Už je to tady: Vítek má být stíhán za to, že upozornil na podezřelou policejní akci!


Podezříval jsi policii, když se záhadně rvaly dvě partičky a média s policií to chtěla hodit na rasistické občany z Prahy? Tak to né, holenku, i s Nečasem jsem si poradili, natož s nějakým Vítkem!


Vítek - Patrioti.cz
Vítek - Patrioti.cz

 

Horlivost policie nezná mezí: nejdřív vlajka, nyní Vítek

 

 

 

Policie začala stíhat  předsedu strany Patrioti ČR Jiřího Vítka, který vyjádřil pochybnosti ohledně známého incidentu, kdy se střetli maskovaní extremisté s levicovými demonstranty. Vítek naznačoval, že mohlo jít o policejní provokaci řízenou dnes už proslaveným „mužem v hnědé bundě“. Podle policistů se tím dopustil pomluvy, za což mu nyní hrozí až dva roky vězení. Samotný Vítek ale jakoukoli vinu popírá. „Jestli má být někdo vyšetřován, tak rozhodně velitel zásahu, a ne já,“ glosuje pro ECHO24.cz. Potyčka mezi dvěma skupinami demonstrantů, ke které došlo v Praze na Malé straně během únorové demonstrace proti islámu, budila emoce už od počátku.

Podle policie čistě náhodná akce zrovinka tam, co měl jít obrovský dav na Konvičkovu demonstraci. Prý to byli maskovaní radikálové, kteří se střetli s levicovými demonstranty, ale podle mnohých ve skutečnosti nebyli pravicoví extremisté, ale policisté v přestrojení.

Především „muž v hnědé bundě“, který na záběrech z demonstrace působí dojmem, že skupinu maskovaných mužů řídí a dává jim pokyny. Pochybnosti pak pouze posílila skutečnost, že se někteří z radikálů opakovaně objevili ve dveřích budovy, jež spadá pod ministerstvo vnitra. Podezření, že šlo o řízenou provokaci, ostatně den po demonstraci vyjádřil i předseda Patriotů a profesionální hasič Jiří Vítek. „Scénář ze sobotní demonstrace pro média psala pravděpodobně policie, která účelově připravila malou epizodu, která však mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, které někdo v této hře obětoval,“ napsal v sobotu 7. února na svůj blog na serveru iDNES.cz.

Hlavně nic neobjastnit, ale zlikvidovat toho, kdo si podezřelé akce všiml!

 

 TZ: Blog, který otřásl nejen internetem, jak dál ( Thunovská ulice)   „V pondělí jsem byl na výslechu, kde se mě ptali, jestli jsem příspěvek skutečně napsal a jestli si za svými slovy stojím. Obojí jsem potvrdil,“ řekl Vítek serveru ECHO24.cz. „Pomluvy jsem se měl dopustit tím, že jsem naznačoval, že za tím incidentem stálo ministerstvo vnitra a že to připomíná praktiky Státní bezpečnosti,“ dodal.

Co se týče samotného incidentu, Vítek i nadále nepřestává pochybovat: „Stále si stojím za tím, že celý ten zásah byl absolutně zpackaný. Jestli někdo má být vyšetřován tak rozhodně velitel zásahu a ne já za pomluvu. Byla to naprosto diletantská práce policie, která byla tak zpackaná, že se nenabízela jiná možnost, než věřit, že je to zinscenované.“ Předseda Patriotů Vítek donedávna zároveň působil jako šéf Unie bezpečnostních složek (UBS). Vedení odborové organizace následně opustil kvůli rozruchu kolem jeho příspěvku na blogu. „Z funkce předsedy jsem odstoupil až kvůli této kauze. Rozhodl jsem se pro to dobrovolně.

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
bývalý OSVČ
před 5 měsíci

UOOZ...Hlupáček Chovanec neví, že si podřízl větev?
Když chce Sobotka zachránit ČSSD tak musí obětovat někoho ze svých blízkých papoušků a podlézačů. S největší pravděpodobností obětuje tohoto plzeňského prosťáčka, který si myslí že je ředitelem zeměkoule. Když Sobotka necouvne tak pohřbí celou ČSSD a nebo sebe, vystoupí z pozadí jeho rivalové, Hašek s Tejcem a převálcují ho jako
ubohého podlézače bez vlastního názoru a páteře. Již se to velmi rychle blíží tak jak krajské volby a parlamentní, kde by ČSSD mohla spadnout někam okolo 10% což by automaticky znamenalo Sobotkův konec.

opus111
před 5 měsíci

Vše jen vaše zbožné přání pramenící z nějaké Sobotko-fobie a ČSSD-fobie.

