Jak podříznout manželku podle náboženství: ANTIFA, italská justice aneb co si dovolí

 

 ANTIFA ANTIFA

Všimli jste si, že ti "takzvaní prozápadní moralisté" mohou vyhrožovat, mohou urážet, mohou dokonce sestrojit bomby a nic se neděje, zatímco jedna věta Konvičky o masokostní moučce nebo seznam Židů Adama B. Bartoše dovede justiční společnost do úplné extáze?

Joch: Ale pokud by existoval nějaký patriotický motorkářský gang náš, český, moravský či slezský, který by si na Noční vlky počíhal a dal jim nakládačku, příliš bych ho v jeho záslužné práci nerušil… Zkuste totéž říci v opačném gardu o židech, cikánech, ale i o našich státních činitelích, abychom se netočili na dvou menšinách. Zkuste tam dosadit tato slova a výsledek převezme vrchní komisař Martin Ulrych.

 

ANTIFA ANTIFA (Václav Klaus)

„Viděl jsem tam také 1500 po zuby ozbrojených policistů, kteří i s vodními děly 'bránili' účastníky kongresu před extrémní levicí (v Německu zvanou ANTIFA). Kongres přijal desítky stran programového prohlášení, ale přesto se v médiích mluví, a to velmi nepřesně, jen o jediné věci: o odmítnutí islámu, což bylo politickým establishmentem v Německu okamžitě rezolutně odmítnuto a označeno za populismus. AfD ale pouze řeklo, že islám není kompatibilní s tradiční německou kulturou, pojetím civilizace, křesťanskými hodnotami," vysvětluje Klaus. Bývalý prezident také poukazuje na dění u našeho dalšího souseda. „Ve Vídni stále ještě pořádají prvomájové demonstrace, které tam organizují nikoli komunisté, ale rakouští socialisté, kolegové naší ČSSD. Rakouské (Faymann) a vídeňské (Häupl) vedení socialistické strany bylo vypískáno. Dav 'bučel' natolik, že rakouský kancléř nemohl dokončit svůj projev," připomíná Klaus, jak dopadl projev rakouského kancléře. Pustil se také do předsedy britské vlády Davida Camerona, který je podle něj jeden z rádoby pokračovatelů paní Thatcherové. „Vymyslel si britské referendum o odchodu z EU, teď naprosto jednoznačně 'nasadil zpátečku '. Bojuje za setrvání Velké Británie v EU. (Měl bych asi prozradit, jak mne přemlouval, abych nepodepsal Lisabonskou smlouvu!) Spojil se dokonce s bývalým leaderem odborů Barberem a vydali společné prohlášení, že by případný odchod Velké Británie z EU byl 'katastrofou pro pracující lid ' Už se asi může udělat a říci cokoli," posteskl si Klaus.

 

ANTIFA ANTIFA

Dva muslimové žijící v táboře Val Bisagno v Janově byli obviněni z týrání zvířat. V roce 2014 je někdo udal na policii poté, co při veřejné porážce přímo na ulici podřízli hrdlo koze, kterou pak nohama vzhůru zavěsili, aby vykrvácela. V tu chvíli však bylo zvíře ještě při vědomí, uvedl italský deník La Stampa. Oba muži byli tehdy odsouzeni za týrání zvířat. Verdikt však byl minulý týden zvrácen odvolacím soudem v Janově, soudce argumentoval tím, že čin byl proveden jako součást náboženského svátku, tudíž je beztrestný. Soudce Mauro Amisano uvedl, že obvinění z týrání zvířat „předpokládá, že k činu nedošlo z žádného opodstatněného důvodu, což činí akt krutým, bídným a zbytečným." Amisano dodal, že odsouzení měli platný motiv, protože porážka byla součástí náboženského svátku a byla provedena v souladu s dlouholetou tradicí. „Lze předpokládat, že jako součást náboženské praxe muži nechtěli vystavovat zvíře jakémukoliv dalšímu utrpení," dodal. „Nemůže to být považováno za nelegální, protože je to praxe, která je povolena svobodou náboženského vyznání." V muslimské víře mají být zvířata, která jsou poražena pro lidskou spotřebu, zabita v souladu s halal praktikami, které zahrnuje podřezání krku zvířete, zatímco někdo odříkává modlitbu k Alláhovi. Zvíře je pak zavěšeno, takže jeho krev může odtékat. Obvykle se tento proces provádí na omráčených zvířatech - ale při náboženských svátcích jsou zvířata často porážena při vědomí.

