Překabátěný bolševik a práskač Štětina pronásleduje Nelu Liskovou!

 "Poslali jsme tam minulý týden výzvu," sdělila mluvčí s tím, že od doručení poběží dvacetidenní lhůta, během níž může spolek, který je zapsán pod názvem Zastupitelské centrum DNR, stav napravit.

 

Nela Lisková
Nela Lisková

Mluvčí Krajského soudu v Ostravě Lucie Olšarová uvedla  na pravou míru původní informaci, podle níž už byla výzva doručena, soud v pátek ještě potvrzení o převzetí zásilky neměl.

Já osobně skládám lidu Doněcké lidové republiky hlubokou poklonu a to za jejich neskonalou odvahu. Oni odmítli zcela jasně podřízení se diktátu Kyjeva a USA. Jsou daleko chudším národem než my Češi, ale neprodali za Jidášský groš svůj jazyk, svoji kulturu, své děti a matky. To my Češi jsme skrze politiky jako jste vy pane Štětino jen ubohé prodejné kurvy. V tomto směru se skutečně Český národ má hodně co učit a bohužel na tuto českou slabost politici spoléhají a těží z ní, píše pro Rukojmí.cz Oldřich Rambopusek.

 

Pravý práskačský dokument:

věřte, že datum skutečně není rok 1948!

 

 

Značka EUROPEAN PARLAMENT

Jaromír Štětina

 

 
 
 

Samozřejmě že nejde o nějaký název, který lze jedním písmenkem či jedním slovem změnit. Jde o to, že jsou mezi námi zrůdy, které v okamžiku, kdy bude u moci Hitler, budou chodit práskat na gestapo, v okamžiku, kdy tady bude Stalin, budou chodit práskat na STB a KGB, a v okamžiku, kdy tady povládne Obama a Pentagon, budou chodit na americké velvyslanectví s poklonou k agentům a veřejně hlásat, jak si uvědomují, že náš vůdce je z USA a my máme rýt nosem v zemi směrem na západ.

 

Lisková Aktuálně.cz sdělila, že jí výzva ještě doručena nebyla. "Od Krajského soudu v Ostravě mi doposud nic podobného s takovým požadavkem nebylo doručeno," napsala.

 

Předešlé

Pozor, velice závažné: politik Štětina žádá POLITICKÉ zatčení Nely Lískové!

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

*antibuzna*
před měsícem

Po válce mnozí lidé rychle zapomněli, kdo ji rozpoutal a s čí pomocí. Mohly mít vychodoevropské země důveru k USA, Británii a Francii, když se ihned spojily s nacistickým Německem, největším vrahem a zlodějem Evropy?

Paradoxně mohou za smrt Horakové, protože přihlíželi tomu, co dělaly američané a jejich tajné služby ve východním bloku. Jelikož do těchto zemi nemohli zasahnout vojensky, snažili se rozvrátit prosovětske režimy zevnitř. Osočením politiků i doloženymi důkazy, byť mnohdy podvrženými, rozpoutaly teror ve snaze zasít nenávist.

Operace Splinter Factor, hl.postavy-Allan Dules, Noel Field a podplukovník Swiatlo, šéf tajné policie PLR, am.agent. A to se jim zčásti podařilo. Horaková požádala západní mocnosti o vojenskou intervenci v ČSR. Proti vlastní zemi a národu! Tedy takový západni Bilak. Američané se ale postarali, aby se o tom dovědela Gottwaldova vláda. Pak už jí nebylo pomoci. Ale na tom Dullesovi přeci nezáleželo. Obětoval i své známé.

Dnes máme možnost vyposlechnout spoustu informací o tom jak se vede informační válka a mnozí lidé už jsou v obraze. Pjakin by Horákovou ozančil jako "podpindosa", pátou kolonu. Já bych řekl, že měla v sobě i něco ze Štětiny, je známa její spolupráce s nacisty a potom i s komunisty, dokud jí nedali jasně najevo, že ministryní zahraničí nebude. Tak se ihned vydala v šanc americkým agentům, prtože netušila, že ji zneužijí k daleko sofistikovanějším cílům.

Horáková se těch zložinů, ze kterých byla obviněna skutečně dopustila, jsou o tom nezvratné důkazy, byla zadržena se spoustou materiálů, také u ostatních zadrženýcjh byly nalezeny důkazy.

Kdo viděl film z výpovědi Horákové, pak musel pochopit, že ona byla přesvědčená, mluvila spatra. Nikoliv, že to měla naučené, to by se alespoň občas podívala směrem nahoru, to dělají lidé, kteří citují zpaměti.

Nedávno chtěli tahat po soudech paní Semelovou a dopadlo to přesně jak jsem předvídal. Šlo to k ledu, protože nikdo nemá zájem, aby pravda vyšla napovrch. Dějiny, které jsou nám oficiálně představované jsou informačně překroucené.

Snad jste se už mnozí přesvědčili jaké bláboly šíří režim v české TV, jakou rusofobii předvádí především pravicoví politici, jak se neustále hraje na strunu antikomunismu a největší borec je ten, co se ohání tím, že za všechno mohou bolševici.

Je to potom velmi úsměvné, když tito lidé, žíjící v těžké nevědomosti ještě urážejí druhé a spílají jim do debilů, kreténů apod. :))

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...