Fobie je psychická nemoc a dá se léčit. :)

Pravice už vyslala jasný signál, ať si ten vyděrač Babiš klidně jde, pravice Sobotku podrží v menšinové vládě.

Po volbách si Babiš ani neškrtne, nikdo by s ním nešel do koalice.

Ekonomika šlape, nezaměstnanost minimální, platy jdou nahoru.

Vidím to i na diskusích, jak se mění směr, lidé začínají chápat, že ČSSD je pro ně přínosem, ubývá těch nesmyslných výkřiků jako například OKD.

Jinak je opravdu směšné, že Udženija opět v Partii blábolila o OKD.

Mládek ji odborně a informovaně poslatavil do latě a vysvětlil, že zlodějna v OKD proběhla za Klause. :)

OKD je dobrý lakmusový papírek, pokud nějaký analytický server začne blábolit o OKD, tak je jasné, že se jedná o mediální žumpu viz pravyprostor apod.

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

novota
před 5 měsíci

Kudy chodí tady krade....a toho socanskýho primatora z olmitze vyšetřuje uooz..... http://pravyprostor.cz/praha-zacala-resi... akdo hlasoval proti......

novota
před 5 měsíci

Takže socani dělají pořádek v policii a odchovancův náměstek, který to má na starosti je bývalý kovaný stbák tak to je goool...ha ha

n
před 5 měsíci

Kudy chodil tudy krad sociální demokrat...palas, svoboda , diensbier, atd...

novota
před 5 měsíci

A dále šlachta prošetřuje soudruha primatora od socanu z olomouce....http://pravyprostor.cz/probiha-pokus-o-s...

opus111
před 5 měsíci

Zase bláboly o nějaké kauze OKD. :) Přesně to potvrzuje, co jsem již napsal. Naprosto účelové ostouzení ČSSD a jmenovitě Sobotky. Už jsou fakt trapní. Pravý prostor, další mediální žumpa.:)

To už je fakt směšné. :)

Ještě, že už toho Šlachtu uklidili a nic nevyšetřuje.
Zadarmo drahý. :)

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

Lomcovák
před 5 měsíci

Pane Pokorný, tuto policejní krizi vyvolali Chovanec a ČSSD, výjimečně nikoli americká ambasáda.

Stačí si přečíst, jak jásá Klausův Hájek (bývalý tiskový mluvčí Václava Klause a bývalý zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky) na Parlamentních listech, že "chobotnice chorobně ambiciózního šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) plukovníka Roberta Šlachty dostala ránu na komoru".

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/po...

Šlachtův útvar nyní prošetřuje kauzy, týkající se Ivana Langera (ODS) v Olomouckém kraji nebo společnosti ČEZ a solárních elektráren.

opus111
před 5 měsíci

Přesně jak píšete. A už dává smysl, proč je proti ČSSD více než rok vedena nenávistná dehonestační kampaň. Tu se vymýšlejí naprosto nesmyslné souvislosti, že prý neroste HDP, že se nesnižuje nezaměstnanost, že platy nerostou (prý jen těm z nejvyššími příjmy, i když fakta hovoří o pravém opaku).

Prostě ČSSD dělá pořádek nejenom v ekonomice po naprosto katastrofálním ekonomickém výbuchu Kalouska, ale dělá pořádek i v policii a exekutivě.

Proto ta nenávistná kampaň proti ČSSD. Teď už to snad pochopí i zarytí pravičáci.

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

Lomcovák
před 5 měsíci

Vítku, Šlachto, držte se, bojujte! Jsme s vámi!

novota
před 5 měsíci

Mafie a kmotří s pomoci socanu opět zvítězili....http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

Doga Malor
před 5 měsíci

Je pravda že oranžbolševik mně poučil o významu slova Totalita vtomto směru jsou opravdu na úrovni ona Firma ANO s osvědčenou paní Jourovou a její cenzůrou se spolehlivě řadí k nim .

opus111
před 5 měsíci

Okamura je je nebetyčný populista, už jsem tu jednou vysvětloval, jak si vymýšlel, že vláda prý nechtěla přidat důchodcům.