Zajímavé, takže v muslimské či ortodoxní židovské víře je žena plámě nečisté, nehodné rovnati se mužům a můžeme dle tohoto náboženství se ženou nakládat jakkoliv. Dokonce ani letadlo neodletí, když si tam sedne žena a ortodoxní ji chce vypudit! Vážně je toto naše civilizace, ke které se několik lidí u nás hlásí?

Musela si odsednout od ortodoxního žida. Žena žaluje aerolinky El Al (1.4.2016, takže nikoliv dávné století)

 

 ANTIFA ANTIFA

Za svou publikační činnost a plamenné projevy si vysloužil šéf krajně pravicové Národní demokracie Adam B. Bartoš pozornost policie, která vyvrcholila na konci dubna jeho obviněním ze tří trestných činů proti lidskosti. Jeho knihy jsou podle znalce silně protižidovské. Bartošovi teď za jeho aktivity hrozí až tři roky vězení.

„Úmyslně hanobil a podněcoval k nenávisti vůči jednotlivým osobám židovského národa, popřípadě židovského vyznání, i vůči židovskému národu jako celku a to tím způsobem, že ve svých veřejně publikovaných, mluvených i psaných projevech cíleně předstíral a propagoval negativní pohled na Židy, židovské instituce i židovskou víru...“ píše v usnesení vrchní komisař Milan Ulrich.

 

A cože je to ta ANTIFA? Toto najdete přímo na internetu: Časované zápalné zařízení s budíkem, návod výroby a využití.


ANTIFA ANTIFA - Časované zápalné zařízení s budíkem

Následuje návod na výrobu časovaného zápalného zařízení pomocí budíku a žárovky. Nezapomeňme, že je nutné dobře zvážit, kde tuto zbraň použít. Není například vhodné časované zápalné zařízení umístit na kolo auta zaparkovaného na veřejně přístupném parkovišti nebo do budovy, kde je velké riziko pohybu náhodných osob či hlídačů. Hodina je dost dlouhá doba na to, aby se k místu načasovaného útoku mohl někdo přiblížit a mohlo dojít k tragickému zranění. Dobře si proto zmapujme terén a minimalizujme rizika civilních obětí.

Zde máte kompletní návod, jak vytvořit bombu a vyhrožovat, případně i zabíjet, který však výše uvedeným lustrujícím společnostem na internetu nevadí.  Zato Bartoš se svým seznamem, či Konvička s jednou větou ano. Zvláštní...

Střílení jak na cvičáku do Palestinců a zabíjení nevadí, ale protesty proti tomu jsou děsivě nebezpečné. (Dokonce tam ani veřejnost nesmí, aby si jako na východě Ukrajiny udělala vlastní názor.) Vážně jsme i tyto hodnoty v Evropě přijali za své?

