komentátorovi velice známém i ze zpravodajství na veřejnoprávní české televizi Petru Fischerovi si to ukažme.

Reakce na další porážku Slavie? Ani výměna trenéra a příchod nových posil její fanoušky neuklidnily.

Po zralé úvaze jsem dospěl k tomuto přesvědčení. Jistě se budete ptát, jak jsem k tomu došel. Nuže....

Rozhýbat ekonomiku vyššími výdaji je recept, který byl moderní zhruba v době, kdy se narodil Miloš Zeman.

 

Opět Evropou obchází strašidlo bezmoci. A ta bezmoc je stále hrozivější. Opět vstávají ti, o kterých jsme si bláhově mysleli, že přirozeně vymřou.

 

 

Překrucování faktů a nespravedlivé napadání majority mě donutilo napsat protest osobě, která toto ve všech denících vyprovokovala.

 

Je září, rok 2013. Každá uklízečka, každá pomocná síla pracuje s počítači, sedmdesátiletí důchodci běžně surfují po internetu.

 

Tak toto se řešilo v předminulém a minulém století. V nejstarší republice světa San Marinu se ženy tohoto práva dočkaly až roku 1960

A rovnou v první větě píši: kdo mě nařkne z jakéhosi bolševismu je nikoliv Zemanův pseudo, ale skutečný hlupák non plus ultra!

„Demokraté v Evropě, vzbuďme se!“ 

Významná periodika u nás (Lidové noviny, 4. 9. 2013) i ve světě přinesla prohlášení Daniela Cohn-Bendita, známého anarchisty, bojovníka na pařížských barikádách v roce 1968, a Felixe Marquardta, spoluzakladatelů hnutí Europeans Now, nazvané Mladí Evropané... Sjednoťte se!

 

 

Velký ohlas, který vzbudil článek „Proč mi Zeman zvrací v obýváku?“ a upřímně musím říci, že tentokrát obsahem a nikoliv nadpisem, mi dává povinnost osvětlit některé obraty.

 

 

Nikdo nemá morální právo mě osočit za slova v nadpisu, leda že by doložil, že tvrdá data níže napsaná nejsou pravdivá. (Navíc je sám používá)

 

Věnováno šéfredaktoru  Balšínkovi z Lidových novin a skutečným novinářům – některým kolegům Martina Komárka

Mnoho lidí zoufá, že za "komunistů" jsme se měli lépe, protože prý vše bylo levnější. Ale opravdu? Už několik srovnání ukázalo, že při přepočtu na současné příjmy, je to u většiny položek právě opačně. A jak si ve srovnání stojí školní pomůcky a potřeby?

 

Taková kráva nebeská, co si o sobě myslí, zlodějská chátra, drzá opice

Díky moc. Strašně jsem si oddechl. Já už se fakt bál, že mě přesvědčí a pivo nebude kde ochladit! Moc moc děkuji.

Není na škodu si připomenout výroky k „amnestii“ tři čtvrtě roku po té. Co vlastně říkali někteří aktéři a jak „moudré“ máme soudce.

 

Česká specifika se opět odrážejí stylem „Dobrého vojáka Švejka“. Zatímco jinde padají hlavy a policie je v plné polní....

 

A slovo starý nenaráží na věk, ale na dobu, kdy šokoval své protivníky, kdy šokoval i celou Evropu. Konečně ho zase poznávám.

 

Podle ÚS nelze na jednání porodních asistentek vztahovat stejné nároky jako na poskytování zdravotní péče v porodnici. 

 

Předkládám  pohled člověka, který se za svůj život setkal s mnoha střípky a ty dávají mozaiku určitého vidění.

 

Jak je občan chráněn, proti státnímu zástupci, který může být součástí obrovského zločinu a zametá stopy?(  Viz upozornění předsedkyně Vitáskové)

 

Předem upozorňuji, že jsem se nikdy žádného protiromského, či proromského pochodu nezúčastnil.

 

Holt Velká Morava po sobě zanechala kvalitní potomky. Původně to sice vypadalo, že nadčlověkem je pouze jeden výjimečný samec. Borec hejtman Hašek.

Přece je logické, že celá armáda Sýrie, která vítězí na všech frontách, k hrdinnému vítězství potřebuje jednu chemickou raketu….

 

Ostře protestuji proti způsobu, kterým ostatní dehonestujete. Proti způsobu, který sám často kritizujete!

Slavnosti Svatý Jan pod Skalou, dravci a myslivecká mše

 

Jak jsem se možná stal součástí zločinu zaneseném do análů Ištvana a Šlachty... A mám strach, že budu obviněn.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...