Tentokráte přichází ze zcela vymyšlenou historkou o tom, že prý Šlachta šlápl Sobotkovi na kuří oko jménem OKD.

Je zajímavé, že stejné parlamentní listy dělají v jíném článku ze Šlachty, Bradáčové a Ištvána v podstatě chapadla mafianské chobotnice s čímže se dá rámcově souhlasit, ale podrobnosti si ještě nechám na příště.

Ja kje to však s OKD? Nikdo znalý věci nemůže nikdy tvrdit, že na Sobotkovi visí nějaká kauza OKD. Sobotka OKD neprivatizoval. OKD bylo de fakto zprivatizováni již v roce 1997, kdy Karbon Invest už držel majoritu 52% akcií. Co se týče bytů, tak ty vložil do fondu OKD již v roce 1990 Vladimír Dlouhý.

Ani cena za menšinový podíl nebyla podhodnocena. Ostatně za většinový podíl zaplatila Karbon Invest méně než za ten menšinový. Je zajímavé, že tímto se nikdo nezybývá.

Sobotka navíc vtělil do smlouvy při prodeji menšinového podílu, že "kdyby byla někdy zjištěna nedovolená podpora státu", jinými slovy, kdyby někdo prokázal, že se prodal menšinový podíl pod cenou, pak je smluva neplatná. Tímto je Bohuslav Sobotka navždy z obliga.

Proto znovu pakuji, Okamura si opakovaně vymýšlí nesmysly, ale lidé si neověřují fakta a naskakují na ty jeho vyměšlené bláboly. Bohužel s většinou lidí se dá velmi snadno manipulovat a Okamura to moc dobře ví.

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

novota
před 5 měsíci

Policejní president co kryl lihovou mafii....http://hilser.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=...

novota
před 5 měsíci

Kdo chce odstranit Šlachtu...čssd http://rozvoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?...

novota
před 5 měsíci

Restaurace jsou plné max 30 minut...http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domac...

babiš = krejčíř
před 5 měsíci

Opravdu mě netěší, že se společnost obrátila dnem vzhůru a vládne nám spodina.

To byl opravdu pohled, když se loni při předávání státních vyznamenání prezidentem republiky 28. 10. 2015 rozvalovali ve Vladislavském sále Pražského hradu rozvedený Tomáš Tuhý s milenkou vzhledu ostravské šlapky nebo ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (Babišovo ANO) se svou milenkou - náměstkyní téhož ministerstva Olgou Letáčkovou.Náměstkyně Letáčková je zodpovědná za vadný monitorovací program evropských fondů MS2014+ pro období 2014-2020 od firmy Tesco SW bratra senátora Martina Tesaříka z ČSSD, zastavení čerpání evropské dotace Evropskou komisí a škodu českým daňovým poplatníkům 568 milionů korun. Když totiž Evropská komise odmítla proplatit MS2014+, vláda Bohuslava Sobotky se v dubnu 2015 usnesla, že 568 milionů korun Tesaříkům klidně zaplatí ze státního rozpočtu.

Tuhý s doprovodem od 11:47
Šlechtová s doprovodem od 3:20
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10...

babiš = krejčíř
před 5 měsíci

Odstoupit by měl především "prezident Policie ČR" Tomáš Tuhý, proslulý slepotou k výrobě nelegálního jedovatého alkoholu v Moravskoslezském kraji, kterého si v dubnu 2013 vybral do funkce náměstka na policejním prezidiu KMOTR ÍČKO LANGER, DŘÍVE POLITIK, NYNÍ MILIARDÁŘ. Tedy prostřednictvím Langerova žabáka, tehdejšího policejního prezidenta Martina Červíčka.

Když se ÚOOZ loni pustil do vyšetřování Íčka v Olomouci, náhle chce Tuhý reorganizovat a zrušit ÚOOZ. Pozoruhodné.

V květnové Koncepci policie do roku 2020 není o něčem takovém ani slovo!

Ema má maso
před 5 měsíci

Do vezeni by meli jit predevsim lide z UOOZ, kteri zaridili sestreleni Necasovy vlady na zaklade naprosto nesmyslnych "dukazu" o ne/darovanych kabelkach - pocinaje Slachtou, Istvanem, Bradacovou ...

babiš=krejč
před 5 měsíci

Směšné. Režim už mele z posledního.

opus111
před 5 měsíci

Krátce bych váš výkřik popsal jako "hysterie".

