Český stát v tichosti a bleskurychle vyhostil tři mladíky po rvačce v Benešově, aniž by sdělil jejich národnost

 

O víkendu v neděli nad ránem proběhla v Benešově rvačka. Tři cizinci napadli dvě dívky ve věku 22 let a jednoho muže. Tato zdánlivě bezvýznamná informace by si normálně nezasloužila pozornost médií, protože takových konfliktů o víkendech probíhá spousta po celé republice, koneckonců, páteční a sobotní zábavy, tancovačky a diskotéky na vesnicích a malých městech mají svůj svéráz.

 

Dienstbiere, my je ale známe!
Dienstbiere, my je ale známe!

 

V tomto případě ale došlo k něčemu výjimečnému. O rvačce ihned informovala většina mainstreamových serverů a začaly se dít věci. S neuvěřitelnou rychlostí totiž už v pondělí soud v Benešově cizince vyhostil ve zkráceném řízení, aniž by ovšem uvedl jejich národnost. Za normálních okolností vyhošťování cizinců ze země trvá několik týdnů a v případě, kdy dotyční spáchají trestný čin ublížení na zdraví, tak se kromě vyhoštění čeká i na konec trestního řízení. Tady v tomto případě je ale všechno jinak. Útočníci byli v tichosti vyhoštěni druhý den po incidentu, hned jak v pondělí otevřel soud své úřední hodiny. Ta rychlost!

http://zvedavec.org/komentare/ 2016/08/7002-cesky-stat-v-tich osti-a-bleskurychle-vyhostil- tri-mladiky-po-rvacce-v- benesove-aniz-by-sdelil- jejich-narodnost.htm


V jiném případě by člověk zatleskal, že soudy v ČR konečně začaly pracovat rychle v zájmu občanů. Ovšem skutečnost je úplně jiná. Tutlání a utajování národnosti vyhoštěných mladíků dávalo ihned tušit, že celá rychlost soudního procesu je tak trochu na objednávku a ideologicky účelová. Zdroj naší redakce nám totiž sdělil, že vyhoštění cizinci jsou Ukrajinci tatarského původu, tedy mladí mus limové. Do ČR přijeli z Ukrajiny na základě pomoci českého státu uprchlíkům z východu Ukrajiny, ale také z Krymu, odkud po odtržení Krymu od Ukrajiny odešly tisíce Tatarů, nejprve na Ukrajinu, ale mnozí z nich v roce 2014 a 2015 přesídlili do zemí EU. Mladíci podle informací mají patřit do skupiny tatarských muslimů z Ukrajiny, jejichž rodiny dostaly v ČR přechodný pobyt v roce 2015 a v současné době čekají na pobyt trvalý.

Zbabělý premiér ČR Bohuslav Sobotka je zodpovědný za migrační procesy NWO implementované v republice, nezapomeňte na to při volbách.

 

 

Jako v Německu – Policie a soudy tají národnosti pachatelů

Vzhledem k tomu, že v ČR posilují nálady proti inkluzi muslimů a také s ohledem na to, že mladíci mají ukrajinské pasy, tak bylo rozhodnuto jejich národnost nezveřejňovat, aby se ve společnosti v ČR prý nejitřily emoce, jednak proti muslimům, ale také proti Ukrajincům. Podle našich zpráv v Benešově propukla zmíněná rvačka mezi skupinou Ukrajinců, Litevců a místními. Snaha o utajování národnosti útočníků tak zřejmě na straně st& aacute;tu pramení z obav, že tato informace by se stala municí a argumentem pro odpůrce migrace a multikulti. Strach občanů ČR z tzv. „balkanizace“ republiky je zcela na místě. Cizí etnika, a zejména muslimové, mohou být nejen temperamentnější, ale také mnohem agresivnější. Pokud se podíváte na videa muslimských mladíků kdekoliv v západní Evropě, tak jejich militantní projevy a agrese vyvolávají oprávněné obavy.

Důvodem utajování identity cizinců byla i plánovaná návštěva Angely Merkel v ČR, která přijela prosazovat nový model přerozdělování uprchlíků v EU za peníze Německa. „Kvóty za peníze“ jsou novým nástrojem Berlína na redistribuci svých muslimů do ostatních zemí EU.  Pokud se koncept osvědčí, v dalších letech se vytvoří evropský fond, do kterého budou přispívat už země EU společně, tzn. daňoví poplatníci členských zemí EU a z tohoto fondu budou potom následně hrazeny jednotlivým migrantům ve všech zemích sociální dávky na úrovni těch německých. To zaručí, že migranti přerozdělení do chudších zemí EU nebudou z těchto zemí utíkat zpátky do Německa. Takový je plán Merkelové.


