Českému protektorátu vládnou proameričtí předáci Prague Pride...

 

Nela Lisková
Nela Lisková

 

O jaký "mejdan" jde, víme všichni.

„Proamerická česká vláda ničí v naši zemi vše zdravé, přirozené a tradiční, systematicky likviduje vše smysluplné, potírá naše národní hodnoty a snižuje například úroveň vzdělanosti, která neměla ve světě obdoby. Naše školství patřilo mezi jedno z nejlepších ve světě.

Místo toho se tady vyhazují miliardy za nesmyslné projekty typu inkluze, které mají účelově přibrzdit rozvoj, inteligenci a vzdělanost našich dětí, aby spadly na úroveň przničů domácího zvířectva z řad muslimských imigrantů.

 

Ministr Pelikán doslova ruku v ruce s americkým velvyslancem Schapirem vnucují našemu slovanskému národu zvrhlé západní hodnoty a vyzdvihují odporný pochod homosexuálů Prague Pride nad naše národní hodnoty. Výhružky vlastencům naší země ze strany ministra Pelikána jsou už za vrcholem arogance moci.

Ale podívejme se i na ženy v proamerické české vládě. Záměrně užívám tento termín, protože my, vlastenci, nemáme aktuálně vládu. Vládne nám americká administrativa a ta nemá s českým národem a se zájmy naší země nic společného. „Političky” jako například Langšádlová, která se veřejně vyjádřila, že si přeje nukleární válku, Valachová, která vědomě ničí tradiční české školství a prodává ho za muslimský primitivismus a ohrožuje naše děti přímo na zdraví i na životě, Němcová, která veřejně haní a dehonestuje našeho prezidenta, nesvéprávná baba Šabatová, o které raději ani nemluvme. Ani jedna z těchto „žen” nedokázala nic, než působit našemu státu nevratné škody a svou nebetyčnou hloupostí a „inteligentními” výstupy zesměšňovat naši zem. Patrně nejsou ženami v pravém slova smyslu. Působí na mě jako objekty neidentifikovatelného pohlaví. Protože žena, matka by nikdy nebyla schopna takto uvažovat už s ohledem na obavy o své děti!

Když vidíme, kdo se podílí na rádoby chodu naší země, jen stěží tam najdeme pár rozumných lidí, kteří nespadají do kategorie zvrácených, psychopatických a proamericky užitečných idiotů. Kam jsme se až dostali, když už se běžný občan nesmí postavit tomu, co tady takoví Pelikáni a jiní páchají. V ulicích, na nádražích a kde se podíváte, vidíte demonstraci síly a tlak na psychiku lidí, když jsou na každém rohu policisté a vojáci se samopaly. Koho mají bránit? Nás před teroristy nebo teroristy před námi? Opět chtějí proameričtí šmejdi jen vyvolávat v lidech strach a obavy. Takže na mě osobně to působí jednoznačně. Kdyby například v nákupním centru vyprovokovali muslimové konflikt a český občan by si dovolil bránit svou rodinu, jsou tam vždy připraveni ozbrojeni policisté spolu s vojáky, aby dali jasně najevo, kdo je tady v právu. A že to nebude český občan, koho budou chránit, s ohledem na promuslimské zájmy ministra Chovance a ostatních zločinců z vlády, podporujících islamizaci Evropy, je nadmíru jasné.

Pro česko–americkou zločineckou vládu je dle vyjádření jejich vrcholných představitelů běžný občan separatista, xenofob, rasista a fašista. Zatímco muslimští teroristé, ta vycvičená komanda primitivů, kteří se neumí ani podepsat, placené americkou vládou, které se vpouští do Evropy, aby ji kompletně zničili, jsou jen „chudáci”, kteří utíkají před válkou. Ovšem, vyjádříte–li se v tomto duchu na sociálních sítích nebo zmíníte–li se, že ctíte tradiční slovanské hodnoty a homosexualitu nevyznáváte, máte být podle ministra Pelikána a velvyslance USA, protektora Schapira trestně stíháni.

V horším případě se Valachová postará o to, aby byly těmto „nepřizpůsobivým” rodičům děti odebrány a dány do „rodin” na převýchovu v nefalšovaného úchyla některému „důvěryhodnému” homosexuálnímu páru. Toto se již roky běžně děje v Norsku, Dánsku a Švédsku. Přesný obraz aktuální situace v naší společnosti. Nejen v Německu jsou za vtipy proti muslimům lidé perzekuováni například vyhozením z práce nebo trestně stíháni. Podotýkám za pravdu!

Ministr Bělobrádek po svých veřejných prohlášeních, kdy vyzýval nás, české ženy, abychom se v rámci navýšení populace podvolily muslimským imigrantům, přišel s další perličkou a tentokrát chce, aby české rodiny ubytovávaly muslimské imigranty. Ty imigranty, kteří svou potřebu vykonávají, kde je momentálně napadne, ty, kteří nemají žádné hygienické ani sociální návyky a do Evropy vlečou řadu smrtelných onemocnění, TBC a AIDS nevyjímaje.

A pak se po tom všem ještě ta proamerická verbež říkající si „česká vláda” diví, že jimi tak vrcholně pohrdáme. No, co dodat na závěr. Musíme to, vážení vlastenci, přežít a především si zachovat zdravý rozum a hrdost. A ve volbách, pokud už nebude pozdě a nebudeme tady mít dalších deset muslimských politických stran, ukázat, jakým směrem se bude naše země dále ubírat a zločineckou mafii v čele se Sobotkou a ostatními zvrhlými psychopaty hnát k plné zodpovědnosti.”