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
bývalý osvč
před 6 měsíci

Sobotka lže? Soud v Mnichově změny stanov SL letos v lednu zrušil, takže jim platí pořád staré stanovy. A není pravda ani to, že předtím zrušili majetkové požadavky. Text požadavku tam nahradili citací z Lisabonské smlouvy. Což bylo ještě horší, protože tam už nešlo jen o majetky, ale i občanství pro Němce, starobní důchody, dědické nároky, reparace ztrát z titulu pojištění budov a statků, odškodnění za zániky živností . Pan Sobotka zkrátka lže, Sudeťáci se žádných nároků ani předtím, ani teď, nevzdali.

bývalý osvč
před 6 měsíci

Miliony lidí v bídě a chudobě tohoto systému panu, který si prý nakradl na byt ..nestačí? Nyní bude plivat i na utrpení a zoufalství již mrtvých, kteří byli nelidsky poníženi němcema.??? Sobotko to jsi jako vlastizrádce totálně podělal. Viz jeho rozhovor v Právu.

n
před 6 měsíci
novota
před 6 měsíci

Dlouhý jede...v idnes..
Naše mládež je krásná a zdravá! Radost pohledět!! Obzvláště na mamánky. Hrudníčky klenuté dovnitř, ramínka jak závodní uzenáč, vylepšeni piersingem, kérka jedna vedle druhé, ve vlasech dredy nebo na hlavě číro, jeden za druhým studenti - logie = sociologie, politologie, genderologie atd........ Co víc sis mohl přát? Přece nebudou makat či sloužit vlasti, kdy máma "dokud funí, budu u ní".............. Vždyť to jsou sakra OSOBNOSTI !! Tak tu nevotravuj svými kydy!! Tohle podporuji sosani ..a odbory...Poznal jsem za život hodně šéfu i v reichu..za Kohla ...hádejte kdo byl nejhorší...a mince má vždy dvě strany...

novota
před 6 měsíci

Tak řízkarna a jeji členové na klinice na žižkově to je ten odpad co zapaluje auta a podobné věci,,,tak tohle
podporuje dientsbier a grnáčová na magistrátu...

opus111
před 6 měsíci

https://rizkarna.noblogs.org/

To jsou ti, co se bojí EET. A do zákoníku práce ať jim Vladimír Dlouhý prosadí, že když si zaměstnanec přijde pro výplatu, tak na něho zaměstnavatel může poslat psy.

To by se novotovi určitě líbilo.

novota
před 6 měsíci

160...http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=16586... jenom kecy..stačí se podívat na záznam ard kde je vidět sobota a merkel...to samé jak za protektoratu..hácha a hitler

opus111
před 6 měsíci

Hlavně ta fotomontáž z Photoshopu, to je důvěryhodnost sama. :)

Legrační je, že ty největší mediální škváry se vždy pojmenují jako "vlastenecké" nebo "svobodné" apod. :)

To už je směšnost na entou. :)

novota
před 6 měsíci
opus111
před 6 měsíci

"Ministr včera dostal od vlády mandát, aby na pátečním jednání v Bruselu kvóty opět odmítl, informuje TASR na webu Teraz.sk."

Takže informace je zcela jasná a přesto nějaký blábolivý deník stupňuje rétoriku a sahá pro výrazy jako "vláda národní zrady" a podobné nesmysly. Nad tím už opravdu rozum stojí.

Snad už lidem dochází, že toto jsou právě ty nastrčené Weby, které mají šířit paniku ve společnosti.

novota
před 6 měsíci

Až bude v u saudu 500 křesťanských kostelů tak budeme islám brát...http://pravyprostor.cz/islam-je-stejne-z...

novota
před 6 měsíci

Do takového paktu a bordelu nás zatáhli sosani včele se soudruhem Špidlou....http://www.relay-of-life.org/cz/chapter....

opus111
před 6 měsíci

Rozhodně si nemyslím, že by nás všechny pan Špidla nějak vědomě oklamal. V době kdy ČR vstupovala do EU, tak všichni byli přesvědčeni o tom, že bude tím, co EU proklamovala.

Teprve postupem doby se ukázalo, že asi někteří jedinci v pozadí mocenských zájmů, to asi tak upřímně nemysleli, hlavně ta nikým nevolená komise EU..

A jasně se proti tomu ozývají hlasy včetně ostrých postojů a prostestů z ČR. Například vláda jasně prohlásila, že je proti Bruselem prosazovaným kvótáma a vláda ČR bude dělat vše pro to, aby kvóty nebyly ČR vnuceny. Půjdou třeba i s žalobou k soudu.