Angela tedy přijela dojednat kšeft – Migranty za peníze z EU

Fond podpory migrace bude nadále využit i pro hrazení ubytování migrantů u soukromých subjektů, takže proces ubytovávání migrantů bude z beder států EU přenesen na soukromé majitele nemovitostí, kteří za to dostanou štědře zaplaceno v EURech. Je jasné, že z toho bude velký business, zejména pro developery a majitele kvalitních bytových jednotek 1. kategorie, protože muslimové z Německa jsou zvyklí na standard a v prasečáku typu „ubytovna 0+1“ nikdo z nich bydlet nebude. Koneckonců, kauza irácké rodiny z Jihlavy, která potom utekla právě do Německa, je toho nejlepším příkladem. Je však otázkou, jak se na to budou dívat občané v ČR, že migranti budou brát sociální dávky v řádech tisíců EUR, zatímco průměrný člověk v ČR na mediánové mzdě dosáhne sotva na 70% té průměrné, která ovšem tvoří sotva 35% dávky uprchlíka v Německu. To je tragédie. A to nemluvíme o českých nezaměstnaných a jejich dávkách. Být uprchlíkem v Německu se prostě ekonomicky v dnešní době opravdu a bez legrace vyplatí.

Je velmi úsměvné, že snaha o utajení národnosti vyhoštěných cizinců po banální rvačce odhaluje strach českého establishmentu z reakce národa na procesy NWO, které do ČR nasunuje Sobotkova loutková vláda. Obrovský strach z možného odporu lidu proti dohodám s Angelou Merkel by se dal krájet. Kvóty ještě ani pořádně nejedou, ale v ČR už muslimští cizinci mlátí dívky, protože se jim nelíbí třeba jejich chování, vyzývavé oblečení, make-up a šminky apod. Všimněte si na videu, že když je cizinců pohromadě více, dostávají odvahu a projevují se jako u nich doma. A to jich na tom náměstí bylo jenom pár. Když přijedete ve Francii do Marseille, kde je 400,000 muslimů a tvoří 40% místní populace [2], tak získáte najednou představu o tom, jak by to mohlo v ČR vypadat za jednu až dvě generace (20 až 40 let).

V rámci systémů řízení je nasunování migrantů procesem urychlování globálního chudnutí Evropy, a to je konceptuální nástroj z oboru tzv. dlouhodobých procesů, které se plánují na několik dekád dopředu. Mluvil jsem o tom na Svobodném rádiu minulý pátek v souvislosti s Tureckem a návštěvou Merkelové v Praze, záznam pořadu a onoho úseku najdete zde. Právě dnes se formují procesy řízení, které budou v ČR a na SK prosazovat migraci příštích 20 a více let. Pokud dnes nevznikne odpor vůči ustavení těchto procesů, v budoucnu již nebude možné je zvrátit.


Sobotkova politika typu kývacího psíka

Právě proto nadnárodní elity prosazují do vedení jednotlivých zemí EU slabé politické figury. Čím slabší politik, tím lépe kýve hlavou na příkazy globalistů. Je to takový ten psík s kývací hlavou na pružině, kterého mají někteří automobilisté na palubní desce v autě. Přesně takto fungují loutkové vlády. Kývají hlavou v rytmu jízdy auta, nikdy neprotestují. Bohužel, pokud má premiér země charakter kývacího psíka, je to tragédie pro národ. Na straně druhé je třeba říct, že procesy NWO v ČR a na SK byly započaty již po roce 1989, a protože jde o dlouhodobé procesy, nelze je už zvrátit, ale pouze korigovat. Globalizaci nelze zvrátit. Migraci nelze zvrátit (Schengen je vrcholem procesů migrace a multikulti, aniž si to uvědomujeme). Ale jdou korigovat negativní projevy těchto tezí a jde eliminovat objemový rámec těchto tezí. V případě migrace lze korigovat migraci tak, že země bude přijímat pouze kritické minimum migrantů a nebude jim poskytovat nadstandard, což odradí další migranty od cesty do ČR.

