Je Fiala z ODS součást ČSSD?

 

Smutné, když špičky ODS argumentují předsedovi vlády z leknutí  Sobotkovi  mantrou, které je rozblemcaná a fakta nejsou na stole.

 

Otázky
Otázky

 

Pane "údajně pravicový"  Fialo - předsedo ODS


Je třeba zvýšit finance na VŠ, kde se učí číst a psát, místo aby děti studovaly? Ne, je třeba vrátit VŠ prestiž, studenty, co neumějí obrazně číst a psát (nemají talent) ze škol vyhnat a nechat tam pouze ty, kteří na studium mají hlavy. Zavést opět matematiku nejtěžší kategorie a jedině tak můžeme konkurovat světu. Zrušme polovinu vysokých škol (i středních) a rozpočty se zvýší na dvojnásobek včetně platů. Že opět vypadnou biflující se slečny? Ale VŠ přece není genderová sociálka, za kterou se to nyní kryje!

 

Lékař, který vystuduje, nechť zaplatí za vzdělání a může jít třeba do Honolulu či na Tahiti. Ale je tržní, abychom zaplatili vzdělání studentovi lékařské fakulty, a Merkelová se smála, že jsou Němci žebráci, tudíž školy nestaví, takže jim ty mladé lékaře máme poslat do Německa jako zboží bez zaplacení?

Tyto podrazy může odkývat Špidla, zdroje jsou číslo 2 Sobotka, ale nikoliv inteligentní člověk!

 

Sobotka tvrdí, že nejsou lidi na práci, a v televizích běží ukázky, jak v montovnách přibývají pomocní dělníci z Ukrajiny, Bulharska či Afriky po tisíci kusech měsíčně. Pak výrobky dodáme za cenu šrotu do Německa, to přidá razítko, pošle nám několik eur a miliony eur jim zůstane za nehty, zatímco nám zůstanou nevzdělaní dělníci z Ukrajiny, Bulharska, překupníci z Polska a negramoti z Afriky na sociálním hrbu!

 

Položme si základní otázku: je extrémista ten, co si zamkne dům a vetřelce od domu vyhání, nebo ten, co nutí majitele zamčeného domu, ať si tam vezme vetřelce, sám si objedná stráž, a pokud majitel domu vetřelce odmítne, nařkne ho z extremismu?

 

Další téma: máme být solidární s Polskem a Slovenskem, kteří se po Evropě, a především po Velké Británii rozlézají jak sarančata? (Je to tvrdé vůči Slovákům, ale jejich počet je i zde šílený, přestože je jich počtem polovina. To tak svoji vlast - Slovensko nenávidí? Tak proč mluví slovensky?) Poláci dělají v dolech či železárnách, aby si finančně polepšili, a když se tam propouští, k přilepšení chtějí ještě kompenzace a u nás zajistit práci?

Naopak svéprávný premiér České republiky by odletěl do Velké Británie, dohodl volný pohyb osob, a je jistota, že my tam problémy neděláme, tak by to snadno prošlo. Dokonce to Farage vyslovil a Mayová naznačila, že "pouze několik málo" zemí jim dělá problémy!

 

A právě výše podrazová, špinavá politika "o nás bez nás" premiéra Sobotky nutí lidi k tvrdé rétorice, ironii a přezdívkám, které jsou použity i zde. Velkoústý premiér si nic jiného nezaslouží. Jaký to rozdíl mezi hrdým Orbánem a patolízalem Sobotkou! A protože nejsme zvyklí napadat vládu a Sobotku argumentem, který není podložen i věcným důkazem, tak zde je: 

Vláda dá až půl miliardy tomu, kdo se postará o integraci cizinců ...

 

Děsivé!

Sobotka s rozzářeným obličejem jásá, jak tvrdě bojoval s Merkelovou a zvítězil: schválili jsme vše, s čím Merkelová přišla, tudíž jsme neschválili nic! Ostře jsem se postavil Merkelové, tvrdí Sobotka, nepřijmeme 6000 migrantů jako kvótu, ale 3x 2000 oznámil národu předseda z leknutí Sobotka. ODS má obrovskou munici a výsledek? Odpovězte si sami!

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
kubík
před 2 měsíci

Tak prý Šlachta bude dělat odchovancovi náměstka...ten Babiš jede...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

*antibuzna*
před 2 měsíci

Ty už to musíš mít v té hlavě hodně pozpřehazované, co?

V celém článku není nic o tom, že by měl Šlachta dělat nějakého náměstka Chovancovi.

Přihlouplý novinář si zaspekuluje, že by to teď byla sranda, kdyby se Šlachta přihlásil do výběrového řízení atd...

To je vidět, jak máte ty mozky vymydlené propagandou a nejste schopni samostatného myšlení.

Vostok
před 2 měsíci

Že bychom se blizili k arabskemu chalifatu kde mistodrzicim nebude pleska Sobotka ale Bureš?