Vidíte věci příliš černobíle a tvrdit, že nás Špidla někam zatáhl, tak to je naprosté nepochopení globální politiky a myšlení hráčů v pozadí všech těch procesů. Věřte, že Špidla je jen velmi slabá figura na globální šachovnici.

Naopak, zřejmě Sobotka je jcela jiná váha a je vidět, že globalistům velmi leze na nervy a dělají vše pro to, aby se Sobotky zbavili.

Mnoho indícií ukazuje, že jsou pokusy k odstavení Sobotky a nějakému palácovému převratu v ČR, jenže ty ekonomické výsledky jsou tak tvrdé, že tuto snahu zatím spolehlivě neutralizují.

Ta situace mi v něčem připomíná RF, kde také liberasti neustále líčí pasti na Putina a hledají a zakládají podmínky pro gosperevarot. Naposledy chtěli sabotovat vypuštění rakety z Vostočnyj. To by bylo keců, kdyb ta reaketa třeba i zhavarovala, následně by zapálila tajgu a byl by zapálen také pomyslý plamen protestů proti Putinvi.

ČR se vymaňuje z vnějšího řízení a čím více se to daří, tak zrádci národa a v těch pomylsných alternativách jich jistě budou mraky, tak liberasti a zrádci národa čím dále více kvičí proti ČSSD a Sobotkovi.

novota
před 6 měsíci

A tohle schválil hlavní socan v lihovém domě...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

novota
před 6 měsíci

Ti eu sosani už neví s kým by se spojili , aby udrželi a pomohli udržet dcerušce ady herr Merkell für Eu Reich..http://protiproud.parlamentnilisty.cz/po...

novota
před 6 měsíci

Co si mám myslet o tomto člověku co se měl vzdát mandátu poslance v eu a nakonec tam s tátou spinkali...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/pol...

opus111
před 6 měsíci

Článek je asi spíše o nedávné návštěvě Hermana u našich německých sousedů. :)

Přijde mi to téma už poněkud trapné. Už 26 let se neustále aktéři II světové války potkávají a vzájemně si odpouštějí. Zřejmě až do úplného vyodpuštění. Je to už takový trapný kolorit. Na druhé straně, lidíé by neměli zapomenout na hrůzy II světové války, kterou v Evropě rozpoutalo Němcko a následně Němci naprosto bezprecedentně napadli Sovětský Svaz viz operace Barbarosa.

Přijde mi totiž, že tato akce je globalisty nastražená past na Sobotku, kdy Sobotka byl donucen k rozhodnutí, kdy ať rozhodně tak či tak, vždy sklidí kvikot buď z Bruselu nebo od vlastizrádných alternativ.

A já si myslím, že Sobotka to vyřešil naprosto dokonale. Sám tam nejel, a navíc se Herman naplno odhalil jaký je to podrazák, Herman to mohl odmítnout, ale Herman moc dobře věděl co dělá, že škodí Sobotkovi pro zájmy globalistů.

Těch pár vlastizrádných křiklounů z alternativ už Sobotka nějak stráví, protože moc dobře ví, doma se ekonomicky daří a přes to vlak nejede.

opus111
před 6 měsíci

Myslete si co chcete, to je vaše zhodnocení. Mne zajímají především ekonomické výsledky a to jak je plněn volební program. Vždy musíte dávat na pomyslné misky vah. V žádné straně to nikdy nebude dokonalé. Ani vy sám nejste dokonalý člověk, tak proč po druhých požadujete dokonalost?

Politika je umění možného. Současně v každé straně jsou i lidé, kteří nemusí mít čisté úmysly.

ČSSD za dobu svého působení jistě měla ve svých řadách i lidi, na které není důvod být hrdý a byly i různé kauzy, kdy i jednoho ministra financí poslal soud do basy.