Migranti sedí u „mobilního táboráku“. Nabíječkové „festy“ jsou bizarním úkazem uprchlické krize.

Jenže právě ten nadstandard bude potom faktorem pro útěky migrantů v rámci EU do bohatších zemí a do Německa, kterému Angela Merkel chce učinit přítrž. A právě proto je nutné zajistit, aby německá kancléřka nedojednala v ČR kšeftovací politiku typu „Migranti za peníze z EU“. Nelze se proto divit, že v této kritické době bude establishment blokovat a cenzurovat všechny informace, které by vrhaly negativní obraz na cizince, zejména migranty z Ukrajiny a hlavně běžence z arabských zemí s muslimským původem. Informační pole by totiž mohlo získat barvu silně protimigračních nálad, a to by bylo v rozporu se zájmy Berlína. Takže se máme připravit na to, že nás migranti budou v ČR mlátit? Případ z Benešova je toho zářným příkladem. A český stát, podle vzoru a praxe německé policie, identitu a původ útočníků už začal utajovat.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Petr Pokorný
před 2 měsíci

Nevím, co stále řešíte: ptal jsem se admina, co s tím a nic jsme nezjistili. Vpravo nahoře bylo vysvětlení, že webzdarma už redakční stránky nepodporuje, takže to může souviset. Nevím, ale všichni vidíte, že Opus111 alias antibuzna jede dál a nic se neděje. A stalo se to, když jeden text byl natolik urážející, že byl vymazán. Takže prosím vy s křížky a další neříkejte nic o cenzuře. Není a nebude, pouze urážky typu, že je některý autor gauner, protože se to neshoduje s názorem Opuse111 alias antibuzny prostě nestrpíme. Ale opakuji, zde cenzura názoru není a nebude! Za to ručím. A sami vidíte, že antibuzna si píše, co chce a nic se neděje. Pokud, pokud velice hrubě místo diskuze neurazí autora. A toto prosím dodržujte. Jinak za příspěvky moc děkujeme.

*antibuzna*
před 2 měsíci

A jak budeš reagovat na ty nehoráznosti, že v příspěvku níže se někdo vydává za opus111 a samozřejmě tam opuse hrubě uráží výroky, že to nemá prý v hlavě v pořádku?

O tobě nesmí nikdo nic špatného napsat, ale opuse tady mohou urážet jak chtějí a ty máš zavřené oči?

To je divná spravedlnost!

A podle IP adresy musíš moc dobře vidět, že to nepsal opus111.

A také podle IP adresy musíš moc dobře vidět, že "antibuzna" není opus111.

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Pane, pokud budete kohokoliv nespravedlivě napadat a urážet, skončíte i jako antibuzna a příště už to bude pouze na heslo! Problém jsem vysvětlil jasně, takže tykání a urážky si nechte na jiné weby. A že zde máte stále přístup, lze snadno dokázat, že i přes urážky zde pořád jste. Nechceme příští web zaheslovat, ale asi bude nutné, pokud se nebudete ovládat a myslet hlavou. Nechcete si znovu přečíst, co je výše napsáno o zablokování?

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opus111 je stále zablokovaný.

A pokud tvrdíte, že ne, tak to prostě nepíšete pravdu !!!

Takže už dále nebudu s vámi komunikovat, sbohem a šáteček, když neumíte upřímně uznat, že jste pochybil.

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Marně přemýšlím, zda jste myšlenkově velice nezdatný, nebo provokatér. 100x napíši, že nevíme, kde je problém, a vy po 101 napíšete, že jste zablokovaný, tudíž sem smíte pod jiným jménem. Když jste se naučil kopírovat, tak snad dokážete zvládnout obyčejnou, holou větu, kterou ještě jednou napíši: nevíme, kde je problém. Je to schopná vaše hlavička pochopit? Děkuji.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Marně přemýšlím, jestli jste tak extrémně myšlenkově nezdatný a nejste schopen pochopit, že nejde o jméno, ale jde o IP adresu.

Takž ještě jednou a zcela polopatisticky!

Opus je zablokovaný!

Má zablokovaný přístup z jeho IP adresy!

Blokujete IP adresy za jiný politický názor. Kdoví, kolik takových IP adres už jste zablokoval, že už ani nevíte, která je ta Opuse. Je to stejné jednání jako na všech ostatních altenativních webech.