V každé společnosti jde především o ekonomiku. Zřejmě neznáte ekonomické výsledky, kterých dosáhla Sobotkova vláda za pouhé 2,5 roku.

Nezaměstnanost opět prudce poklesla, kdy od výchozího stavu v lednu 2014 se jedná o pokles 37%, v absolutní hodnotě pak 234 000 lidí našlo novou práci.

Co je naprosto zásadní, že rostou výrazně mzdy. Nárust průměrné mzdy je 2700Kč a medián prakticky kopíruje průměrnou mzdu, což jasně dokazuje, že rostou příjmy všem a nikoliv, jak někteří manipulátoři chtějí tvrdit, že jen těm nejbohatším. Realita je taková, že právě těm s nízkými příjmy rostou mzdy nejvíce. A prognóza je, že dále porostou.

Důležité je, že stát se nezadlužuje. Celkový státní dluh se zvýšil jen o 4 miliardy, kdy však HDP vyrostlo o 400 miliard. To je naprosto famózní!

Opět se zvyšuje porodnost. Je to dáno tím, že vláda podporuje rodiny s dětmi zavedením odpočtu z daní na každé dítě, kdy první dítě 1200 a druhé další 3600 ročně. Zavedlo se také školkovné.

Mohl bych popsat ještě mnoho dalších pozitivních parametrů, ale už tak vím, že to někteří psychicky nezvládnou a zese budou psát něcé o trollovi apod. nesmysly.

Přestaňte číst nesmysly různých VK na Aaronetu nebo demagogie nějakého Kapala ba SVR a podívejte se kolem sebě v životě. Lidé se radují ze života. V létě jede 5 miliónů lidí k moři a v zimě se zajeďte podívat do některého lyžařského střediska a uvidíte, že statisíce lidí má výstroj za desetitisíce a pernamentka za 600Kč není pro ně probléma lyžují celý den. V létě pak přesedlají na kola za desítky tisíc a před domem stojí milióny zahraničních aut. Každý má doma automatickou pračku, ledničku LCD TV, digitální kamery a fotaparáty a Hi-Fi soustavy a domácí kina.

Lidé chodí hezky oblékaní, restaurace jsou plné a taxíky se můžou zbláznit, jak nestíhají zákazníky. Děti málem od první třídy mají mobily a počítače a tablety a značkové oblečení.

Většina lidí už má rozum a pravici volit nebude a těch pár alternativních křoklounů co se jich vždy sejde 50 na demostraci, tak ti se vykřičí, uleví se jim a jede se dále.

jiri
před 5 měsíci

Zapomínáte ale napsat,že kvůli většině těchto požitků tito lidé zadlužili celou rodinu na několik let protože si na to berou půjčky mají až do důchodu vypočítané hypotéky atd. Jen nám taky povězte kolik ročně přibylo exekucí atd. Jestli někdo oblbuje,tak jste to právě vy a vaše ČSSD. Povězte nám také jak Sobotka zastavil církevní restituce,což také před volbami sliboval. Tak že jsou to jenom socanský kecy. A to jsem tenhle hnůj volil od roku 1992. Uź se vážený pane nespletu.

opus111
před 5 měsíci

Všichni si půjčky rozhodně neberou a hypotéky jsou na absolutním minimu, tak proč si nekoupit byt, když se to vyplatí.

Exekucí v roce 2015 naopak výrazně ubylo. Navíc ČSSD řádně klepla exekutorům přes prsty. To je vlády pravice sedm let přihlížely jak exekutoři řádí jak černá ruka.

Sobotka by samozřejmě církevní restituce zastavil. Jenže voliči rozdali karty takovým způsobem, že to není možné. To byste msuel přesvědčit Lidovce nebo přesvědčit jejich viliče ať volí ČSSD.

Uvědomte si, že žijete v parlamentní demokracii a pokud volič rozdá karty, tak na to musí ostatní brát zřetel.

ČSSD prosadila přes 80% jejich volebního porgramu, to je za podmínek jak voliči rozdali karty naprosto famózní maximum.

Tímto se ČSSD stává njdůvěryhodnější stranou v Parlamentu ČR.

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

Dědouch
před 5 měsíci

Jdi do prdele žvanile

AntiOpus
před 5 měsíci

Trole zalez!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...