Ale v součtu udělala a dělá ČSSD pro národ neskonale více, než kterákoliv jiná strana, která byla ve vládě v průběhu minulých 26 let.

Proto, jak dáte na misky vah je vaše odpovědnost. Vždy musíte poměřovat. Pokud se řídítě jen podle nějaké jednotlivosti, tak je to chybný přístup.

Ať každý prozkoumá nejdříve sám sebe. Aby to nebylo jak řekl Ježíš: "Kritizuješ třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním nevidíš?"

Ve většině komentářů shledávám podobný nedostatek, že lidé nevládnou rozlišovací schopností. Nedokáží zhodnotit váhu a význam v porovnání s nějakými sice "ne" správnými jevy, ale jinak jevy málo nebo zcela bezvýznamnými.

A takto s vámi nitkaři v pozadí manipulují, mávají vám před očima červeným hadrem, abyste neviděli to dobré co se udělalo a tím vás ochromí a nejste schopni objektivně vyhodnotit skutečný přínos ČSSD pro národ.

novota
před 6 měsíci

Plzeňských 160kg v akci...http://pravyprostor.cz/chovanec-zrizuje-...

opus111
před 6 měsíci

Redaktor Pravého prostoru si vymýšlí nesmysly! Žádné zbraně vláda nikomu nebere!

Pokud vím, tak právě vláda ČR se rázně postavila proti těm nesmyslům, které navrhovali v Evropském Parlamentu.

Pravý prostor je obyčejný mediální odpad, který populisticky mediálně zneužívá nejnižší lidské pudy.

hanns
před 6 měsíci

"vláda ČR se rázně postavila ........ " opus111 na čem ujíždíš dnes?

novota
před 6 měsíci

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/po... typiš sosan ...jenom zákazy a hlavně přijímat úplatky z EU....a vůbec nejlepší u nich byla koalice Jančík,Laudát ODS/ Paroubek/ČSSD/ na Praze 5 to byly rozkrádačky....

opus111
před 6 měsíci

ČSSD nedělá nic protizákonného, když využívá zákonných prostředků na přezkoumání podivného rozsudku v kauze Altner.

To co předvádí Parlamentní listy, že celou záležitost berou jako jednou jasnou a neměnnou, tak to je arogance a naprostý deficit rozlišovací schopnosti.

mysak
před 6 měsíci

opus111
ty jsi dobře vymaštěnej. Jakej podivnej rozsudek. S,louva byla uzavřena dvěma svéprávnými subjekty za daných podmínek. Jedna strana je nesplnila. Tím pádem musí platit. Ta smluva neodporovala žádnému zákonu.
Dle této logiky by veškeré smlouvy byly jen cárem papíru.

benda
před 6 měsíci

správně, židovská štvavá média vyhledávájí jakoukoliv záminku aby mohla pomlouvat nacionální hnutí. O tom, co se děje v nejsvobodnější zemi světa ale mlčí jak zařezaná! Pokrytecké pseudodemokracie a jejich ochočení hlídací pudlíci

Pokorný má prostě před sebou protektorátní a říšské noviny z pozůstalosti po bábě a opisuje, opisuje, opisuje. Jenom se nikdo nedivte jak to bude vypadat až tahle nacistická chasa přijde k lizu

opus111
před 6 měsíci

to Váš fanatismus:

Oceňiji že nazýváte věci pravými jmény, já se zdráhám používat tak silné výrazy jako například "šmejdi", i když s vámi plně souhlasím.

Že by Klausova raketa něco dokázala, tak to velmi pochybuji.

Klaus po sobě nechal dolova "spálenou zem" a k tomu ještě 700 miliard dluhů v konsolidační agentuře, což za něj musela zatáhnout právě ČSSD v letech 1999-2006.

V roce 2008 přijal Topolánek společně s Kalouskem takzvaný Topolánkův Batoh, kde si podtrhli příjmy do rozpočtu ve výši 100 miliard ročně. Do toho Kalouskek vytvářel nesmyslné ropzpočtové rezervy (v době krize?) a nečerpal řádně peníze z fondů EU.

