Budou volit v USA vraha, nebo obhroublého chlapa?


Kdo vlastně žádá v čele demokratické země vraha, nebo zženštilého, bezpohlavního trans-homosexuála? A Trump evidentně není ani jeden z nich.Přece není normální, aby si velmoc, kterou stále ještě USA jsou, mohla dovolit tyto alternativy - extrémy. Nehledě k tomu, že mnohé z žen jsou v zákulisí více zvrácené než muži, zatímco navenek jsou v hávu nadýchaných obláčků růžového sametu.Celé vyjádření najdete na novém webu www.skrytapravda.cz zde:

Budou volit v USA vraha, nebo obhroublého chlapa?

.

.

.

.

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Lomcovák
před 19 dny

Co ví Eric Braveman o Clinton Foundation?

Jeho poslední zpráva na twitteru je z 12. 10. 2016:
https://twitter.com/eric_braverman

Eric Braveman (41) je absolvent Yale a bývalý ředitel Clinton Foundation s platem $395,000 plus bonus. V lednu 2015, po roce a půl ve funkci (2013 - 2015), Braveman náhle z Nadace Clintonových odešel, ačkoli smlouvu měl až do roku 2017.

1. Bravemana najala Chelsea Clintonová, údajně znepokojená některými aspekty nadace, když zjistila, že nadace přijímá miliony od zahraničních miliardářů, očekávajících výhody od jejích rodičů.

2. Clintonův bývalý osobní asistent Doug Band s úsilím Chelsea Clintonové nesouhlasil a řekl Billovi, že Chelsea je "rozmazlený spratek" ("spoiled brat").

3. Doug Band dělal špinavou práci, doslova jako vymahač peněz (Racketeering) pro charitativní nadaci Clinton Foundation i zajišťoval osobní příjmy Clintonových z jejich přednášek.

P.S.: Informace, která v posledních dnech dnech koluje po internetu, že Braveman požádal o politický azyl v Rusku, není pravdivá.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...