Vostok
před 2 měsíci

Jeden za osmnáct druhej bez 2 za dvacet

+++
před 2 měsíci

Neoliberální ČSSD = ODS. Vždyť ČSSD podpořila protiruské sankce a dnes - ministr zahraničí Zaorálek (ČSSD) prohlašuje "Česká republika neuznává výsledky nedělních ruských parlamentních voleb na Krymu".

To je úroveň... A volby v Kosovu Zaorálek uznává?

Češi, máte šanci s ČSSD zatočit v 7. a 8. října v krajských a senátních volbách.

kubík
před 2 měsíci

Prví oběť policejní reformy ...stbák skončil...https://www.novinky.cz/domaci/415092-nam...

n
před 2 měsíci

Nová přezdívka šéfa z lihovýho domu dle parlamentních listů...Gusta Husák...

Prosím, do hlavy neé! /Místo komentáře... /:
před 2 měsíci

SPECIALISTA NA SANKCE se v rozhovoru dotkl i problematiky uprchlické krize. "Podívejte se na americkou historii. V každé generaci se proti někomu brojilo, proti Irům, Ćíňanům, Italům, Polákům, Židům, Řekům, Čechům," uvedl Fried s tím, že v další generaci se na rozdíly vždy zapomnělo a všichni byli považováni za Američany. Podobný vývoj předpokládá i v Evropě v otázce muslimských přistěhovalců, protože náboženské rozdíly nehrají větší roli než schopnost přizpůsobit se místní kultuře.

Od roku 2001 do roku 2005 působil jako speciální poradce prezidenta Bushe. Následující 4 roky strávil jako náměstek ministerstva zahraničí pro evropské a euroasijské vztahy. Mezi lety 2009 a 2023 DOSTAL NA STAROST UZAVŘENÍ VĚZNICE GUANTANAMO.

http://www.lidovky.cz/rusove-zjisti-mozn...
==========================
Na co tenhle "expert" sáhnul...

/Z diskuse na NP/

Patří pod Odkazy a připomínky.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opět jsem napadán, že prý neumím číst, že mám dutou hlavu apod. No budiž, urážky admin povolil s tím nic neudělám.

Takže se podívejme na to, co je skutečně napsáno v odkazu, co skutečně říká ministerstvo vnitra:

Hledá se ten, kdo se bude starat o integraci cizinců

Ministři ve středu také kývli na to, že vnitro bude v otevřeném výběrové řízení hledat hlavního poskytovatele integračních služeb pro cizince. Letos integrační služby zajišťuje Charita České republiky. Vítěz tendru by mohl získat zakázku na příští tři roky, jejíž cena se odhaduje na 520,5 milionu korun, pokud bude integrováno šest tisíc lidí.

To dráždí opoziční Úsvit. Napadl vládu, že jde o integraci šesti tisíc islámských imigrantů. „Jsme toho názoru, že v situaci, kdy oficiální stanovisko české vlády zní, že vláda odmítá přijímání imigrantů, je zadání takové zakázky naprosto nehospodárné, neboť k zadání zakázky není žádný důvod,“ uvedl předseda Úsvitu Miroslav Lidinský s tím, že v případě schválení materiálu vládou podá jeho strana trestní oznámení za porušení povinností při správě cizího majetku.

Ministerstvo vnitra výpad Úsvitu odmítlo. „Finanční částka je horní hranicí pro rámcovou smlouvu, v rámci které budou financovány jednotlivci. Částka se netýká pouze osob relokovaných či přesídlených, ale i osob, které na území požádají o azyl spontánně, například z Ukrajiny či z Kuby. V roce 2015 takto získalo mezinárodní ochranu 470 osob,“ sdělila iDNES.cz Klára Pěknicová z tiskového oddělení ministerstva vnitra.

„Veřejná zakázka nikterak nepredikuje skutečný počet osob s mezinárodní ochranou, tedy, že by ČR přijala do roku 2019 šest tisíc migrantů, ale zároveň může umožnit řešit i případný nárůst žadatelů (například z Ukrajiny),“ uvedlo ministerstvo vnitra. Vítěze zakázky bude vybírat komise složená ze členů ministerstev vnitra, financí, práce a sociálních věcí či školství.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ministri-pro-prot...

Informace jsou naprosto jasné a pokud někdo tvrdí, že vláda odsouhlasila Merkelové kvóty na 2000 migrantů ročně, tak prostě neumí číst a nic nepochopil.

Nebo a to je reálnější vysvětlení, že zřejmě stejně jako Okamura šíří úmyslně populismus, který se nezakládá na pravdě.

Ten, co to cáluje
před 2 měsíci

Jelimane, údajný protiteroristický balíček má dvě části, druhou v utajovaném režimu. A 3x2000 je vážně šest tisíc. Ukrajina mrs. dement je součást Evropy, to ti zase neprozradili? A už se sem nyní hrnou. Co dělá tvoje dutina hlavová? Takže stále sem cpeš informace naprosto lživé a podvodné.

*antibuzna*
před 2 měsíci

Opět jsi prokázal Trumpeto, že neumíš číst a nejsi schopen porozumět psanému textu.