Názoroví odpůrci se blokují a nemají přístup dávat komentáře. Tímto se cíleně zkresluje nálada ve společnosti.. Je to ten nejhorší postup manipulace.

Tváříte se, že chcete vytvořit nějakou lepší společnost, přitom používáte praktiky, které sami kritizujete. Je to pokrytectví.

Takto nikdy nemůžete vytvořit lepší a mravnější společnost, protože sami se chováte nemravně.

ÚSTAV BOHNICE
před 2 měsíci

Ty si kokot!!!!!!!

*antibuzna*
před 2 měsíci

Teď to pravý opus111 vyzkoušel a je stále zablokovaný.

Je to HNUS !!!

opus111
před 2 měsíci

Přátelé, nezlobte se na mě, že to nemám v hlavě v pořádku, ale jsem zablokovanej, takže na to mám nárok. Až mě ti administrátoři odblokují, tak si to v hlavě srovnám a nebudu zablokovanej. Ale já chci bejt zablokovanej, protože mě sudí Chovanec - moje hvězda - potom může odblokovat. A Bóžu miluju a toho mě nikdo nevezme.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Reakce tohoto ultra-pravivocového sajtu ukazuje naprosto přesně, jak by to dopadlo, kdyby vláda informace zveřejnila.

Chytli by se toho zase pro změnu nějací ultra-sluníčkáři a utočili z hovna bič, stejně jako tento ultra-pravicový sajt.

Takže je naprosto správně, že vláda jednala diskrétně, ale hlavně rychle a postupem padni.komu padni, neumíš se chovat, tak vypadni z ČR a už se nevracej.

gogo
před 2 měsíci

Sobotka a jeho banda lumpu schvalila 520 milionu na zaclenovani imigrantu:

„Predmetem plnení této verejné zakázky je najít generálního poskytovatele integracních služeb pro osoby s udelenou mezinárodní ochranou pro období let 2017 – 2019. Integracní služby jsou služby zamerené na pomoc oprávneným osobám pri jejich zaclenení do spolecnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdelávání a odstranení jazykové bariéry a pomoc pri vstupu na trh práce.“

https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/s...

n
před 2 měsíci

Prý se tam rval za socany osobně soudruh buzna....jinak u buzen je žena ,která....

*antibuzna*
před 2 měsíci

To je opravdu legrační článek. Kdyby stát nejednal, tak by rozumbradové psali, že je stát slabý a neakce-schopný. A když stát jedná velmi rychle a jednoznačně, tak jsou zase označování jako kývací psíci. :)

No, to jsou opravdu legrační a hlavně protiřečící si názory. :)

Idiotismus
před 2 měsíci

Hele demente opusi111, nenapadlo tě, že to není o rychlosti, ale o utajování? Ty jsi vážně Ukrajinec nebo Slovák. Češtinu naprosto nechápeš, vůbec jí nerozumíš.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opus je už dávno ukrfašisticky zablokovaný, protože psal pravdu, která se někomu velmi nelíbí, takže jsi na špatné adrese.

Takto vypadá svoboda slova v ČR.

vostok
před 2 měsíci

Kolik ti platěj ty Jidáši aspoň 30 stříbrnejch? Tak ať ti to za to stojí a aspoň si to užij

*antibuzna*
před 2 měsíci

Smyslem a cílem mých komentářů je dobrat se objektivní pravdy.

O nějakém zrazování kohokoliv nemůže být vůbec řeč.

Chápu, že pravda může být pro někoho nepříjemná, pokud zjistí, že delší dobu žije v zásadním světonázorovém omylu.

Reagovat na pravdu blokacemi, jako zablokovali opuse, je naprosto nedemokratické a pošlapává to svobodu slova a demokracii.

Takové praktiky používají fašisté na Ukrajině, kde názorovým nepřátelům klidně vypálí redakci, nebo je upálí v Oděském domě odborů nebo pozabíjejí a surově zmlátí při korčunském pogromu.

A podle rakcí některých lidí zde na tomto sajtu je jasné, že jsou to fašisté, ve kterých je ta agresivita, že jsou schopni za jiný názor vraždit a mrzačit oponenta.

A potom se diví, že vláda přitvrzuje a chce prosadit zákony, aby takové násilnické weby bylo možno uzavřít.

Nejdřívě padají urážky a potm se upaluje, takoví lidé tady chodí a administrátor dělá, že to nevidí.

