Překabátěný bolševik a práskač Štětina pronásleduje Nelu Liskovou!

 "Poslali jsme tam minulý týden výzvu," sdělila mluvčí s tím, že od doručení poběží dvacetidenní lhůta, během níž může spolek, který je zapsán pod názvem Zastupitelské centrum DNR, stav napravit.

 

Nela Lisková
Nela Lisková

Mluvčí Krajského soudu v Ostravě Lucie Olšarová uvedla  na pravou míru původní informaci, podle níž už byla výzva doručena, soud v pátek ještě potvrzení o převzetí zásilky neměl.

Já osobně skládám lidu Doněcké lidové republiky hlubokou poklonu a to za jejich neskonalou odvahu. Oni odmítli zcela jasně podřízení se diktátu Kyjeva a USA. Jsou daleko chudším národem než my Češi, ale neprodali za Jidášský groš svůj jazyk, svoji kulturu, své děti a matky. To my Češi jsme skrze politiky jako jste vy pane Štětino jen ubohé prodejné kurvy. V tomto směru se skutečně Český národ má hodně co učit a bohužel na tuto českou slabost politici spoléhají a těží z ní, píše pro Rukojmí.cz Oldřich Rambopusek.

 

Pravý práskačský dokument:

věřte, že datum skutečně není rok 1948!

 

 

Značka EUROPEAN PARLAMENT

Jaromír Štětina

 

 
 
 

Samozřejmě že nejde o nějaký název, který lze jedním písmenkem či jedním slovem změnit. Jde o to, že jsou mezi námi zrůdy, které v okamžiku, kdy bude u moci Hitler, budou chodit práskat na gestapo, v okamžiku, kdy tady bude Stalin, budou chodit práskat na STB a KGB, a v okamžiku, kdy tady povládne Obama a Pentagon, budou chodit na americké velvyslanectví s poklonou k agentům a veřejně hlásat, jak si uvědomují, že náš vůdce je z USA a my máme rýt nosem v zemi směrem na západ.

 

Lisková Aktuálně.cz sdělila, že jí výzva ještě doručena nebyla. "Od Krajského soudu v Ostravě mi doposud nic podobného s takovým požadavkem nebylo doručeno," napsala.

 

Předešlé

Pozor, velice závažné: politik Štětina žádá POLITICKÉ zatčení Nely Lískové!

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Pepan
před měsícem

Prosím vás co by jste mohli chtít od takový jako je štětina v řiti, bývalí komanč kariérista jenž po hadráku zahodil rudou knížku, a okamžitě se z něho stal špičkový antikomo bojovník, tito lidé to co dělají mají v genech, bohužel není sám je jich tam a nejen v parlamentu a senátu přehršle, ovšem není to náhodou vina nás všech? Co jsme si zvolili ba i nezvolili ( TOP 09 ) to tam je, nyní už záleží jen na nás zda to budeme trpět dál, nebo s tou chátrou zúčtujeme.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...