Protiteroristický baklíček nemá nic společného s výběrovým řízením na integrační službu.

To jsou dvě naprosto odlišné věci.

Nikdo v textu neplánuje přijetí 6000 migrantů. Azylanti do ČR přicházeli a přicházejí především ze zemí mimo blízký východ.

Cituji z článku:

Loni požádalo o azyl v Česku 1 525 cizinců, což bylo o 369 meziročně víc. Nejčastěji chtěli azyl občané Ukrajiny, Sýrie, Kuby a Vietnamu. S výjimkou 134 Syřanů, o kterých se hovořilo v souvislosti s migrační vlnou, tak nešlo v drtivé většině o národy vyznávající islám. Za prvních sedm měsíců letošního roku požádalo o azyl v Česku 872 cizinců, což je meziročně o dvanáct méně.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ministri-pro-prot...

„Veřejná zakázka nikterak nepredikuje skutečný počet osob s mezinárodní ochranou, tedy, že by ČR přijala do roku 2019 šest tisíc migrantů, ale zároveň může umožnit řešit i případný nárůst žadatelů (například z Ukrajiny),“ uvedlo ministerstvo vnitra. Vítěze zakázky bude vybírat komise složená ze členů ministerstev vnitra, financí, práce a sociálních věcí či školství.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ministri-pro-prot...

Nikod z vláy neplánuje příchod 6000 azylantů z migrační vlny. Vláda však chce být připravena na určitá rizika, neboť víme, že situce se na Ukrajině zhoršuje každým dnem a v případě, že Porošnko bude dále vyostřovat konflikt, tak se může zvýšit počet azylantů právě z Ukrajiny.

gogo
před 2 měsíci

Vladnouci duo Sobotka & Babis a jejich Lumpenbande potichoucku za nezajmu medii schvaluji zakony, ktere upevnuji pozici soucasne vlady, bezprecedentne komplikuji praci opozicnich stran a zavadi kontrolu ve stylu velkeho bratra a obrovske pokuty. Jde o novelu Zákona c. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a v politických hnutích [1] a novelu zákonu volebních [2,3].

Kdyz pak budeme narikat, ze neni koho volit, tak je to i diky temto zakonum.

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/bl...

[1] http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7...
[2] http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/...
[3] http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7...

*antibuzna*
před 2 měsíci

V současné době je v nabídce 140 000 volných pracovních míst. Takže to není o tom jestli Sobotka tvrdí nebo netvrdí, že nejsou lidi na práci.

To jsou fakta z ÚP a také podnikatelé to hlásí v médiích, že by rádi zaměstnávali, ale lidi nejsou.

Obrovským úspěchem Sobotkovy vlády je fakt, že nezaměstnanost se snížila o 40%, kdy za posledních 2 3/4 roku našlo 250 000 lidí novou práci.

Vůbec tedy nechápu, proč se tedy PP otírá o Sobotku? To mu vadí, že Sobotka nastartoval hospodářský růst a v ČR je velká poptávka po pracovních místech? Kdyby tady vládl Kalousek, tak by na ÚP bylo 630 000 nezaměstnaných, ekonomika v propadu a niko by po nových pracovnícíh netoužil. To si přeje PP? Proto pořád špiní Sobotku?

Sobotka nikdy a nikde neříkal, že schválili vše s čím Merkelová přišla.
To je naprostý výmysl!

Na rozdílném názoru, který mají Česká republika a Německo na otázku celoevropského přerozdělování uprchlíků, se ani po hodinovém jednání kancléřky Angely Merkelové s premiérem Bohuslavem Sobotkou na Úřadu vlády v Praze nic nemění. Oba přiznali, že v otázce kvót nemají země stejný názor.

Pro Česko podle Sobotky nejsou přijatelné návrhy kvót, které by revidovaly azylový systém. „Přistěhovalci se ve druhé nebo třetí generaci radikalizují a to také ovlivňuje veřejné mínění,“ řekl Sobotka k tomu, proč je česká vláda velmi zdrženlivá k přijímání uprchlíků.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/merkelovou-a-sobo...

Je naprosto jasné, že autorovi článku nejde o fakta a realitu. Jediným cílem je účelově špinit Sobotku a potažmo celou ČSSD.

I přes tyto útoky Sobotkovi a ČSSD rostou preference, protože lidé vidí, co je pro ně dobré.

n
před 2 měsíci

On není z čssssd , ale od mv z jungmanky tam mají samé duté hlavy....

Ten, co to cáluje
před 2 měsíci

Ty máš dutou hlavu. Ten článek je o koze a ty píšeš o voze. Odkaz je jasnej a ty to zapřeš. Že děláme montovny, tam je potřebný milion lidí a přidaná hodnota nula. Bože, ty jsi vůl nechápavý, zaostalý. Prostě z ČSSD.

antiopus
před 2 měsíci

Za kolik děláš ty? Myslím, že pracuješ každý den přesčas.
http://www.rferl.org/content/how-to-guid...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...