Vostok
před 2 měsíci

Ty seš fakt vtipnej trolle a to vyhrožování o zavírání webu si nech pro sebe. I když víme, ze kobyla nejvíc kope když končí, tak sralbotky a jeho trollů se nikdo nebojí.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Buď objektivní.

Správce webu omezil svobodu slova a zablokoval opuse jen proto, že opus psal objektivně a pozitivně, kdy ukazoval na dobré stránky Sobotkovy vlády a vyvracel pomluvy, cílené na současnou vládu.

Já osobně jsem názoru, že blokovat by se nemělo ani na jedné straně.

Ale jestliže weby cíleně blokují přispěvatele, jen z důvodu, že má jiný politický názor, potom nemohu nic namítat, že stát k tomu přistupuje se steným metrem a bude blokovat protistátní propagandu.

Vostok
před 2 měsíci

Hele antibuzno buď taky objektivní opus tady trollil všechny urážel a přes nekolikero upozornění ty urážky jenom stupnoval. Takže byl logicky vyautovanej.
Tenhle web je soukromým majetkem jeho vlastníka a ten o něm rozhoduje a může si na něj vpustit nebo nevpustit koho chce nebo nechce včetně mě nebo tebe. Narozdíl od státu a ten tady asi zastupuješ ty, který svobodu slova omezovat nemá, naopak ji má chránit.
Tož tak ty Sobotkovo antibuzno

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opus tady netrolil ani nikoho neurážel. Opus byl od samého začátku velmi slušný a korektní. Teprve, když se začaly množit urážky a nádávky na jeho komentáře a administrátor dělal, že nic nevidí, tak si to opus nenechal líbit a odpověděl stejnou mincí.

A zde nastal ten problém o kterém si tady píšeme. Zatímco ostatní mohli urážet a nadávat a administrátor dělal, že nic nevidí, tak opus když jim odpověděl stejným způsobemm, tak byl hned zablokován.

Prostě zde není princip, padni komu padni.

Web je sice soukromý, ale mediální prostor je veřejný a tento web se vyjadřuje k veřeným záležitostem.

Pokud si někdo zřídí soukromý web, pro zcela soukromé účely a bude tam mít přístup jen omezená soukromá skupina, pak ať si píšou co chtějí (i to má ze zákona svá omezení).

Ale tento web využívá veřejný prostor a je určen pro veřejnost.

Takže pokud bude jakýkoliv web špinit a pomlouvat vládu, tak souhlasím, aby vláda měla možnost takové weby blokovat.

Vostok
před 2 měsíci

Hele antibuzno buď taky objektivní opus tady trollil všechny urážel a přes nekolikero upozornění ty urážky jenom stupnoval. Takže byl logicky vyautovanej.
Tenhle web je soukromým majetkem jeho vlastníka a ten o něm rozhoduje a může si na něj vpustit nebo nevpustit koho chce nebo nechce včetně mě nebo tebe. Narozdíl od státu a ten tady asi zastupuješ ty, který svobodu slova omezovat nemá, naopak ji má chránit.
Tož tak ty Sobotkovo antibuzno

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opakovaně vkládáš stejné komentáře, takže jsi jasný troll a ještě k tomu tapetář. Administrátor má opětovně zavřené oči.

Je jasné, že další komunikace s tebou nemá žádný smysl.

+++
před 2 měsíci

S blokací opuse na Pařátu nesouhlasím, tohle Pařát přepískl. Přece jde o princip, ať má opus názory, jaké chce. Mě taky trapně zablokovali na webu ČT. :-P

Vostok
před 2 měsíci

Ale vůbec ne, opakovaně jsem to vložil, protože neodpovídaš na to co jsem napsal a plácáš nesmysly.
Tož tak Sobotkova antibuzno

opus111
před 2 měsíci

Tak jsem zvědavej, jestli jsem zablokovanej, nebo jenom dementní.

Vostok
před 2 měsíci

Ukrajinec, Slovák, Chazar nebo takyčech - on je hlavně Sralbotkův hajzl

Ježek
před 2 měsíci

Není Ukrajinec,Slovák,Chazar ani takyčech,pro lidi této kategorie měl Jaroslav Hašek název kretén......což Švejk Josej blahé paměti uměl velice krásně vysvětlit,ale takový bazmeg dnešní doby to nepochopí.....zmrd,hájí se svobodou slova......

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...