Originál:
 https://www.facebook.com/narodnidomobrana/posts/880450208730988:

 

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
novota
před 6 měsíci

Jak říkal můj děd/ ročník 1898/ kdo volí sosany je blb , protože Ti vždy zradí své voliče a nikdy nic nedodrží a pokaždé jim jde jen o koryta...

opus111
před 6 měsíci

ČSSD realizovala přes 80% jejich volebního programu a je tímto bez diskusí nejdůvěryhodnější stranou v parlamentu ČR.

Pro srovnání, takové ANO žádný volební program nemá, jen bezobsažné "makáme", takže nelze objektivně vůbec vyhodnotit důvěryhodnost této politické formace.

novota
před 6 měsíci

80% sosan bande realizovala tak maximálně do svých kapes...apropo už jste sosani zaplatili 338 mega altnerovi...zákony asi pro Vás neplatí...ani se nedivím mít včele bývalého pražského šuplíka nebo půlročního výběrčího daně ze psů z prýglu...a ano tak to je kapitola sama pro sebe....

Medved
před 6 měsíci

pekna sracka, tohle se ani cist neda

opus111
před 6 měsíci

To je škvár jak z Aeronetu. Nevím čemu se diví paní Lisková. Tak si to voliči zvolili, když cinkali klíčema na Letné v roce 1989. To je demokracie. Vždyť minimálně polovina národa je nyní proamerická, viz volby prezidenta, které byly velmi těsné ve prospěch Zemana. Ale nic není tak horké jak to vypadá. Ani ta naše vláda není tak americky vyhrocená a jednolitá.

Co je nejdůležitější, že se daří ekonomicky, opět se snížila nezaměstnanost, za období Sobotkovy vlády poklesla nezaměstnanost již o 34% a to je obrovský úspěch. Současně je na rekordní úrovní nabídka volných pracovních míst. Roste "spotřeba domácností" a rodí se opět více dětí.

Jen nás Bůh ochraňuj před neumětely z řad křiklounů na demonstracích typu A.B. Bartoš, nebo demagog Kapal, či Hlávka nadutý poznáním. Snad lidé budou mít rozum a vyhodnotí, že pod vedením ČSSD se jim vždy dařilo mnohem lépe než pod vedením pravice a opět zvítězí ve volbách ČSSD.

Brabec
před 6 měsíci

pro OPUS111 : jsme různí, máme vlastní názory. Vy jste, ale nedomyslel, co ten Pelikán chystá ! Je to i proti Vám, milý OPUS111 - že to nechápete, je škoda.
Pelikán je normální voprus, je mi z něj špatně.
Podobně zle je mi i z Valachové, Dienstbiera, Bělobrádka, Sobotky,..... ! Někde bylo uvedeno, že při pálení čarodějnic stala se věc nemilá: Šabatová přežila…

opus111
před 6 měsíci

Myslím si, že pochody homosexuálů by tu byly i bez Pelikána. Já to vidím tak, že je to vždy o lidech. Kdyby ti homosexuálové byli soudní, tak se neztrapňují v nějakých pochodech. Být "pride" na sociální poruchu osobnosti mi nepřijde smysluplné.

Je správné, že společnost - potažmo voliči říkají veřejně a hlasitě své názory a postoje, všechny politické subjekty jistě slyší co společnost poptává a je pak zcela na nich s jak vyváženou a pokud možno nepopulistickou nabídkou přijdou.

Problémem hnutí ANO je fakt, že nemají žádný volební program. Jasně nedeklarovali čeho chtějí dosáhnout. Nějaké všeobjímající "makáme" tak to je dost málo. Lidé pak nemají možnost hodnocení.

Co se týče ČSSD tam je situace jasná. Zcela srozumitelně deklarovali čeho chtěli dosáhnout a drtivou většinu splnili. Pamtuji si, jak nepřející vykřikovali, že s tím zvyšováním minimální mzdy nemají šanci a vidíte, každý rok se zvyšuje a blíží se nezadržitelně tomu cíli, který byl nastaven. Stejně tak poplatky u lékaře, druhý pilíř tunelové deformy, zpřísnění podmínek pro exekutory, kde se to velmi zpřísnilo. Valorizace důchodů a podpora rodin sdětmi, která je velmi výrazná.

Zbývají necelé dva roky do dalších parlamentních voleb, ale žádné jiné lepší a smysluplné volební programy jsem ještě nezaznamenal, takže ČSSD zatím jasně vítězí.

Brabec
před 6 měsíci

Mám dotaz pro OPUS111 - ČSSD slibovala, že napraví církevní restituce - pamatujete ?

opus111
před 6 měsíci

Měli to ve volebním programu. Jistě pochopíte, že ve finále o všem rozhodují voliči. A voliči rozdali karty takovým způsobem, že není v silách ČSSD toto prosadit, pokud zbývající koaliční partneři a také pravicová opozice nejsou pro zrušení cirkevních restitucí.

Politika je umění možného. Je třeba vždy najít rozumný kompromis. Jinak bychom mohli mít stále nové a nové volby, vládla by prozatímní vláda Rusnoka, která by už vůbec nic neprosadila.

Aby mohla jakákoliv strana cokoliv prosadit, musí pro to mít především mandát od voličů. ČSSD získala nějakých 23% hlasů voličů a prosadila přes 80% volebního programu. Tímto je ČSSD nejdůvěryhodnější stranou v parlamentu. Pokud jste nevolil ČSSD a teď jim něco vyčítáte, pak je to od vás maximální pokrytectví.

Brabec
před 6 měsíci

pro OPUS111 - ani nemám chuť s vámi diskutovat, ztráta času.

novota
před 6 měsíci

A vy se divíte....vozí si noty z eu...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...