To všechno se naakumulovalo dp propadu a stagnace ekonomiky, že přírustek HDP za léta 2007-2013 byl prostě nominálně NULA.

Pak přišel Sobotka, začal řádně čerpat Fondy EU a nacpal je do ekonomiky, přidal důchodcům a zvýšil minimální mzdu, zrušil poplatky. Silně se také podpořila tvorba nových pracovních míst. Tím v důsledku podpořil "domácí spotřebu" a vše do sebe zapadlo a ekonomika se rozjela jako másle.

Takže pane, žádná Klausova raketa, ale promyšlená fiskální politika ČSSD, to je ten recept na úspěch.

A pokud vás zajímá co bude dále, tak si na mne vzpomeňte třeba za dva roky, že ekonomika pořád pojede v plusu.

Islám je podhoubím islamismu, s tím souhlasím.
před 6 měsíci

http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben...

Z diskuse pod článkem:

V islamismu vidím největší hrozbu celému světu. Jiné názorové ideologické rozpory mezi stranami, hnutími, považuji jako nepodstatné /svobodné volby rozhodují o střídání vlád/. Svůj hlas ve volbách dám uskupením, které jsou jasně proti masové ilegální migraci. Už teď mohu prohlásit, že nebudu volit TOP 09, KDU-ČSL, Zelené, ČSSD - časem budou další přibývat... V příštích volbách /krajských, senátních, do PS/ by měla být účast na 100 %. Nikdy nebyly volby tak "životně" důležité. Bunga bunga!

opus111
před 6 měsíci

Účast 100% je naprosto z říše fantazie. V nejlepším případě něco kolem 60%.

LIdé v ČR jsou natolik rozumní, že šílence typu A.B.Bartoš, nebo Konvička do Sněmovny nikdy nepustí. Jasně to ukazují počty jejich podporujícíh nohsledů, kdy na jimi pořádaných démon-stracích se vždy jedná maximálně o stovky, spíše však jen desíty přítomných. Taková hrstka lidí nemůže ovlivnit hlavní politické strany.

ČSSD má svou pozici absolutně jistou, jelikož za ČSSD hovoří ekonomické úspěchy. Především se za polsední 2,5 roku prudce o 34% snížila nezaměstnanost, rostou reálné platy, zavedly se výrazné odpočty z daní pro podporu rodin s dětmi a k tomu ještě školkovné.

Babiš se profláknul s tím Čapím hnízdem a zvláště poté, co se záhadně ztratily seznamy přítomných na valné hromadě, kdy pobíral na tento projekt dotaci 50 miliónů, tak si myslím, že s Babišem je amen.

Opusi,
před 6 měsíci

na průzkumy asi moc nedáte. Babišovo ANO je stále na čele.
Nezapomínáte "účelově" na kauzu ALTNER? :-))

opus111
před 6 měsíci

Je mi celkem jedno jestli vyhraje ANO nebo ČSSD, jeden bez druhého stejně nic neudělají. A teď je to rozhodně lépe nastaveno než za Kalouska. Chtělo by to ještě progresivní zdanění a vyšší zdanění korporací, ale i tak to není úpně špatné.

ČSSD si asi s tou Altnerovou lumpárnou poradí, ale mám obavy, že Babiš asi ten doklad o přítomných na valné hromadě Čapího hnízda už nenajde. A ještě mohou přijít další kauzy, Babiš je těžce netransparentní a nezmění to ani jeho zmanipulované volební průzkumy. :)

Váš fanatismus
před 6 měsíci

je obdivuhodný. Z vás si mohou dělat legraci všichni šmejdi a vy jim ještě poděkujete. Tento "úspěch" by měla i pověstná tenisová raketa Václava Klause, kdyby byla místo Sobotky DNES ve vládě. Ale co za dva roky?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...